Medialne słabości Agnieszki Radwańskiej

autor: Sharapov | 2017-05-03, 02:55 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Tenisistka nie ma ostatnio dobrej passy na światowych kortach, ale dobrej passy w mediach nie miała nigdy. W swojej karierze zaliczyła wiele medialnych wpadek mniej lub bardziej spektakularnych, które na dobre zmieniły jej obraz w oczach wielu kibiców.
Przenieśmy się do roku 2012, po finale w Miami, w którym pokonała Marię Szarapową i zdobyła swoje najcenniejsze wówczas trofeum, w jej rodzinnym Krakowie nie powitało jej wielu kibiców. Rodzina Radwańskich wtedy miała na pieńku z włodarzami miasta. Planowano budowę kompleksu kortów i uczynienia z miasta tenisowej stolicy kraju. Nic z tych planów jednak nie wyszło, jak ujawnili dziennikarze - za sprawą trudnego charakteru ojca tenisistki. Relacje w rodzinie Radwańskich są dość skomplikowane i swego czasu media regularnie donosiły o kłótniach między ojcem a córką.

Następnie w tym samym roku Radwańska zaliczyła spektakularną wpadkę na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie, kiedy to odpadła już w pierwszej rundzie turnieju tenisowego. Jednak gniew kibiców wywołał jej lekceważący stosunek do tego zdarzenia. Kiedy inni sportowcy ze łzami w oczach żegnali brytyjską stolicę, Radwańska z uśmiechem na ustach prezentowała kolor swoich paznokci i oświadczyła, że w tenisie od olimpijskich medali ważniejsze są szlemy. Zaprzeczyła tym samym idei Igrzysk Olimpijskich jako zjednoczenia wszystkich dziedzin sportu. Mimo, że od tych wydarzeń minęło pięć lat to nadal ciągnie się za to nią o czym świadczą posty kibiców na forach dyskusyjnych. Sytuacja nieco powtórzyła się na Igrzyskach w Rio 2016, Polka również odpadła w pierwszej rundzie ale nauczona Londynem postanowiła sprawiać wrażenie nieco smutnej i zmieszanej. Warto dodać też, że do Rio leciała na ostatnią chwilę z licznymi przesiadkami co także wiele mówi o podejściu do sprawy.

Krakowianka również nie kryła się ze swoją wiarą i układała słowo Jezus z piłeczek tenisowych. Była ulubienicą środowisk katolickich. Do czasu. Słynna rozbierana sesja zmieniła wszystko.

 

Po tym "incydencie" środowiska prawicowe odcięły się od niej natychmiast. Warto tu dodać, że owa sesja była dla prestiżowego magazynu sportowego. Udział w niej to przywilej i sesje mają na celu pokazanie piękna ludzkiego ciała. Nie ma w tym nic dziwnego, że młoda dziewczyna zdecydowała się na udział w niej. Chodzi o to, co wynikło z tego później. Nie dało się tego pogodzić - uchodzić za grzeczną córeczkę tatusia i brać udział w odważnych sesjach, nawet jeśli nie są one związane z erotyką. Ta sytuacja obnażyła niewiedzę Agnieszki co do kreowania swojego wizerunku w mediach. Brak konsekwencji skreślił ją jako prawicową, ułożoną dziewczynę w oczach ultra konserwatystów. Tenisistka z resztą do dziś zmaga się z wizerunkiem świętej dziewicy. Obecnie ze swoim chłopakiem, Dawidem Celtem również starają się pielęgnować tradycyjne wartości o czym chętnie opowiadają w wywiadach do gazet.

W 2015 w Tunezji doszło do serii ataków terrorystycznych, w którym życie stracili także polscy obywatele. Tunezyjski tenisista Malek Jaziri w mediach społecznościowych zorganizował akcję, w której prosił osoby z tenisowego świata o zrobienie fotki z napisem po angielsku. Wsparcie okazali między innymi: Janko Tipsarević, Sara Errani, Michaił Jużny, czy Santiago Giraldo. Szlachetna inicjatywa. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że na owej kartce tenisiści w tym Radwańska deklarowali, że odwiedzą tego lata Tunezję.

 

Oczywiście, Radwańska nie spędziła w Tunezji wakacji, więc jej deklaracja okazała się mało wiarygodna. Samo potencjalne zachęcanie do spędzenia wakacji w tak niebezpiecznym miejscu wiązało się z bardzo dużym kryzysem wizerunkowym. Żadna tenisistka zajmująca tak wysoką lokatę w rankingu nie dałaby się wmanewrować w taką sytuację.

Rysą na jej wizerunku kładą się również niskich lotów kampanie reklamowe. Radwańska była i jest twarzą wielu firm, zarabia ogromne pieniądze na kortach ale to nie przeszkadza jej w braniu dosłownie każdej chałtury. Promowała m.in. sieć drogerii, lokaty bankowe, operatora komórkowego. Niektóre formy promocji wynikające z jej kontraktów również pozostawiają wiele do życzenia, jak choćby słynne gotowanie w galerii handlowej dwa dni po odpadnięciu z Wimbledonu. Radwańska w czwartek przegrała półfinał z Garbinie Muguruzą, a już w sobotę gotowała dla klientów galerii handlowej. To nie jest do końca to, co powinna robić tenisistka na tym poziomie. O ile takie zachowanie można by zrozumieć u młodej tenisistki na dorobku, to w sytuacji milionerki z majątkiem szacowanym na 100 milionów złotych wydaje się to mało poważne.

Kiedy w marcu 2016 roku wybuchła afera wokół Marii Szarapowej, tenisistki były pytanie o sprawę Rosjanki dosłownie przy każdej okazji. Praktycznie wszystkie czołowe zawodniczki w tym Radwańska były zdziwione całą sytuacją i ich wypowiedzi w owym czasie były stonowane i ostrożne. Wówczas tylko dwie tenisistki z cyklu WTA zdecydowały się ostro zaatakować Marię. Były to Dominika Cibulkova i Kristina Mladenovic. Obie bez większych sukcesów na korcie ale to w żadnym stopniu nie przeszkadzało im w zajęciu bardzo twardego stanowiska w sprawie. Uznały, że medialne zawieszenie Rosjanki mogą wykorzystać do przypomnienia światu o sobie i zaczęły prześcigać się, która powie więcej i mocniej. Kiedy zbliżał się powrót Szarapowej na korty, Radwańska poczuła się pewnie i pytana w wywiadach mówiła, że to nie ma dla niej większego znaczenia ale zaczęła wyraźnie dawać do zrozumienia, że Maria Szarapowa nie powinna liczyć na specjalne traktowanie. Pewność siebie Agi wynikała z faktu, że kilka osób z tenisowej branży również potępiało specjalne traktowanie Maszy.
Prawdziwa afera miała jednak dopiero nadejść. Radwańska udzieliła wywiadu polskiej gazecie, w którym została zapytana po raz kolejny o sprawę Szarapowej. Tym razem bez ceregieli wypaliła, że żadnej wejściówki na turniej Maria by od niej nie dostała. Rozpętała się burza bo informacja poszła w świat. Natychmiast zareagował agent Rosjanki, który ocenił, że tenisistki pokroju Radwańskiej są czeladniczkami, bez dużych sukcesów i w ich interesie jest blokowanie powrotu Marii, bez kilku wielkich nazwisk łatwiej byłoby im sięgnąć po ważne triumfy. Zaznaczył też, że młode pokolenie tenisistek coraz częściej naciska na Radwańską i jest jej trudno obecnie coś osiągnąć, stąd jej chęć pozbawienia Rosjanki kart na turnieje.
Agnieszka rozpętała burzę przed startem turnieju ale sama w nim długo miejsca nie zagrzała. Odpadła już po pierwszym meczu. A szkoda, bo w drugiej rundzie miałaby okazję "zablokować" powrót Marii Szarapowej pokonując ją na korcie. Cała sprawa skończyła się dla Radwańskiej fatalnie, jej wizerunek ucierpiał a potencjalna kolizja z Szarapową w drugiej rundzie turnieju tylko dodała sprawie zainteresowania mediów i kibiców. Po odpadnięciu Radwańskiej z turnieju. serwisy społecznościowe zalała fala drwiących komentarzy. Na Radwańską wylało się wiadro pomyj i to ona stała się wrogiem numer jeden zwolenników Maszy. A wszystko za sprawą jednej wypowiedzi do gazety, którą zapewne zablokowałby menadżer, gdyby tak owego posiadała.

Brak obycia z mediami to teraz najmniejsze zmartwienie tenisistki. W bieżącym sezonie na próżno szukać wielkich sukcesów w jej grze. Eksperci zapowiadają poprawę w grze na angielskiej trawie. Oby już bez medialnych afer.

