Za Koroną będę płakał tylko ja

autor: wislok | 2020-06-24, 11:09 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Przygoda Korony Kielce z Ekstraklasą dobiega końca. Niestety albo stety. Korona już od dobrych kilku lat skazywana jest na spadek i ku zaskoczeniu wszystkich się ratowała. Jednak to musiało nastąpić.
Drużyna, która dobrze pracowała z juniorami, którzy wygrywali MP. W ogóle nie korzystało się z tych młodych chłopaków, którzy zapewne bardziej utożsamiają się z klubem. Dla mnie sytuacja kompletnie niezrozumiała, wolano rokrocznie sprowadzać tabun zagranicznych graczy od sasa do lasa. Widzimy,że odważne stawianie na Polaków w Lechu Poznań, Zagłębiu Lubin czy w Wiśle Kraków się opłaca. To ci młodzi zawodnicy często stanowią wartość dodaną.
Jedno co mnie nurtuje to czy Korona będzie w stanie wrócić do Ekstraklasy. Z jednej strony to szansa ,że w końcu nie będzie tego zaciągu zagranicznego i postawi się na Polaków . Problemem są osoby zarządzające klubem. Niestety widać,że nie ma tam żadnej długofalowej wizji rozwoju drużyny. Moim zdaniem także brak poważnego inwestora bez potrzeby finansowania klubu z budżetu miasta. Nie można myśleć o sukcesie będąc na kroplówce samorządu.

Drużyna w Estraklasie to jednak jakiś prestiż. Znam wiele osób regularnie jeżdzących na mecze Korony . Jako mieszkaniec województwa ogromnie żałuję. Zresztą to nie jest dobry czas dla Kielc biorąc doniesienia z sektora piłki ręcznej.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.