Zawody wioślarskie w Połocku

autor: Radosław Pajka | 2020-06-05, 10:37 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Już jutro i pojutrze organizuję przez Fzp. Nowa Polska. com zawody wioślarskie na premię, czas, pomiary zawody wioślarskie na premię, czas, pomiary nad rz. zach. Dźwiną w Połocku na Białorusi. Natomiast w meczu II ligi polskiej piłki nożnej ostatnio Górnik Łęczna przegrał z Gks Katowice 1:2. Bramki strzelali dla Górnika Łęczna po faulu na Stromeckim uzyskał w 34 min. P. Wojciechowski, a wyrównał dla Gks Katowice w 38 min. G. Rogala. A II połowy już nie oglądałem, zasnąłem. Leciał ten mecz na tvp sport. I połowę grali przy zach. słońca na stadionie Gks Katowice na ul. Bukowej. Natomiast Widzew Łódź przegrał na swoim stadionie ze Skrą Częstochowa 1:2. Poza tym dziś w 28. kolejce piłkarskiej pko ekstraklasy o godz. 18.00 Korona zmierzy się z Piastem, a o godz. 20.30 Górnik podejmie Lechię, a jutro będzie mecz o godz. 20.00 na tvp 2 i tvp sport : Pogoń vs. Cracovia, natomiast pojutrze będzie mecz o godz. 15.00, gdzie Arka stoczy bój ze Śląskiem. Poza tym to wszystko co miałem na ten temat do przekazania.
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.