25. powiatowy turniej miast polskich w piłce nożnej

autor: Radosław Pajka | 2019-11-13, 15:57 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Od 23 września do 20 pażdziernika organizowałem przez moją branżę sportową Fzp.Nowa Polska.com 25. powiatowy turniej miast polskich w piłce nożnej. I wygrała go drużyna z Koluszek {Koluszki}, która w finale pokonała drużynę z Kluczborka 4:1. Natomiast 3. miejsce zajął Zamość który tym samym zdobył brąz pokonując w finale Nowe Miasto Lubawskie 2:1. Za niedługo, bo już od 30 listopada {sobota} zaczyna się nowy sezon pś w skokach narciarskich 2019/20. Startuje w fińskim Kuusamo na ruce. Głównymi imprezami tego sezonu będzie 68. turniej 4 - skoczni, zawody w Zakopanem na wielkiej krokwi w dniach 25 i 26 stycznia {sobota, niedziela} drużynowe i indywidualne, a 22 marca {IV niedziela wlk. postu} będzie zakończenie sezonu mś w lotach narciarskich w słoweńskej Planicy na Letalnicy.
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.