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
Queen Marusia

Zgoda , oczywiscie ale Ruskie bez Maszy nawet , sa wstanie cos ugrac , natomiast nasz team , bez Agi jest tam gdzie jest.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Agnieszka regularnie grająca dla Polski w Pucharze Federacji, ciągnąca reprezentację w pojedynkę to chorąża antyolimpijska. Natomiast Masza, występująca w Fed Cupie raz na ruski rok, przyłapana na stosowaniu...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

tru stori - samo to ze Radwańska pyszczyła samodzielnie a Maria miała od tego agenta już ustawia Radwańską w hierarchii :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

Dzwoni telefon - Maria,tu Max , slyszalas to sie stalo ? - Nie,( zaniepokojony ton glosu ) - Radwanska dzisiaj w wywiadzie ..... - ( wyrazne odechniecie z ulga ) Sluchaj Max,tyle razy cie prosilam zebys...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Dlaczego nie masz odwagi powiedzieć, że w tym teksćie są nie tylko nieścisłości ale i nadużycia ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Są nieścisłości. Nie rozumiem np. dlaczego piszesz, że Agnieszka zaprzeczyła idei olimpijskiej. Tak zrobił na pewno (w słowach i czynach) Benoit Paire, który powiedział, że przyjechał do Rio z ciekawości,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

"chciało sie jej z końca świata lecieć,z ciepłego w zimne no profesjonalistka"
- nie chciała ale MUSIAŁA, bez względu na chęci. Po to, by móc reprezentować Rosję na Igrzyskach Olimpiskich w Rio. Większość zmagań w Pucharze Federacji Masza olewała, ale IO jako ulubienica Putina nie mogła zlekceważyć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

dla tenisa pewnie faktycznie niewiele ale ogólnie wydarzenie rozgrzało, prezydent miasta i Duda wtedy kandydat na prezyenta wszyscy dla Marii przyszli, wiadomo no i dziennikarze także event udany no bo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Dzwoni telefon
- Maria,tu Max , slyszalas to sie stalo ?
- Nie,( zaniepokojony ton glosu )
- Radwanska dzisiaj w wywiadzie .....
- ( wyrazne odechniecie z ulga ) Sluchaj Max,tyle razy cie prosilam
zebys nie dzwonil do mnie z czyms takim...
- Ale posluchaj , musisz to uslyszec ( Tu Max zaczyna wrecz krzyczec i z
szybkoscia karabinu maszynowego mowi Maszy co sie stalo )
- Maria,ja chce wiedziec czy ty cos zrobisz ...
- Max , ja mam pierwszy mecz za cztery dni , nie zawracaj mi dupy...
i tez tego nie komentuj , to bez sensu...
- Ale ja musze , obiecuje ci ze moj moj komentarz bedzie stonowany i nie
narobie zadnego bydla.
- ( Chwila namyslu ).Dobrze jak tak bardzo chcesz to OK,ale prosze cie
Nie dzwon do mnie z czyms takim wiecej.BYE .


| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)

ostatnia odpowiedź: 6 maja 2017 [3 komentarze tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Widzę, że tu też w pip kontrowersji i że też można wyłapać po ryju.
He, he. Wszędzie trzeba się poruszać jak saper po polu minowym... Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

już wyjaśniam, chociaz nie ukrywam, ze troche mnie rozczarowales nie rozumiejąc tego. Otóż zdanie Benua Pera nikogo nie obchodzi, chłopak typowa 4-5 rakieta swoejgo kraju wiec kogo on moze zainteresowac. Co do Radwanskiej wyobraz sobie sytuacje ze pływak, młociarz mówią to samo ze u nich ważniejsze są mistrzostwa swiata w plywaniu czy w rzucie młotem i wtedy PKOL mysli sobie hmm chwileczke no to po co robic to co 4 lata skoro tenisistka uwaza ze szlemy znacza więcej, młociarz ze mistrzostwa swiata lub europy, pływak podobnie, no to po co to wszystko? po co kraj ma wydawac 50 miliardów dolców na organizacje imprezy i budowe obiektow? i tak oto pomysł starożytnych Greków znieweczyłaby Radwanska i jej podobni malkontenci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Są nieścisłości. Nie rozumiem np. dlaczego piszesz, że Agnieszka zaprzeczyła idei olimpijskiej. Tak zrobił na pewno (w słowach i czynach) Benoit Paire, który powiedział, że przyjechał do Rio z ciekawości,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Agnieszka regularnie grająca dla Polski w Pucharze Federacji, ciągnąca reprezentację w pojedynkę to chorąża antyolimpijska. Natomiast Masza, występująca w Fed Cupie raz na ruski rok, przyłapana na stosowaniu dopingu to uosobienie idei olimpijskich Coubertina i wizerunkowy, nieskazitelny monolit. ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Są nieścisłości. Nie rozumiem np. dlaczego piszesz, że Agnieszka zaprzeczyła idei olimpijskiej. Tak zrobił na pewno (w słowach i czynach) Benoit Paire, który powiedział, że przyjechał do Rio z ciekawości,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom.

Może chodzi mu też o tą przyciętą spódniczkę nad kolana, jak flagę niosła. Bo od tego się zaczęło jej "medialne nieszczęście" na IO, przynajmniej dla niektórych ;D ;D
>>>żart, ale już taką marketingowo-medialną niedojdę z niej tu robicie (Polska Rosja :P), że i to tam do tego wora wrzućcie ;D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Są nieścisłości. Nie rozumiem np. dlaczego piszesz, że Agnieszka zaprzeczyła idei olimpijskiej. Tak zrobił na pewno (w słowach i czynach) Benoit Paire, który powiedział, że przyjechał do Rio z ciekawości,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Są nieścisłości. Nie rozumiem np. dlaczego piszesz, że Agnieszka zaprzeczyła idei olimpijskiej. Tak zrobił na pewno (w słowach i czynach) Benoit Paire, który powiedział, że przyjechał do Rio z ciekawości, przeżyć przygodę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

żadne nieścisłości - same fakty

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Widzę, że ta sułtanka w avku sprawiła, ze Potter jest bardziej ofensywny i konkretny :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

I bardzo dobrze, trzeba nadrobić tysiące lat patriarchatu i dominującą pozycję mężczyzn. Kobiety zasługują na takie same zarobki. ;) Maria Szarapowa jest gorącą zwolenniczką równouprawnienia finansowego,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Reklama zwięzła i na temat. Może powinna spryskać się Avonem i dostać kredyt?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

nie wiesz więc się nie odzywaj - a reklama bankowej lokaty z Agą to jest wysokich lotów? amatorszczyzna i scenariusz spotu pisany na kolanie chyba 5 minut przed jej wejściem na plan. Nie masz co już napisac...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

I bardzo dobrze, trzeba nadrobić tysiące lat patriarchatu i dominującą pozycję mężczyzn. Kobiety zasługują na takie same zarobki. ;) Maria Szarapowa jest gorącą zwolenniczką równouprawnienia finansowego, więc krytyka zarobków mocno chybiona.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [3 komentarze tej dyskusji]

jest tylko dlatego, że w tenisie jest równouprawnienie finansowe, gdyby nie to nie byłaby na żadnej liście

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pottermaniack

Bzdura, ja i większość kibiców przyszliśmy zobaczyć przede wszystkim Agnieszkę i Polki, najmocniejsze Rosjanki w drugiej kolejności. Kibice zawsze zapełniają obiekt przy dopingowaniu Polaków, choćby siatkarzy czy piłkarzy ręcznych, a nie ich dla ich przeciwników kim by nie byli. :) Wynik spotkań był wiadomy od początku, nie było żadnej kompromitacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

dla tenisa pewnie faktycznie niewiele ale ogólnie wydarzenie rozgrzało, prezydent miasta i Duda wtedy kandydat na prezyenta wszyscy dla Marii przyszli, wiadomo no i dziennikarze także event udany no bo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

No właśnie Aga pamiętam coś tam się tłumaczyła że jednak za wolno jest bo na dechach kort ułożony czy coś takiego, no to najlepiej świadczy o organizatorach, wszystko niby pod Radwańską, a jednak zrobili pod Svetę :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Zacytuję słowa Kuzniecowej po meczu w takiej luźnej formie: "Jesteście zabawni. Raz mówicie, że nawierzchnia jest ok, teraz narzekacie, że faworyzowała jednak nas". To był główny temat pierwszego dnia....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

oczywiście to nie jest tak ze jakiś wróg numer jeden na wieki wieków, po prostu dostanie bęcki na korcie i przycichnie do czasu kolejnej aferki wywołanej przez zazdrosną Radwańską. Co tu dużo mówić Max idealnie trafił w punkt bo o to tylko chodziło. Wypowiedzi Pliskovej u Muguruzy tylko to potwierdziły, one mają papiery na grę i nawet jak przegrają to wiedzą, że mogą wygrać i polegac na sobie a kortowa pijawka liczy tylko na błędy, które u Marii są dość rzadkie stąd tylko 2 razy wygrała ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

