Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jarozi lubi Komentarz

  No cóż panowie skończą jak Ułamki czy Walaski. Jeżdżą tam gdzie kasa. Za 20 lat o ich osiągnięciach nikt nie będzie pamiętał. Każdy był IMŚJ ale nie zanosi się żeby przełożyli te sukcesy na seniorkę. Nie wiem ile w tym wszystkim nie miesza Red Bull - w piłce w klubach które sponsoruje też się cyrki dzieją.

 • Jarozi lubi Komentarz

  I jak się tu nie zgodzić z p. Ostafińskim ??????

 • Jarozi lubi Komentarz

  Możecie się czepiać Ostafińskiego, ale ma facet rację. Mówicie, że nie muszą jeździć, fakt, ale takie rzeczy mówi się wcześniej i załatwia inaczej. W końcu są zawodnicy, którzy w ich miejsce chętnie by pojechali. Też muszą to zaplanować. To zwyczajny brak szacunku do nich. Maćkowi napisałam na insta komentarz/wiadomość, że trochę to nie fair to jego zachowanie ( żadnych przekleństw, wulgaryzmów ) efekt taki, że dzieciak mnie zablokował. Bardzo dorosłe. Płakać nie będę, choć miałam go za tego najbardziej rozgarniętego. Cóż myliłam się. Fakt jest jeden - zachowali się jak zwykłe buraki. Zanim zacznie się gwiazdorzyć, pasowało by coś osiągnąć.... Wytatuować sobie mogą Orła nawet na czole, znaczyć będzie tyle samo co chińskie cytaty - niby ktoś wie co tam jest napisane, ale równie dobrze może znaczyć gów**.

 • Jarozi lubi Komentarz

  Jak w żadnej innej, tak w tej sprawie w pełni zgadzam się z Ostafem... To tak jakby polscy piłkarze, którzy zarabiają jeszcze bardziej kosmiczne pieniądze olali np. Euro 2020 bo im się nie opłaca... bo Lewemu w Bayernie więcej zapłacą więc po kiego mam jechać na jakąś lipną impreze w której i tak nie ma szans na sukces... Najbardziej boli, że to młodzi zawodnicy, którym zwyczajnie odwala i ciężko będzie im wrócić na właściwą ścieżkę.. przecież są panami własnego losu.

 • Jarozi lubi Komentarz

  Z panem Ostafińskim można się oczywiście zgadzać , lub nie , ale jak pisze prawdę , to nie ma co dyskutować. Chyba , że się jest alfą i omegą. Czyli wszechwiedzącym. Tutaj są same trolle nie potrafiące odróżnić prawdy od fałszu ...
  Stąd takie idiotyczne komentarze ...

 • Jarozi lubi Komentarz

  Główny problem SEC to nuuuuddddaaaa! Realizacja ślamazarzy się jak flaki z olejem. Od czasu do czasu ujęcie widzów na stadionie w czasie przerw ukazują ziewających ludzi. To antyreklama żużla. Pod tym względem One Sport musi się pilnie uczyć od BSI. Dynamika PRZEDE WSZYSTKIM! A żużel w otwartym paśmie to może być prawdziwa reklama i popularyzacja coraz bardziej niszowego żużla.

 • Jarozi lubi Komentarz

  Jestem za pod warunkiem że Eurosport weźmie do siebie Dryłę i Jabola. Ta dwójka robi robotę, świetnie się uzupełnia. Jeden dodaje temu sportowi powagi, emocji, wrażeń, drugi trochę żartów. Duet idealny. Korościel to się do komentowania styp nadaje. Zabiłby emocje gadając jak zwykle głupoty byleby gadką zabić czas antenowy. Zawsze będę za żużlem w otwartym kanale, ale musi to być zrobione profesjonalnie tak jak do tego podchodzi NC+. Nie wyobrażam sobie żeby na zawodach była tylko jedna kamera i to z wąskim kątem widzenia. A takie rzeczy już widziałem.

 • Jarozi lubi Komentarz

  Dopływ świeżej krwi jest potrzebny. Leśnie dziadki z BSI - wystarczy tego cyrku.

 • Jarozi lubi Komentarz

  Przynajmniej nie będę musiał mieć jedynej i słusznej telewizji, żeby GP obejrzeć :) Jeszcze resztę ligi poproszę gdzieś poza Canal+ i będzie super.

 • Jarozi lubi Komentarz

  Super!!!!! Grand Prix powinno być w Eurosport na cały świat a nie w niszowym canal plus! Trzymajmy kciuki za Discovery!!!

