Ogromna radość

autor: wislok | 2020-05-16, 11:40 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

To był trudny czas. Powiem Wam,że złapałem rytm oglądania spotkań dość regularny, mecze ligi polskiej,angielskiej włoskiej czy niemieckiej , do tego europejskie puchary i tak właściwie tydzień był wypełniony, osobiście odpuściłem sobie Ligę Europy UEFA robiąc sobie taki dzień resetu. I nagle z dnia na dzień zniknął cały sport.  Spodziewałbym się,że globalny konflikt wojenny zatrzyma cały ten cyrk rozrywki . Tutaj wystarczył wirus.
Sport jeszcze do normy nie wróci długo. Szereg imprez sportowych przełożonych bądź odwołanych , rok 2020 miał być rokiem bogatym w najważniejsze imprezy sportowe. Teraz problemem jest przygotowanie i starty sportowców. Sezon reprezentacyjny w siatkówce właściwie skasowany, tenisiści raczej w tym roku nie wrocą do cyklu WTA/ATP, lekkoatletyczny sezon na razie jest sukcesywnie odwoływany. Ten rok będzie miał bardzo istotny  wpływ na przygotowania do przyszłorocznych Igrzysk.

Miejmy nadzieję,że pandemię uda się pokonać i kolejny rok będzie podobny do tego co pamiętamy jeszcze niedawno . Tymczasem teraz mamy okazję docenić to co mieliśmy, co uznaliśmy już za nużące, rutynowe. Nigdy nie cieszyłem się tak na mecz Bundesligi.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.