Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Słabiutko Reska poradziła sobie z jeszcze słabszym Cuprum. Ręki Cretu jak na razie nie widać i chyba jej nie zobaczymy, bo czegoś takiego po prostu nie ma. To najzwyczajniej słaby trener

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Panie Ignaczak to jakieś nieporozumienie żeby z honorami żegnać Górskiego ( mam nadzieję że nie wystapił Pan do prezydenta o medal) . W Resovii trzeba dokonać coś w rodzaju ,, dekomunizacji '' i szczegółowo rozliczyć dwóch d........ Kowala i Górskiego za ostatnie 2-3 lata działalności . Jak Pan tego nie dokona to Resovię czeka los Częstochowy . Należy wypieprzyć również Mikę , Buszka( do Ropczyc ma niedaleko ) i innych cwaniaków którzy przyszli do Rzeszowa dla kasy np, Schultz .

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Polecam słynny duet Kowal i Górski . Po dwóch latach nie będzie problemu z siatkówką w Jastrzebiu

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Panowie wybierzcie się ze swoimi bluzgami na forum "bluzgi dla każdego". Tam do woli się wyzywajcie od kodomitów, pisiorów, lewaków czy kaczystów.
  A tutaj się odzywajcie tylko jak macie coś ciekawego do powiedzenia (i to najlepiej na temat siatkówki).

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Niesamowity wyczyn MIKI 1 PKT w meczu, rozgrywający Kozub 4 PKT.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Mika jest najbardziej przepłaconym zawodnikiem sezonu.. gra delikatnie mówiąc słabo :) w ogóle to polecam posłuchać analizy Pawła Woickiego dotyczącej składu Resovii (i nie tylko, cała rozmowa bardzo ciekawa) Jest ona na yt, na kanale Prawda Siatki. Zupełnie inne spojrzenie, naprawdę zachęcam

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  koncepcja może i dobra ale tak łatwo to nie będzie większość tych "gwiazdeczek" w tym Mika, Schulz i Shoji kowal kontraktował na 2 lata zerwanie kontraktu równa się wypłacenia odszkodowań a taki Mika ma kontrakt wyższy nawet od Kurka (1,5 mln /sezon) oj coś mi się wydaje ,że duch kowala jeszcze trochę pokrąży nad Rzeszowem

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Panie Prezesie Ignaczak,pogonić to całe mocno przepłacane gwiazdeczki Kowalowe.Pierwszy ruch już Pan wykonał to KOZUB,brawo.Skoro DE GIORGI potrafił rozwiązać kontrakt,to i ASSECO może.Schulz z Miką przyjechali do Rzeszowa jak do sanatorium.Podpisali kontrakty życia i mają wszystko gdzieś!Dość tego,jak im się nie chce grać to obniżyć kontrakty,bo nie wywiązują się ze swych obowiązków i posadzić na ławie,a po sezonie paszoł won!!!ileż można czekać aż zaczną grać!!??Po całej Polsce błąkają się SWOJAKI- Peszko,Ziobrowski,Filip i wielu innych,którzy dadzą się za ASSECO RESOVIE posiekać.Dać im Heynena,wzmocnić skład dwoma gwiazdami i zaczniemy w końcu grać,a nie odwalać pańszczyznę na którą nie da się patrzyć,a co za tym idzie i płacić!!!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  mika ani zagrywki ani bloku ani ataku

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Wygrana po mękach i tyle, na plus że trener zdecydował się chociaż na zmiany w składzie w trakcie meczu.
  Dobre i 2 punkty ale taką gra to kiepsko będzie dalej

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Asseco Resovia Rossard Rzeszów

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  kolejny kiepski mecz miki zagrywka blok atak mizernie

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Resovia wróciła do swego stylu - czyli nijakiej gry i gry falami. Znów przestoje i momentami snucie się po boisku.
  Jastrzebie nie pokazało jakoś mega wybitnej siatki dziś ale wygrali, bo Resovii momentami to było szkoda oglądać.
  Za chwile to Resovia zacznie walke ale o utrzymanie a nie miejsce w pierwszej "6"
  I czemu znów trener nie robi zmian tylko trzyma cały mecz jedną "6" - jak nie idzie dać zmiane, jak w Jastrzębiu nie szło Konarskiego wszedł Bucki i była poprawa.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Kurek w aktualnej formie to niewątpliwie czołowy siatkarz świata, ale mamy w tej lidze lepszych zawodników. Absolutnym topem jest oczywiście Toniutti.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Nieźle ten zespół jest skonstruowany. 4 atakujących a przyjęcie delikatnie mówiąc średnie.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Panie Wojnarowski.
  Co to za reklama Onico.
  "Wypłacalne i rozsądnie zarządzane" jest wiele klubów, a Onico ma już 3 atakerów i to ma być rozsądne zarządzanie??
  Podnieca się Pan jakby przynajmniej trafił do Perugii czy Zenitu.
  WYLUZUJ