 • Jarozi lubi Komentarz

  Jak dotąd nikt lepiej żużla od canal + nie pokazuje. Od obrazu po komantarz.

 • Jarozi lubi Komentarz

  BSI jest fałszywe, nie lubią Polaków, robią pod górkę, ale jednocześnie ciągną od nas największe pieniądze (czy Krsko albo Guestrow płaci za organizację tyle samo co nasi?). Pora na zmianę i pora na przywrócenie DPŚ, bo czy ta dyscyplina bez mistrzostw drużynowych nadal jest poważna i zamierza się rozwijać?

 • Jarozi lubi Komentarz

  Eurosport jest spoko,ale bez urazy Speedway tam się nie nadaje,niczym mnie nie przekonali..relacje z zawodów bez emocji jak by grali w golfa,pozatym brakuje tego czegoś co jest na C+,poprostu.

 • Jarozi lubi Komentarz

  Poziom relacji w C+ NC+ stoi na wysokim poziomie ale wszystkim już się przejadł, bo zmian żadnych. Ciągle te same gęby, ta sama grafika nawet ścieżki dźwiękowe zaczynają już ucho drażnić. A kombinacje w Eleven to już w ogóle porażka. Z drugiej strony żużel na Eurosporcie do tej pory był nudny. Ma natomiast tę przewagę że jest bardziej dostępny dla widza. Jestem jak najbardziej za, pod warunkiem że potraktują sprawę poważnie i naprawdę zainwestują w transmisje miłe dla oka. No i koniecznie muszą Dryłę podkupić. Nie wyobrażam sobie transmisji bez tego człowieka.

 • Jarozi lubi Komentarz

  Ktoś , coś tu pokręcił , motocykle odsypują nawierzchnię do tyłu , aby wróciła na swoje miejsce , trzeba ją zgarniać w kierunku jazdy motocykli , czyli ciągnik powinien jechać w taką samą stronę jak motocykle . Zapewne powód jakiś jest ale nie taki o jakim pisze autor . Różne rzeczy można pisać o toruńskim żużlu ale o torze i jego przygotowaniu tylko dobrze .

 • Jarozi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Na marginesie, to bzdura, że jadąc pod prąd traktory zgarniają materiał toru na swoje miejsce. Jest dokładnie odwrotnie.

 • Jarozi napisał/a komentarz do Lech Kędziora poprowadzi drużynę "Północy". Wkrótce pierwsze nominacje

  Speedway Events

 • Jarozi lubi Komentarz

  Nie wiele wiesz na ten temat i na temat struktury nowo układanej nawierzchni.Wszyscy już się pogodzili z tym , a ty odkopujesz historię.Gdyby była wina klubu byłaby kara , a takowej nie było.

 • Jarozi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Chyba circuit?

 • Jarozi napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Poza tym co napisaliście to Tungate jechał w Lublinie z niewyleczonym przeziębieniem. Może musi jeszcze do końca wykurować.

 • Jarozi napisał/a komentarz do Zamienili motocykl na mikrofon - żużlowcy w roli komentatorów sportowych

  Ostatni akapit od razu skojarzył mi się z P. Świstem. Nie wiem dlaczego

 • Jarozi lubi Komentarz

  Myślę że chodzi o Wojtka Kiełbasę który zginął w 2001 roku podczas treningu. Ale 'kibic stali' jak zwykle pisze chaotycznie i bez weryfikacji i potem wychodzą takie klopsy. Wojtek zginął mając 28 lat więc juniorem już dawno nie był. Niech spoczywa w pokoju.

 • Jarozi otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Wszech Czasów

 • Jarozi napisał/a komentarz do Stal Rzeszów z nowym zawodnikiem

  Kolego, nie wiem skąd to przypuszczenie, że Szymon Kiełbasa nie żyje, bo chyba o tego zawodnika Ci chodziło. Myślę, że w ten sposób to pisać nie wolno. Gdyby chodziło o to, że już nie jeździ to Twoje "chyba" byłoby do zaakceptowania, a tak wyszło słabo.

 • Jarozi napisał/a komentarz do Janusz Ślączka: Edward Mazur oszukał mnie i kibiców

  A ja mam taką emocję, że to małżeństwo z Trojanem nie wyszło Edkowi na dobre, za dużo filozofowania. Przy całej mojej sympatii i szacunku dla Rafała.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.