Krzysztof Łukaszewski - lubi

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  ...Brzęczek do podawania piłki a nie do trenowania!!! A piłkarze, to niech nie "gwiazdorzą" tylko niech wezmą się za porządne granie! Granie w poprzek i do tyłu boiska pozytywnych efektów nie przyniesie NIGDY!!!!!!!!!!! ...do roboty!!!

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Tu nie coś nie gra, ale wszystko nie gra, łącznie z drużyną, która mając dużo większy potencjał gra na poziomie III koszyka Ligi Europy. Wczoraj Czesi będący w kryzysie wygrali z Anglią. w Naszej drużynie pomimo większego potencjału, sama myśl o zwycięstwie z Anglią wywołałaby szok emocjonalny, połączony z niemocą i niedowierzaniem, że coś takiego można zrobić. Bez wątpienia problemem tej drużyny jest też jej trener, celowo nie używam słowa selekcjoner, bo to wyższy stopień trenerskiego rzemiosła dla pana Jerzego jeszcze póki co niedostępny, pomimo, że to sympatyczny człowiek na selekcjonera kadry narodowej jeszcze się nie nadaje a uczyć się tego winien najpierw w klubach, bo póki co wrzucono go na głęboką wodę, tak jak mniej więcej gdyby lekarzowi stażyście kazano przeprowadzić skomplikowana operację serca, chociaż to porównanie jest nie na miejscu, bo piłka nożna w porównaniu z operacją to bzdura, ale mniej więcej taki byłby sam poziom rozumienia problemu.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  @ZIBI59: dokładnie tak. Muzaj to gwarancja porażek.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Dlaczego mój komentarz został usunięty? Napiszę jeszcze raz: Muzaj, pozycja ATAKUJĄCY: zdobytych punktów atakiem: 37 ze skutecznością 27% Niektórzy rozgrywający zdobywają więcej punktów w turniejach. Dopóki ten człowiek będzie w reprezentacji dopóty będzie nam gwarantował, że nie będziemy walczyć o złoto. Natychmiast musi zniknąć z reprezentacji. Konarski dojrzalszy, spokojniejszy, skuteczniejszy. Nie dopuszczam myśli, że w zmiennikiem Kurka będzie Muzaj zamiast Konarski.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Myślę że ten straj Slowenskich Lini lotniczych to nie był przypadek!! :/

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Cieszmy się z tego co zrobili.Tyle meczy w krótkim czasie .O brąz trzeba walczyć a srebro dostaje się po przegranym meczu.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Cieszy mnie że Słoweńcy dostali takie wysokie baty od Serbów!

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  He he he , jakby organizatorzy słyszeli to ciągłe jęczenie i niezadowolenie Polaków to pewnie by im dali medal za "ambicje i zasługi"...

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Jak się nie ma argumentów, to wyciąga się z rękawa ohydne populistyczne i nacjonalistyczne hasła i zatruwa nimi samych siebie i innych. Tak jest także w polityce, tak jest niestety w sporcie. A Polacy w ogóle i w szczególności wszędzie wietrzą spisek i wszystko najlepiej wiedzą. Ludzie!!!! Polska nie jest pępkiem świata, wielu osób na tym świecie, co najwyżej wie, że taki kraj gdzieś tam w Europie istnieje. Tak jak my nie mamy pojęcia co jest ważne dla Portugalczyka, Australijczyka czy Argentyńczyka, tak i oni nie łamią sobie głowy polskimi historycznymi czy teraźniejszym przypadłościami.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Pomału wyłania się przyczyna słabej gry polskiej reprezentacji. Piątek bez formy, Lewandowski nie potrafi trafić do pustej bramki, Szczęsny puszcza "szmaty" z 30 m. To jak ma być dobrze ? Reklama dźwignią handlu, ale nie w przypadku piłkarzy. Ponadto, trener ma też udział w grze zawodników, ale tylko iluzoryczny, on odpowiada za skład drużyny i ewentualnie za taktykę, natomiast za grę odpowiadają na boisku piłkarze. To od nich zależy 90% wyników.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Tak to jest z tymi miernymi klubikami.....A z włoskimi szczególnie, Glik tez był ulubieńcem a później już tylko mało lubianym bucem....W sumie to nasi "piłkarze" są jacyś niedorobieni, rok grania , dwa bez formy no chyba że lawandowski ten to już bez formy w reprezentacji jest od samego poćzatku i jest rekordzistą w byciu statystą.... Jaka liga taki piłkarz, jaki prezez taka liga jaki związek takie wyniki