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  fakty sa takie , że B.K. to dobry siatkarz ale te achy i ochy to przesada . Rewelacyjnie zagrał drugą cześć turnieju i jak na razie to tyle w temacie . Oczywiście bedzie sporym wzmocnieniem dla ONICO .

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Panie dziennikarzu, Kurek miał w swojej karierze już kilka klubów, które dawały mu możliwość rozwoju - ZAKSA, Skra, Dinamo, Lube,

  poza tym naprawdę uważa pan, że nie ma w naszej lidze zawodników tej klasy? czyli Kurek sam zdobył Mistrzostwo Świata? przypomnę panu, że w siatkówkę w pojedynke nie da się grać, a w naszej lidze są nasi reprezentanci, którzy drugi raz z rzędu zdobyli mistrzostwo, poza tym jest kilku na prawdę mocni zagraniczni zawodnicy,

  argument o czystej głowie po sezonie ... nie komentuje

  pana wypociny panie dziennikarzu są na zadnym poziomie dziennikarskim, argumentacja słabiutka,
  całość trąci warszawką

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Totalne jaja! Przekładać mecz, bo ktoś jest bankrutem! Walkower dla Chemika powinien być!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Bydgoszczy wykazała się fajnym gestem. Tylko kto im odda kasę za promocję, plakaty itd? Żałosne jest nie tylko zachowanie Stoczni, ale również PLPS, która akceptuje patologię. Ludzie w Szczecinie kupuli karnety, a zamiast siatkarskich gwiazd dostaną teraz kelnerów. Przelicznik 1-1 więc nawet nie mają szans na zwrot kasy.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Kpina z kibiców i zawodników, co im da odwlekanie tego meczu ? i tak Szczecin nie skompletuje kadry bo nie ma kasy.
  Bydgoszcz na to przystała tj. przełożenie spotkania bo nie chcą iść w koszty, skoro widzą co się dzieje u przeciwnika.
  Wstyd i tyle w jaki sposób podchodzi się do wydawało by się ligi zawodowej - nie ma zawodników - nie ma grania walkower, i by się skończyło. A nie takie pobłażanie które jest gorsze od egzekwowania przepisów

 • Bodzio74 napisał/a komentarz do Rozwiązanie kontraktu w Asseco Resovii Rzeszów. Łukasz Kozub za Rafaela Redwitza

  Teraz jeden zrzuca odpowiedzialność na drugiego. To świadczy tylko o tym, że obaj siebie warci i nie potrafią jak prawdziwi faceci wypić piwa, które nawarzyli.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  "stary", nie doczytałeś tekstu! To są wywody, pomysły (pseudo) "eksperta" z Polsatu a nie czyjeś marzenia o jakiejkolwiek zmianie! A jeśli komukolwiek "w główkach się poprzestawiało" to pewnikiem Tobie (i tylko Ciebie żal)?!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Mógł Kowal pomyśleć o tym przed sezonem. Nie rozumiem, jak można było zatrudnić 5 obcokrajowców, to było oczywiste,że niektórzy nie będą mogli grać. Perry jest bardzo solidny, fajnie jakby w przyszłym sezonie mógł grać w pełnym wymiarze.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Mielewski i Lepa twierdzą (a są dobrze poinformowani) ,że kowal był trenerem i nad prezesem a górski tylko figurantem od płacenia za kontrakty i dopóki megalomania kowala nie sięgnęła nieba jeszcze jakoś to funkcjonowało przecież 2 razy zdobył MP potem ta słynna koncepcja równej 12-tki następnie 14-ki ,zamykanie treningów (bo jeszcze ktoś by podejrzał wielkiego maga w akcji) rezygnacja Gogola (odpowiedzialny za taktykę i rozpracowanie przeciwnika) oraz trenera od przygotowania fizycznego no i ta słynna wypowiedz ,że jak się komuś nie podoba może nie oglądać czy to jest normalne???? NIE !!!!! więc i te transfer pozostawiają dużo życzenia zebrał miernoty które za dużą kasę zgodziły się grać w Rzeszowie

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.