Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Nie chcę obrażać, ale pan redaktor jest jakiś toporny taki. Każdy ma prawo mieć własne zdanie, ale zarozumiałość redaktora doprowadza do alergicznych odruchów. Chyba, że to celowe zabiegi, żeby zwiększyć komentarzoliczebność. Nie fair. Temat na pewno wart uwagi i dyskusji, ale nie dyskryminowania interlokutora.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Prezes mu pojechał i hiena się mści

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Ostafiński skończ się ośmieszać

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Tako rzecze wyrocznia ostafia….ręce mi opadły...ot autorytet kuluarowy.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Redaktorze, mamy możliwość spokojnego oglądania ligi szwedzkiej.

  Jak na dłoni widzimy normalnych kierowników startu, spokojnie ustawiających zawodników- bez suwmiarki, obserwujemy normalnych sędziów, którzy nie przerywają
  nie potrzebnie wyścigów.
  Jak się zdarzy 1-2 na mecz , to wszystko.

  Czy tam mają "kuku na muniu"???
  Ja stawiam na Polaków i nie dlatego ,że im kibicuję.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Pan Janek trafił jak zwykle w "dziesiątkę", pozdrawiam.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Znowu się zgadzam z Krzystyniakiem. Świat się kończy ;))

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Zaraż wszyscy eksperci dostaną od pana Demskiego po głowie regulaminem i skończy się rumakowanie. :D

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Jak dla mnie nie dotknął taśmy wszystko w porządku.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  W końcu po takim długim czasie zaczyna się o tym robić głośno. Po to jest taśma zeby trzymac zawodnikow i tylko jej dotkniecie powinno zatrzymać start. Do tego każdy z sędziów inaczej interpretuje przepis. Przecież to jest absurd. Np. wczoraj w Ostrowie zaden z biegów nie był przerwany mimo kilku ewidentnych lotnych, za to w innych meczach mamy przerywanie nawet za to, ze inni zawodnicy wystartowali zbyt wolno

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Ja też, polać mu!

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • misiek_maly lubi Komentarz

  jak ja tego karierowicza Demskiego nienawidzę- hoooj nawet nie potrafi wytłumaczyć dlaczego w analogicznych sytuacjach są inne decyzje.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Panie Janie pierwszy raz sie w 100 % zgadzam.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Tłumiki, komisarze, ostrzeżenia z byle powodu... Żużel z roku na rok staje się coraz większą parodią tego sportu. Prawdziwy żużel mieliśmy w latach 90-tych, kto pamięta te czasy, ten może je sobie porównać z tym co jest dzisiaj. Po co dzisiaj toromistrz i sędzia? O przygotowaniu toru decyduje komisarz, a sędzia we łbie może mieć siano zamiast mózgu, bo samodzielne myślenie na wieżyczce jest niedopuszczalne! Wszystko masz zapisane w regulaminie i tego masz się trzymać. Nie wiesz co zrobić? Wyklucz, ukarze, sprowokuj jak Pedersena bo z tego jest później kasa dla stolikowych nierobów, a sędzia który generuje największe dochody będzie oczywiście premiowany prowadzeniem kolejnych zawodów i sam na tym zarobi.
  PS. W ostatni weekend tych ostrzeżeń i wykluczeń zauważyłem bardzo dużo w drugiej części zawodów (koło biegu 11 i dalej), przypadek? W elidze, w pierwszej i w drugiej były takie przypadki. I kto jest winien za to że Protas nie dostał informacji o pierwszym ostrzeżeniu? Chyba sędzia powinien tego dopilnować, tak jak pilnuje kierownika startu żeby ten dokładnie przekazywał zawodnikom jego polecenia pod taśmą. Sędzia daje ostrzeżenia i powinien dopilnować by było ono pokazane zawodnikowi przed kolejnym biegiem.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Oprócz kabaretu z procedura startową , drugi kabaret jest w magazynie żużlowym . Przeważnie jak dzieci przekrzykują się goście w studiu i każdy swoje mądrości, byle głośniej. Niby są kontrowersje ale wiele rzeczy jest przemilczanych , przypadkowo !? Czy ci "eksperci" nie widzą tak wielu rzeczy ?!
  ........
  Wracając do samej procedury startowej ... czasami samo przygotowanie do startu trwa dłużej niż sam bieg . DRAMAT !

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Pan Demski zapomniał dla kogo robimy ten żużel.
  Ludzie chcą oglądać wyścigi a nie start marshal show.
  Przerost formy nad treścią zabija prawdziwy Speedway.
  Pzdr.
  PS
  W piątek Lwy muszą przestać oddychać pod gumką ;)

 • misiek_maly lubi Komentarz

  a co pokazał Kempes właził z wazeliną w szefa szefów

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Brawo panie Swiącik,szczeny im opadły w studiu

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Świącik, nomen omen, ma święta rację. Z sukcesywnie zwijającej się dyscypliny robi się cyrk z pierdylionem niepotrzebnych przepisów, zakazów i kar. Jeśli chodzi o start, powinien zostać tylko przepis o dotknięciu taśmy. Kiedyś nawet takiego nie było, a zawodnik był wykluczany dopiero wtedy gdy zerwał taśmę. Teraz przeradza się to w celowe trzymanie zawodników pod taśmą i palenie sprzęgieł, aby Pan sędzia mógł udowodnić, że on tu jest szeryfem i wyłapie wszystkich złodziejaszków.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Świącik ma absolutną rację. To jest kabaret, zwłaszcza jak sędziowie interpretują to jak chcą gdzie jeden sędzia wyklucza za minimalny ruch a inny za większy ruch motocyklem nie, brak konsekwencji u sędziów.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Kiedyś była Pani sędzia, Irena Nadolna i gdy ona sędziowała, nikt nie próbował "ukraść" startu. Metoda prosta jak drut, raz puszczała taśmę bardzo szybko a następnym razem nieco później. Gdy widziała, że zawodnik się "czołga", przetrzymała go i puszczała taśmę w momencie gdy się zatrzymał lub cofał by nie wjechać w taśmę i w ten sposób zawodnik sam się karał. Ale w tamtych latach to był prawdziwy żużel.

 • misiek_maly lubi Komentarz

  mam wrażenie, że te przepisy są wymyślane po to, aby zniszczyć żużel
  robienie parodii ze sportu i widowiska, zniechęcanie kibiców i sponsorów, jak powiedział p. Świącik
  czy to jest cel?

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Ale przecież, to kibice wyznaczają kierunek, tego jednak nie rozumieją polskie władze żużlowe. Piłka kopana jet najpopularniejsza bo ma miliardy kibiców.
  Czy tak ciężko zrozumieć, że podniesienie atrakcyjności motorowej dyscypliny sportowej jakim jest żużel, polega na, tak jak to ująłeś, Na Show. W Szwecji, Danii, Francji czy Niemczech są to zawody piknikowe, jednak w Polsce można podnieść i doprowadzić do czegoś takiego, jak skoki narciarski.
  Dziwi mnie, że panowie z lóż ViP, którzy decydują o tym sporcie, robią wszystko, by przez beznadziejne decyzje regulaminowe, zniszczyć ten sport z dnia na dzień.
  Pewno ani pan Stępniewski, ani pan Demski nie czyta tych postów, ale może by ktoś im szepnął na ucho, to co tam gadają kibice ... jednak kogo to interesuje?

 • misiek_maly lubi Komentarz

  Magazyn SE od jakiegoś czasu bazuje tylko i wyłącznie na dziale "kontrowersje" i nie wiadomo do końca czy właśnie telewizja nie maczała swoich łap w tym "skrupulatnym" egzekwowaniu regulaminu jeśli chodzi o procedury startu.
  Trzeba mieć przecież temat.
  Wystarczy spojrzeć ile jest tych prawdziwych kontrowersji wynikających z sytuacji torowych w porównaniu do pseudo-kontrowersji z procedury startu.
  W Grudziądzu w ten piątek chyba to wszystko sięgnęło absurdu.
  Przepis jest zły i do wymiany.
  Pełna zgoda z prezesem Świącikiem!
  Kempes jako trener zamiast stać za zawodnikami obnażał ich rzekome intencje... Wstyd!
  Czasem milczenie jest złotem treneiro...
  Widać, że przed programem sobie trio pogadało bo oprócz prezesa Świącika wszyscy trzej pili sobie z dziubków i przytakiwali!
  W tym wszystkim jeszcze jedno! Brawo Nicki!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.