KAJNE GRENCEN KAJNE KAAAARTEN

autor: Sharapov | 2017-05-06, 16:39 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Przyznam, że wczoraj rozbawiła mnie rezygnajca Radwańskiej z dwóch ważnych turniejów: Madryt i Rzym. Powód? bóle w stópce.

Kontuzje w tenisie to ciekawy temat i o tym napiszę też jakiś post niebawem. Z reguły zawodnik ma kontuzje kiedy mu nie idzie na korcie a jak mu idzie to wygranie z kontuzją to dodatkowy policzek dla rywala: "patrzcie, mam kontuzje a jestem tak dobry, że wygrałem" Ciekawi mnie, czy miała tą kontuzję w Sidni, gdzie doszła do finału i przegrała go sromotnie z Kontą ;)

W nawiązaniu do ostatniego plucia się o karty dla Maszy, rezygnacja Agnieszki jest bardzo zabawna. Pluła się i pluła o trzy dzikie karty dla Szarapowej podczas gdy w trzech turniejach, gdzie były te karty przyznane sama nic nie zwojowała i nie zwojuje. W Stuttgarcie wyleciała po pierwszym meczu a w Madrycie i Rzymie nawet nie zagra,

Typowy pies ogrodnika: sama nie zjem i drugiemu nie dam.

Sprytne odsunięcie się od turniejów na nawierzchni na której jej nie idzie to zachowanie twarzy. Nie dostanie w końcu lańska już w 1 rundzie. A nie daj Bóg losowanie nie byłoby łaskwe i głodna sukcesów Szarapowa stanęłaby na drodze.

Jeśli organizatorzy posłuchaliby czeladnisi, to w turnieju nie mieliby ani 8 rakiety świata Radwańskiej ani ikony sportu Marii Szarapowej.

 

Warto słuchać zdania Agnieszki Radwańskiej? odpowedzcie sobie na to sami :)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: