Raw Air

autor: wislok | 2017-03-19, 19:49 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 
Za nami pierwszy turniej Raw Air. Uważam,że jednak tak ciężki turniej na koniec długiego sezonu to nie najlepszy pomysł. Istotną wadą projektu jest to,że wielu zawodników już na starcie pozbawiona jest szans ryalizacji w tym turnieju, bo gdy dana reprezentacja ma -6 bardzo dobrych zawodników to dwóch musi już odpaść, bo w drużynówce może wystąpić czterech zawodników. Także np. genialny skoczek we Francji, USA czy np. S. Ammann nie miałby czego szukać w tym turnieju gdyby nie miał kolegów.
Także te ostatnie zawody pokazały,że o ile można zepsuć skok na dużym obiekcie i potem to nadrobić to straty na mamucie są gigantyczne.  Loty na mamucie to często loteria, do tego te belki..

Weekend w Vikersund bardzo udany. Rekordy życiowe wszystkich naszych skoczków, drugie miejsce drużyny i zycięstwo Kamila Stocha dające nadzieję na walkę ze Stefanem Kraftem o Kryształową Kulę. Wydaje się,że pomimo słabszej postawy pozostałych skoczków w konkursach indywidualnych Polska powinna sięgnąć po Kryształową Kulę w rywalizacji drużynowej.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.