no ciężko, żeby Szarapowa się tym zajmowała ;) no za sprawą tych wydarzeń stała się wrogiem bo 15 miesięcy temu tamte pyskowały i szczekały ale to było chwile temu i każdy o tym zapomniał a ona przeczekała 15 miechów i teraz wyskoczyła i ludzie mieli z niej polew, tak było true story.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)

komentarz jest odpowiedzią na: [10 komentarzy tej dyskusji]

Serio uważasz, że Agnieszka jest głównym wrogiem fanów Marii? Sama Szarapowa ma przecież to gdzieś.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Ale wszedłem na tego bloga, bo zaciekawił mnie... jego temat. Nie będę wypowiadał się na temat różnych nieścisłości czy manipulacji, jakie ci się przytrafiły. Chodzi o ogólne odczucie. Są osoby w branży, które nie ukrywają, że jeśli chodzi o kontakty z mediami czy reklamy jest sporo u Agnieszki do poprawy. Uważam, że jej potencjał nie jest do końca wykorzystywany w Polsce, a co dopiero na świecie. Trochę jestem rozczarowany działaniami IMG, ale może to się jeszcze rozkręci. Jest zdecydowanie za mało eventów z Agnieszką w Polsce, choć jak to powiedział kiedyś Andy Murray: "najpierw chcę wyciągnąć wszystko ze swojej kariery, potem mogę bardziej włączyć się w promocję tenisa w kraju".

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 7 maja 2017 [10 komentarzy tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Zacytuję słowa Kuzniecowej po meczu w takiej luźnej formie: "Jesteście zabawni. Raz mówicie, że nawierzchnia jest ok, teraz narzekacie, że faworyzowała jednak nas". To był główny temat pierwszego dnia. Potem były gratulacje dla Uli za walkę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

No z tą nawierzchnią to się faktycznie skompromitowali na całej linii :P

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

wiesz, łaski nie zrobili. Leciała cały świat zeby tam być, w końcu ikona sportu, żadnych buczeń ani buraczanych zachowan nie bylo oprocz "Aga jesteś lepsza" na szczeście krzyczane po polsku :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Na pewno się zgodzę, że Maria była wielką zwyciężczynią tego meczu i została doceniona także przez kibiców Agnieszki. Maria po zwycięstwie została nagrodzona przecież brawami. Duża promocja dla Krakowa,...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

No z tą nawierzchnią to się faktycznie skompromitowali na całej linii :P

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Balonik balonikiem. Ja tylko zająłem miejsce przy korcie i zobaczyłem jaki kozioł ma pierwsza piłka w meczu Agnieszki ze Swietą, to już wiedziałem, że nawierzchnia będzie głównym tematem pierwszego dnia....

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Na pewno się zgodzę, że Maria była wielką zwyciężczynią tego meczu i została doceniona także przez kibiców Agnieszki. Maria po zwycięstwie została nagrodzona przecież brawami. Duża promocja dla Krakowa, tylko minusem, że nie uczestniczyła w niej do końca Agnieszka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

dla tenisa pewnie faktycznie niewiele ale ogólnie wydarzenie rozgrzało, prezydent miasta i Duda wtedy kandydat na prezyenta wszyscy dla Marii przyszli, wiadomo no i dziennikarze także event udany no bo...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Balonik balonikiem. Ja tylko zająłem miejsce przy korcie i zobaczyłem jaki kozioł ma pierwsza piłka w meczu Agnieszki ze Swietą, to już wiedziałem, że nawierzchnia będzie głównym tematem pierwszego dnia. :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Tak to prawda, nadmuchano wtedy przed tą potyczką z Rosjankami olbrzymi balonik który pękł już po pierwszym dniu.

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

dla tenisa pewnie faktycznie niewiele ale ogólnie wydarzenie rozgrzało, prezydent miasta i Duda wtedy kandydat na prezyenta wszyscy dla Marii przyszli, wiadomo no i dziennikarze także event udany no bo Arena wypełniona i Aga by jej na bank nie zapełniła.W ogóle szacun dla Maryśki mam do tej pory ze chciało sie jej z końca świata lecieć,z ciepłego w zimne no profesjonalistak co tu mowic. A Radwańska no z tym upokorzeniem to chodziło mi o to ze przewaliła oba mecze bo ja wiedzialem ze i z Kuźniecową przewali to bylo pewnie i nawet jak tam chyba była ta 3 setówka to i tak w trzecim Swieta była lepsza niż Aga.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Nie, byłem świadkiem wydarzeń. Ale mogę napisać, że wyrobiłem sobie opinię zbliżoną do bardziej doświadczonych dziennikarzy. PZT skasował na tym meczu super pieniądze. Niewiele jednak zrobiono dla promocji...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Tak to prawda, nadmuchano wtedy przed tą potyczką z Rosjankami olbrzymi balonik który pękł już po pierwszym dniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Nie, byłem świadkiem wydarzeń. Ale mogę napisać, że wyrobiłem sobie opinię zbliżoną do bardziej doświadczonych dziennikarzy. PZT skasował na tym meczu super pieniądze. Niewiele jednak zrobiono dla promocji...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Nie, byłem świadkiem wydarzeń. Ale mogę napisać, że wyrobiłem sobie opinię zbliżoną do bardziej doświadczonych dziennikarzy. PZT skasował na tym meczu super pieniądze. Niewiele jednak zrobiono dla promocji polskiego tenisa. To bolało najbardziej. Mnie wynik kortowy nie bolał, bo dla mnie Rosjanki były od początku faworytkami. Dodam tylko, że byłem w szoku, kiedy w sobotę jechałem do hali, a niektóre media zrobiły już z Polek... zwyciężczynie i faworytki do półfinału.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

to coś ty za stewarda tam robil czy jak

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

a kiedy ona czegoś nie zgłaszała. Wiecznie na fochu daremna panienka. Jakby nie było autografy miała obowiązek rozdać nawet jak nie chciała, to był jedna jej Kraków zwlaszcza ze to zapowiadali ;d kompletny niewypał wizerunkowy hehe za to Maryśka zgarnęła całą stawkę hehehe. Od kuchni czyli coś tam przy organizacji? ;p

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Nie patrzę na to jako kortowe upokorzenie, ale jako świadek tych wydarzeń trochę od kuchni czułem ogromne rozczarowanie. Nie tylko ja. To miało być wielkie święto, wielkie wydarzenie, ale Agnieszka była...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RvR

Nie patrzę na to jako kortowe upokorzenie, ale jako świadek tych wydarzeń trochę od kuchni czułem ogromne rozczarowanie. Nie tylko ja. To miało być wielkie święto, wielkie wydarzenie, ale Agnieszka była dostępna tylko na plakatach. Rozumiem, że zgłaszała jakąś niedyspozycję, jednak Kraków oddała Marii dosłownie w prezencie. To była lekcja marketingu sportowego dla wszystkich. Gdziekolwiek Maria się pojawiła, za nią szedł pochód fanów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Fakt, powinienem o tym wspomnieć jak to Maria wygrała Kraków i upokorzyła Radwańską przed własną publiką i o wpadce Radwańskiej z odwołaną sesją autografów dla fanów bo "drużyna chce lepiej przygotować...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia

Tu sie w sumie zgodze.Reklamy pachnidel sa wszystkie bez polotu.Na jedno kopyto.No,ale to mimo wszystko Masza ...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [5 komentarzy tej dyskusji]

I ta reklama Avonu to kampania reklamowa wysokich lotów? Wciska ludziom kit, spryskała się perfumą i wchodzi w świat ułudy, zapachem zdobywa puchary, faceta, pławi się w luksusie. Przeciętna klientka...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

Fakt, powinienem o tym wspomnieć jak to Maria wygrała Kraków i upokorzyła Radwańską przed własną publiką i o wpadce Radwańskiej z odwołaną sesją autografów dla fanów bo "drużyna chce lepiej przygotować się na jutrzejszy mecz" :D:D:D:D:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)

komentarz jest odpowiedzią na: [21 komentarzy tej dyskusji]

Słabo się postarałeś Sharapov. :) Nie wspomniałeś nic o meczu Polska - Rosja w Krakowie?

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Queen Marusia
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Pao

Tu macie przykład spotu z klasą. Gwiazda tenisa reklamuje Rolex.


A tu w ramach współpracy z marką opowiada o sobie, początkach kariery i zwycięstwie w szlemie paryskim

Jak ślicznie tu wyszła mmmm kocham ❤ :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)

ostatnia odpowiedź: 4 maja 2017 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.