oldtimer - lubi

 • oldtimer lubi Komentarz

  Za takie poglądy jakie ma Najman można dzisiaj zostać pobitym na ulicy. Tym większy szacunek dla niego.

 • oldtimer lubi Komentarz

  pieniadze mozna zebrac na rozne sposoby ale one tez musza zarabiac. Liczenie ze na wszystko zarobi zwykly robol i dostanie za to chwile wzruszen lub rozczarowan to zludne nadzieje.

 • oldtimer lubi Komentarz

  z całym szacunkiem,mimo że oglądam tenis nie życzę sobie aby z moich pieniedzy szkolono tenisistów,golfistów,bokserów zawodowych itp.Tam się gra dla kasy i ze sportem ma to niewiele wspólnego.W tenisie liczy się tylko kasa a nie przynależność państwowa.Rodzice Igi zainkasowali 7.5 miliona zł.Czy podzielą się z kimś?Czy oddadzą jakąś część na szkolenie młodzieży?Sorry,ale to wygląda tak że ja i inni damy na szkolenie po to by rodzina Igi żyła w dostatku.Wiem że teraz zostanę zj....ny ale wydaje mi się że piszę prawdę.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Ludzie! co was obchodzą jacyś celebryci (nawet jeśli to dobrzy aktorzy czy sportowcy); macie swoje życie i sami sobie odpowiedzcie która Polska jest dla was lepsza; czy ta z lat 2007-2015 w której pieniądze były ale tylko dla tzw.elit i złodziei a dla zwykłych ludzi - jak to trafnie określił Rostowski - "piniendzy nie ma i nie bendzie" ; czy Polska z lat 2015-2020 w której jest dużo do zrobienia ale która dba zarówno o najmłodszych (500+, 300+) jak rownież o najstarszych (13 emerytura, darmowe leki po 70 roku życia)

  dokonajcie mądrego wyboru

 • oldtimer lubi Komentarz

  Ponieważ na siłe wciska się tu politykę więc kilka słów: 1 Kogo reprezentuje Papke - KO Co to oznacza po sportowemu np. w ringu?-wiadomo 2 W poniedziałkowy wieczór nie odbyły się debaty tylko debata w Końskich bo w świetle przepisów prawa debatę prezydencką może organizować wyłącznie telewizja publiczna 3 Idąc dalej tematyką pięściarską pretendent do tytułu staje do walki a nie ucieka na inny ring Jednym słowem tchórz co mnie nie dziwi bo czy prawdziwym mężczyzną jest facet reklamujący LGBT? 4 Papke i Lis świetnie sobie żyli przy 15% bezrobociu, płacy 5 zł na godz i słowom piniendzy nie ma i nie będzie Miliony ludzi wręcz przeciwnie 5 Papke i Lis mogą sobie w uścisku iść na paradę równości razem z tym,którego wychwalają Ich sprawa a Szymon Łożyński niech się udziela na innym portalu

 • oldtimer lubi Komentarz

  Kolejny polityczny bełkot... Ale ten portal zszedł na psy...

 • oldtimer lubi Komentarz

  Artykuł na głównej: wykopmy politykę ze stadionów (z sugestywnym zdjęciem tylko jednego z kandydatów, żeby szedł przekaz kogo konkretnie mamy wykopać), a potem w każdym dziale różne Skorupy, Bońki, Tomaszewskie i inne Pawły Papke jadą o polityce. A co do tych absurdalnych Lisich zarzutów: po prostu cokolwiek rząd/prezydent nie zrobi to jest tragedia i źle i trzeba było dokładnie odwrotnie. Miały być wybory 10 maja? To jedziemy z przekazem, że skandal i koniec demokracji i wybory po trupach. Wybory przełożone? No to jedziemy: skandal i koniec demokracji, bo córki owego redaktora miały pierwszy raz głosować, a zagłosują później! Szczepionka ma być dla chętnych i nieobowiązkowa? Skandal i koniec demokracji! A teraz zgadnijcie co by by ów Redaktor powiedział, jakby był przymus szczepień. Ja stawiam na skandal i koniec demokracji, ewentualnie kOnsTYtuCJa!1! A co do merytoryki: szczepionka na świńską grypę robiona naprędce okazała się szkodliwa dla dzieci i młodzieży i powodowała u nich choroby autoimmunologiczne. Szczepionki to wielkie dobro i najważniejsze odkrycie XX w., ale na litość, nie sądźmy, że każda jedna, zwłaszcza nowa, jest super bezpieczna i nic tylko świat szczepić. Niech ludzie sami zdecydują, czy chcą podjąć takie ryzyko czy wolą poczekać, aż nauka się upewni, że wie co robi. Dopóki Lis bajdurzył o polityce, to nie miało to znaczenia, natomiast robiąc wodę z mózgu na tak ważny temat, to robi się niebezpiecznie.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • oldtimer lubi Komentarz

  Na dziesięciu ryżych jedenastu jest fałszywych.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Elyyyta, ryzy blazen z wsZawiszy.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Frankowski to po prostu fałszywy typ i tyle

 • oldtimer lubi Komentarz

  Frankowski dawno się zeszmacił. W Białymstoku nikt mu ręki nie poda!

