Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Nie "Polskim alpinistom" a "polskim alpinistą". (To zakres wczesnego etapu szkoły podstawowej ale zawsze warto się dowiedzieć... nie dziękuj, po prostu zapamiętaj). I nie, Bielecki nie jest alpinistą.
  Wspinaczy i "górołazów" dzielimy na taterników, alpinistów i himalaistów. Nie wiem, jak z twoją wiedzą na temat geografii (może jeszcze nie przerabiałeś?) ale uwierz mi, że nasze Tatry są znacznie niższe niż Alpy, Alpy to znacznie mniejszy stopień trudności niż Himalaje a w Himalajach, zwłaszcza zimą poziom trudności jest ... niebotyczny, dosłownie. A Bielecki jest autorem zimowych wejść na ośmiotysięczniki (a te znajdują się tyko w Himalajach i Karakorum). Na dwa ośmiotysięczniki (Gaszerbrum i Broad Peak) wszedł zimą jako PIERWSZY w świecie.

 • Lidia Jasińska napisał/a komentarz do Garstka internautów wywołała burzę pod postem wrzuconym przez Adama Bieleckiego

  Normalni ludzie nie mówią publicznie o sprawach intymnych, ale teraz prawdopodobnie chodzi dewiantom o szukanie partnerów /podobno z tym mają kłopot - wiedza od takiej osoby.../
  Czyżby Bielecki?

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Każdy może się wyrażać na rożne tematy, wtedy widzimy, kto kim jest. No właśnie, widzimy, kim jesteś. Mówiąc wprost - ignorantem. Nie słyszałeś, nie widziałeś ale się wypowiedziałeś. I skompromitowałeś. Ratuj się, jest choćby wikipedia!
  PS.
  Bielecki jest himalaistą a nie alpinistą. Słowo "polski" pisze się z małej litery niezależnie do tego, jak bardzo chciałbyś naszą narodowość wywyższyć. A całą twoja wypowiedź to zwykły bełkot.

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Cały artykuł Bobakowskiego to manipulacja, notabene bardzo niechlujnie napisana.

 • Lidia Jasińska otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Rzygać już się chce tą tolerancją. Niech każdy za drzwiami swojego domu czy mieszkania robi co chce, niech się wali z kim chce i jak chce ale na Boga nie promujcie dewiacji na ulicach.
  A jeszcze taka kwestia droga redakcjo, gdzie jakiś artykuł o Naszej mistrzyni olimpijskiej Anicie Włodarczyk która przeniosła się z Warszawy do Katowic bo po raz kolejny została oszukana przez platformę obywatelską która po raz to kolejny obiecała odnowienie stadionu Skry. Rozumiem, że cisza bo to wasi pupile nie wywiązali się z obietnicy, zapewne gdyby chodziło o PiS to byśmy już mieli o tym z 50 artykułów.

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Między zdrowym podejściem jaki wyraża Klepacka, a Homofobią jest potężna różnica, kto tego nie dostrzega jest nie wiedzy, a przeważnie co gorsza świadomie manipuluje Pod przykrywką wmuszaniu rzekomej tolerancji, która w społeczeństwie funkcjonuje co najmniej od lat 20-tych poprzedniego wieku, próbuje się zindoktrynować masy. A LGB... zachowuje się niczym Bolszewicy, których paradoksalnie była mniejszość, wręcz margines. Posiadając narzędzia narzucili większości swoją wolę, Są tylko znamiona różnic pomiędzy jednym dyktatem, a drugim. Jeśli Adam jest przez Adam jest przeciwko Homofobii to rozumiem, lecz jeśli to odpowiedź na wypowiedź Klepackeij to naiwna głupota przez niezrozumienie

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Trafileś w punkt, a i ja chcialem napisać dokładnie to samo. Dlaczego co by nie mówic na stronie przecież sportowej nie ma ani słowa o Pani Anicie Włodarczyk która kilka dni wstecz zmieniła barwy klubowe, bo władze Warszawy kolejny już raz zwyczajnie ją olały. Co ten temat już nie zasługuje na to, by o tym wspomnieć ? Rozumiem, że gdyby Trzaskowski był człowiskiem PISu to trąbiliscieby o tym caly czas, a że to czlowiek PO to cisza w temacie, bo sprawa niewygodna delikatnie pisząc. Smiechu warte, jest to wasze faworyzowanie jednej ze stron.
  PS. Pani Anito proszę wypowiedzieć się w kwestii LGBT+ najlepiej krytycznie, to od razu tu na WP byloby z kilkanascie artykułów na Pani temat.

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Mam pytanie - czy to Bobakowski Marek siedzi w moderacji, czy Piotr czy jakiś kolega?? Znikły posty, krytyczne wobec tego artykułu oraz wobec, delikatnie mówiąc, kontrowersyjnego podejścia autora do etyki zawodowej. Te posty były krytyczne ale NIE ŁAMAŁY regulaminu.
  Redakcjo SF, WSTYDŹ się za swoją moderację!

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Na Szczerbę też tak wyzywałeś?

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  ...w polskich sądach tak jak i w sejmie musi zmienić się pokolenie żeby podejmowano sprawiedliwe wyroki

 • Lidia Jasińska lubi Komentarz

  W Polsce nie ma winnych. Te wszystkie złodziejskie prywatyzacje przedsiębiorstw, banków, wyprzedaż majątku narodowego, wyprowadzanie pieniędzy ze spółek, likwidacje majątku po PZPR, nie mówiąc o korupcji, praniu brudnych pieniędzy przy wszelkiego rodzaju pseudo inwestycjach, a nawet zabójstwach niewygodnych osób na zlecenie... Tak, Polska to kraj prawa. Gratulacje dla sądu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.