• BREJKING NJUS! MARIA SZARAPOWA Z DZIKĄ KARTĄ W TORONTO!

   Dziękuję Toronto ;*Kolejne karty sypią się jak z rękawa ku rozpaczy czeladniczek, iwanków i innych malkontentów!

  Więcej

 • ASK ME ANYTHING CZYLI SŁYNNE AMA Z GWIAZDĄ FORUM!

   Rzym za nami, młodzi pucharki wzięli zatem żeby się wam nie nudziło w przerwie od tenisa robię AMA :DJak to w AMA, każde pytanie jest dozwolone ale jak jakieś będą na ałcie to będę czelendżować!

  Więcej

 • Sprzątaczka z Foro Italico przeciwna dzikiej karcie dla Szarapowej!

   Lukas IvanekNie milką echa przyznania dzikiej karty dla Rosjanki do turnieju we włoskiej stolicy. Wczoraj głos w sprawie zabrała Roberta Vinci, twierdząc, że kartę powinna otrzymać przebywająca na Florydzie Francesca Schiavone.(Przypomnijmy, Maria Szarapowa pokonała Robrtę Vinci w pierwszej rundzie (…)

  Więcej

 • Maria's TEMPLE

  Rok 2017 chociaż jeszcze daleki do końca, upłynie pod znakiem powrotu Maszy!   Maryśka rozczarowała nieco w Madrycie ale jak widać na focie już spogląda na kolejne sukcesy ;** 

  Więcej

 • GWIAZDA ODCHODZI Z FORUM :(

  ***MEJDŻER ENEJSMENT***a takiego wała! nigdzie się nie wybieram! nigdy nie przestanę wspierać Marii!Hahahahaha!Taaaaak, te dwie porażki bolą na maxa, serce krwawi i jest żałoba ale po każdej burzy nadejdzie słońce i moje słoneczko też rozpromienieje. moje śliczności ;*** 

  Więcej

 • KAJNE GRENCEN KAJNE KAAAARTEN

   Przyznam, że wczoraj rozbawiła mnie rezygnajca Radwańskiej z dwóch ważnych turniejów: Madryt i Rzym. Powód? bóle w stópce.Kontuzje w tenisie to ciekawy temat i o tym napiszę też jakiś post niebawem. Z reguły zawodnik ma kontuzje kiedy mu nie idzie na korcie a jak mu idzie to wygranie z kontuzją to (…)

  Więcej

 • Medialne słabości Agnieszki Radwańskiej

    Tenisistka nie ma ostatnio dobrej passy na światowych kortach, ale dobrej passy w mediach nie miała nigdy. W swojej karierze zaliczyła wiele medialnych wpadek mniej lub bardziej spektakularnych, które na dobre zmieniły jej obraz w oczach wielu kibiców. Przenieśmy się do roku 2012, po finale w Miami, (…)

  Więcej

 • Popis kultury redaktora Iwanka na ćwierkaczu

     Dziennikarz powinien być bezstronny dlatego mam obawy przez nazywaniem tej osoby dziennikarzem. Nie musi lubić Marii Szarapowej ale wypadałoby mieć jednak trochę kultury. Gratuluję portalowi takiego pracownika, współczuję innym współredaktorom - jakiś cień zawsze na Was pada.Takich "komentarzy" spodziewałbym (…)

  Więcej

 • SHARAPOVA'S EVENT!

   Zapraszam na komentowanie live meczów Marii ;*już dziś o 16:00 na mojej tablicy!Sympatykom Mladenowicz wstęp surowo wzbroniony!

  Więcej