KAJNE GRENCEN KAJNE KAAAARTEN

autor: Sharapov | 2017-05-06, 16:39 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
 

Przyznam, że wczoraj rozbawiła mnie rezygnajca Radwańskiej z dwóch ważnych turniejów: Madryt i Rzym. Powód? bóle w stópce.

Kontuzje w tenisie to ciekawy temat i o tym napiszę też jakiś post niebawem. Z reguły zawodnik ma kontuzje kiedy mu nie idzie na korcie a jak mu idzie to wygranie z kontuzją to dodatkowy policzek dla rywala: "patrzcie, mam kontuzje a jestem tak dobry, że wygrałem" Ciekawi mnie, czy miała tą kontuzję w Sidni, gdzie doszła do finału i przegrała go sromotnie z Kontą ;)

W nawiązaniu do ostatniego plucia się o karty dla Maszy, rezygnacja Agnieszki jest bardzo zabawna. Pluła się i pluła o trzy dzikie karty dla Szarapowej podczas gdy w trzech turniejach, gdzie były te karty przyznane sama nic nie zwojowała i nie zwojuje. W Stuttgarcie wyleciała po pierwszym meczu a w Madrycie i Rzymie nawet nie zagra,

Typowy pies ogrodnika: sama nie zjem i drugiemu nie dam.

Sprytne odsunięcie się od turniejów na nawierzchni na której jej nie idzie to zachowanie twarzy. Nie dostanie w końcu lańska już w 1 rundzie. A nie daj Bóg losowanie nie byłoby łaskwe i głodna sukcesów Szarapowa stanęłaby na drodze.

Jeśli organizatorzy posłuchaliby czeladnisi, to w turnieju nie mieliby ani 8 rakiety świata Radwańskiej ani ikony sportu Marii Szarapowej.

 

Warto słuchać zdania Agnieszki Radwańskiej? odpowedzcie sobie na to sami :)

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: