• Dream Team

    ME w LA w Berlinie kończymy z dorobkiem 12 medali. 7 złotych, 4 srebrnych i 1 brązowy. Złoty medal Justyny Ersetic- Święty i polskiej sztafety w składzie Małgorzata Hołub -Kowalik  Patrycja Wyciszkiewicz,Iga Baumgart-Witan i oczywiście nasza mistrzyni to historyczne tytuły i zdobyte w przeciągu 90 (…)

  Więcej

 • Mundial ok

  Zakończył się Mundial w Rosji. Mundial pewnej świeżości, niespodzianek, zwrotów akcji. O ile Francji spodziewano się w 1/2 to jednak skład Chorwacja, Anglia i Belgia to już pewne niespodzianki. Niespodzianki to sól futbolu - tego brakuje mi w piłce klubowej, tu to było odpadnięcie wielkich faworytów- (…)

  Więcej

 • Jerzy Brzęczek - kolejny odważny wybór Bońka.

  Informacja o wyborze Jerzego Brzęczka zastała mnie w Kalwarii Zabrzydowskiej. Nie zapoznałem się z komentarzami dotyczącymi tego wyboru. Domyśliłem się i widzę po nagłówku- Czy to bat na Lewego? Kuba skacze z radości itd. Myślę, że ten wybór to pewna kontynuacja. Znowu stawia na człowieka z polskiej (…)

  Więcej

 • Agnieszka Radwańska- game over?

  Agnieszka Radwańska ogłosiła, że nie będzie już grać na kortach ziemnych, a więc już nie wystąpi choćby w wielkoszlemowym Roland Garrosie. Ponadto będzie grać zdecydowanie mniej, to nie czas by gonić za punktami. Agnieszka nie jest już młodą zawodniczką , ma 29 lat, myślę,że tak jak mówiła Polka będzie (…)

  Więcej

 • Nawałkę żegnam bez żalu.

  Byliśmy w mojej ocenie najgorszą ekipą na Mundialu. Boli nie tyle sam fakt odpadnięcia, ale jego styl. Byłem pesymistą przed turniejem, uważałem,że to wyrównana grupa. Jednak myślałem,że odpadniemy po walce,że będą jakieś pozytywne emocje, momenty, że będzie walka, zaangażowanie, pasja. Nie było niczego, (…)

  Więcej

 • Mundial w historii

  Nie udało się cyklu ukończyć 4 lata temu. Teraz to uczynię w formie audio Meksyk 1970 : https://www60.zippyshare.com/v/3Oz5pqAS/file.html Anglia 1966 : https://www47.zippyshare.com/v/88hl7LnS/file.html Chile 1962 : https://www105.zippyshare.com/v/LNhc2wtU/file.html Szwecja 1958: https://www76.zippyshare.com/v/exsiDMeS/file.html (…)

  Więcej

 • Jestem Gorszym sortem - przyznał to przedstawiciel rządu w TVP

  Odnosząc się do zamieszczonej odpowiedzi jakiej udziełił Prezes TVP S.A. należy tak stwierdzić, powiedziano nam w twarz ubierając to w obłudne słówka,że jesteśmy gorszym sortem, któremu należy się góra 10 minut w godzinach porannych lub dopołudniowych co jest zresztą powodem do wielkiego samozadowolenia (…)

  Więcej

 • Kamil Zdobywca

   Nie odnotowywałem jak to miało miejsce po innych latach tak skrupulatnie sukcesów Kamila Stocha. Jednak śledziłem ten sezon marzeń Kamila. Sezon bardzo ważny, bo Igrzyska Olimpijskie . Szczerze powiedziawszy lepszego sezonu na top formę nie mogła się trafić.   Kamil wyrównał osiągnięcie Svena Hannawalda (…)

  Więcej

 • Odpowiedź Prezesa TVP dotycząca Igrzysk Paraolimpijskich

  Przedstawiam Państwu odpowiedź Jacka Kurskiego Prezesa TVP S.A do Rady Mediów Narodowych w związku z uwagami jakie przesłałem do tejże instytucji dotyczących braku transmisji rywalizacji  sportowej z Igrzysk Paraolimpijskich. Zawarłem tam sugestię by Igrzyska Paraolimpijskie wpisać na listę ważnych (…)

  Więcej

 • Dziękuję

  Justyna Kowalczyk ogłosiła,że już nie wystąpi w PŚ w biegach narciarskich. W polskich biegach ma mieć nową rolę, ponadto ma dalej biegać maratony narciarskie i nie wyklucza startu na MŚ w sztafecie. Justyna to wybitny polski sportowiec. Dwukrotna mistrzyni olimpijska, w sumie pięciokrotna medalistka (…)

  Więcej