 • oldtimer lubi Komentarz

  @Wojciech Janowski: typowa , mlocie dla tego rządu jest troska o ludzi. Każdy normalny to widzi. A wystarczyło płynąć w gównym nurcie i mielibyśmy znacznie lżejszy budżet. Ile emerytur by nie trzeba było wypłacić ile kasy można by było przeznaczyć na karuzele watowskie

 • oldtimer lubi Komentarz

  I znowu wyciągacie jakąś historyjkę gościa nie wiadomo skąd, grającego w jakimś amatorskim klubiku tylko po to, żeby ponarzekać na rząd. Obostrzenia są i bardzo dobrze! Dotyczą w mniejszym lub większym stopniu wszystkich i nie powinno być narzekania, że jestem na kwarantannie i jak mi smutno bo nie mogę pracować ani wyjść z domu - i dobrze, że nie możesz! Wracasz z zarażonych Niemiec, możesz przytargać ze sobą wirusa, zarazić rodzinę i inne osoby, które przestrzegają zasad i być może boją się o zdrowie a przez ciebie mogą się zarazić bo tobie nie podoba się kwarantanna. Dlaczego inni mają przez takich ludzi cierpieć i narażać się bo tamci mają takie widzimisię? Nie podoba się w Polsce? Zobaczcie co jest we Włoszech, Hiszpanii czy Wielkiej Brytanii? Najpierw był luz, ludzie bagatelizowali problem a na koniec narzekają, że są obostrzenia a w tym samym czasie inni umierają przez takie osoby. Dzięki wprowadzonym działaniom w Polsce wszystko wróci szybciej niż na wschodzie, również sport. Myślcie przyszłościowo i o innych a nie tylko o sobie!

 • oldtimer lubi Komentarz

  Dziękujemy za mecz z Turcją ! - zasłużyła Pani na IO Tokyo 2020 ! Szkoda, że nie było odpowiedniego wsparcia....

 • oldtimer lubi Komentarz

  Pani Malwiny Smarzek nie trzeba bronić.Ta znakomita atakująca broni się swoją grą.To,że spotkanie z Turczynkami pani Malwinie nie wyszło,niestety jest prawdą.Z tego miejsca pytam,gdzie był pan Nawrocki? Gdzie miał oczy i głowę.Każda zawodniczka to tylko człowiek.Jeśli któraś ma chwilę słabości dobry selekcjoner natychmiast reaguje.Pan Nawrocki miał w kwadracie wspaniałe,utalentowane siatkarki.Tajemnica poliszynela dlaczego z nich nie skorzystał.Cała czternastka ma przed sobą wspaniałą karierę.Tylko nie pod wodzą Jacka Nawrockiego.

 • oldtimer lubi Komentarz

  nie rozumiem tego hejtu na Malwinę, nie można kogoś zajechać jak nie idzie to daje sie zmiennika na 10 min a przede wszytskim gra była prawie bez środka, dziewczyna cały czas na podwojnym bloku. Ponadto każdy dobry zespól ma zawsze przynajmniej 1 zagranie "extra" na koncowkę- było cos takiego? Gdzie był tzw sztab i trenejro

 • oldtimer lubi Komentarz

  Nie mogę tego zrozumieć, człowiek nie ma domu, mieszkania, pracy, pieniędzy, nie ma co jeść a decyduje się na zakładanie rodziny z czwórką dzieci w budzie na odludziu.
  Podejrzewam że gdyby zaproponować mu pracę, taką na 8 godzin i pensję, to bardzo szybko by z takiej pracy zrezygnował. Co taki człowiek nauczy swoje dzieci, jak dorosną będą robić to samo co rodzice. Władze państwa powinny zorganizować, dla takich ludzi dom opieki, szkołę, pokazać jak żyją inni, dzieci nauczyły by się jakiegoś zawodu i do pracy.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Wszyscy z PO. Jak widać Platforma nie ma już normalnych polityków i musi się posiłkować VIPami żeby przyciągnąć głosy.

 • oldtimer lubi Komentarz

  Wygrywamy za 3 na mandolinie czy bałałajce?
  A może na fujarce?
  I co to znaczy, że się dziś nie udało? Co się miało udać? Mecze trzeba wygrywać,
  a nie ma się udać...
  ps. a tak dla twojej wiadomości to wszystko stracone - max 3 miejsce w grupie i koniec mistrzostw!
  Podziękuj Nawrockiemu i Mędrzyk...