Brzydkie chwyty Roberta

autor: wislok | 2017-09-12, 01:09 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 
 Lewandowski w niewybrednych słowach skrytykował Bayern Monachium No cóż- zdaje się,że nie widzi perspektyw na wygranie w tym klubie LM Seryjne wygrywanie mistrzostwa Niemiec, gdzie realnej konkurencji nie ma przestało mu sprawiać frajdę. Rozumiem z punktu sportowego, ambicji chęć zmiany klubu Jednak metody, które obiera budzą mój niesmak, stoją w sprzeczności zz lansowanym wizerunkiem Polaka- jako idała wszelkich cnót, wyważonego, kulturalnego człowieka i spotowca z klasą.

Bo czy z klasą jest mówienie de fakto,że kontrakt obowiązuje jedynie klub,a nie piłkarza? Robert Lewandowski nie musial podpisywać tak długiego kontraktu i to bez klauzury odstępnego. Posuwanie się do metod bliskich Dembele to nie jest droga ok. Krytykowanie Bayern za tournee? Wszystkie największe kluby takowe odbyają, więc to pretekst. Tak samo jak zadaniem Roberta nie jest recenzowanie polityki transferowej klubu. Piłkarz jest od grania.
Mnie najbardziej zabolłay te słowa : "Lojalność to piękne słowa, cudowna romantyczna idea oraz ważna wartość w prywatnym życiu. W sporcie, na jego szczycie, liczą się jednak inne parametry: sukces i pieniądze,".
Otóż wydaje  mi się,że lojalność ważna jest w każdej dziedzinie życia, także w sporcie. Ciekawe co na ten temat uważa Totti? Fakt lojalność coraz mniej się liczy, nie szanuje się klubu i jego fanów, bo lojalność nie oznacza koniecznie gry w  jednym klubie przez całą karierę,ale także dokonywania wyborów takich które nie ranią, czyli jak już mam odejść to nie do odwiecznego rywala- legenda Romy Totti opuszcza AS Roma  przenosi się do Lazio gwarantującego sukcesy i pieniądze. Taki ktoś traci szacunek podobnie jak Maczyński twierdzący,że nigdy nie zagra w Legii by po chwili tam wylądować. Jednak patrząc na dotychczasową karierę Lewego widać,że lojalnościią się nie kieruje. Taka postawa no cóż może sprawić,że pomimo dobrych statystyk legendą klubu nie zostanie.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.