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Mam nadzieję, że jednak nie uczyni z siebie postaci kiczowej. Dwóch klaunów w polskiej piłce byłoby za dużo.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Panie Tuzimek,a w jakich pucharach gralby ten trenejro-Nieporadnic,gdyby Carlitos nie zdobyl 16-tu bramek. Majac Medeirosa i Carlitosa nie potrafil wygrac mistrzostwa. Mial kilka punktow przewagi nad Piastem i ile tych punktow zdobyl. Teraz w Jadze becki,w Cracovii nastepne i Aleksandar Spartolić z LEGII wyp.....lić.Ten amator ma umiejetnosci na III lige

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Tuzimek to filozof jakich mało.Tak można wiecznie przeciągać linę.Co pokazał do momentu transferu Kulenović ? Ile bramek strzelił , co dał drużynie ? Podejrzewam , że w takim stylu gry Legii to nawet Lewandowski nie miałby dużo bramek na koncie.Mówienie , że porażka z Rangersemi była godna jest już dla mnie wystarczającym podsumowaniem jakim trenerem jest Vukovic.Ciekawe ile czasu jeszcze dostanie na 'robienie swoich porządków' wizjoner Vukovic.Raczej Mioduski nie jest zainteresowany w tym sezonie drugą porażką z rzędu o Mistrza Polski.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Panie Tuzimek, przestań opowiadać Pan brednie, jak ktoś panu kadzi to go bronisz np. Vuko, jak coś o tobie wie i nie liczy się z tobą to ganisz np. Boniek. Vuko sam zniszczył Kulenovica wystawiając go na siłę gdy był bez formy i tylko on jest odpowiedzialny za zachowanie kibiców, którzy gwizdali i zniszczenie go w Legii. Gdy chłopak był bez formy i nic w meczach mu nie wychodziło mógł go odpuścić na chwilę, ale nie, on chciał pokazać jakim jest wielkim i twardym trenerem, bo Kulenowić dobrze grał w destrukcji. Jak chciał aby napastnik dobrze grał w destrukcji to mógł wystawiać Wieteskę. Jest od Kulenovića lepszy w destrukcji, lepiej gra gra głową, lepiej gra wślizgiem, groźniejszy jest przy stałych fragmentach, przyjecie i odegranie na podobnym poziomie, szybkościowo chyba lepszy. Napastnik ma strzelać bramki bo to jest jego główne zadanie. Kulenović może się odblokuje i zrobi karierę ale to nie będzie zasługo Vuko tylko strata Legii

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Ta warszawska żenada ......jutro się zobaczymy ......ostatni raz.....(kto mądry ten wie)

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  A kto zrobi porządek z takimi tuzimkami? Co za tuzimkowe brednie.

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Tuzimek, czyżby Vukovic zafundował tobie i partnerce jakieś wczasy, czy zadowoliles się bezpłatnym bufetem na Legii, że po raz kolejny wchodzisz mu bez mydła?

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Ten ostatni Tuzimek ......jutro się rozstaniemy, ostatni raz...........jesteś słaby Tuzimek - słaby

 • Krzysztof Łukaszewski lubi Komentarz

  Zacząłem czytać i skończyłem po "idzie pod prąd, gdy wymaga tego dobro drużyny". Może i Vuko nie płaci kibicom, ale za takie słodzenie, to chyba już tak. No bo jak dobrem drużyny można określić granie napastnikiem, który w jednym meczu (Kuopio) marnuje dwie setki i karnego, a bramki zdobywa co 400 min. Aż przykro czytać takie idiotyzmy. Widać Panie Tuzimek, że nie masz żadnego, najmniejszego pojęcia, o kierowaniu zespołem ludzkim, a próbujesz ustawiać się w roli mentora. Dobrze, że jestem przed śniadaniem