Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Problemem Resovii nie jest rozegranie,bo Kozub też daje radę,ale skrzydła.Dziś Jarosz ,ale przede wszystkim Buszek zagrali na długo nie widzianym u nich poziomie.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Co do Kadziewicza,Schulza,Jarosza pełna zgoda.Panie Kadziewicz personalne wycieczki do SHOJI,jak to fatalnie wystawia,może pan sobie wsadzić razem ze Swędrowskim wie pan gdzie!Jaroszowi też nie musicie wchodzić do dupy,bo raz był winny rozgrywający,a innym razem na pojedynczym bloku Jarosz!Przez rozgrywającego przechodzą wszystkie piłki,a jest ich i 100 w meczu i nie da się ich wszystkich wystawić idealnie,jeżeli nie jest się Toniutti Benjamin!!!Słuchać Was ciężko,bez głosu też źle.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Wystarczyło posadzić na ławie dwie przepłacone gwiazdeczki i zrobił się team spirit!?Mika i Schulz pewnie już aut,a Buszek zaczął walczyć o utrzymanie kontraktu i zaczął w końcu grać?Wreszcie zagrała drużyna,a nie tylko Rossard. Wygrywają z SADĄ,ZAKSĄ,a przegrywają z Będzinem,Cuprum,o co w tym wszystkim chodzi???

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Kto by pomyślał. Zaksa może zagrała dziś poniżej swojego poziomu, ale trzeba oddać Resovii, że to był ich najlepszy mecz. Jarosz pokazał dziś Schulzowi jak się uderza, a nie plasuje, a Buszek chyba chciał coś udowodnić Zaksie , bo wspiął się chyba na 200% swoich możliwości. Masłowski klasycznie najgorsze przyjęcie w zespole.
  P.s: Fajnie, jakby na takie ciekawe mecze nie wciskać Kadziewicza do komentowania, bo faceta momentami nie da się słuchać. Chyba najbardziej irytujący gość obecnie.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Pierwsze 2 sety też przegrali przez sędziego...

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Ja powiem tak... Z drużynami spoza Polski Trefl ma 3: 0, Skra 1:2... I tyle....

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Oj chłopaku chłopaku, poszedł do Skry i już gada ich językiem, że ich sędziowie okradli haha. Zresztą nie pierwszy to raz, kiedy to płakali że zostali oszukani bo sami wygrać nie mogli. Dziwne tylko, że Kłos twierdzi zupełnie co innego, dlatego każdy mówi co chce. Jak już emocje opadną, niech się lepiej ogarnie chłopak i pogodzi z faktem, że to Trefl wygrał i że w tym sezonie Skra gra fatalnie.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Zagrał Rossard i amerykańce na zagrywce i na rezerwy Skry to wystarczyło,a reszta stabilnie czyli słabo.Nie było kompletu,ale hala ponad 4 tysięczna była wypełniona,co na jakość i poziom jaki prezentuje w tym sezonie Resovia,świadczy o pewnym fenomenie siatkówki w Rzeszowie.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Nie chciałbym się za bardzo wyżywać ale Schulz ,, to największa " sierotka jaka kiedykolwiek grała w Rzeszowie. Czas rozstania nadszedł i razem z Miką niech siadają i wynocha do Trefla

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Tyle kasy wydane,a gra dwóch Rossard i Smith,a najdroższe transfery na ławie i niech już tam zostaną do końca sezonu,a po sezonie niech szukają nowego klubu.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Nie spodziewałem się wysokiego poziomu, ale muszę przyznać, że mecz się naprawdę fajnie oglądało. Była walka i sporo ciekawych akcji. Rossard to inna półka, dwa lvl wyżej od całej reszty. Może w końcu Cretu przejrzy na oczy i da sobie spokój z Kozubem i Schulzem. Do wymiany po sezonie klasycznie Możdżonek, Buszek, Schulz i Masłowski. Brawo dla Skry za walkę mimo braku wszystkich, podstawowych skrzydłowych.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Zmień płytę (Buszek nigdy nie był w Treflu) bo jesteś jeszcze bardziej beznadziejny od tych, których wymieniłeś!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  zbieranina ćwoków

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Rozumiem, że "ortodoksyjny kibic" miałby oznaczać ślepo wierzącego? :-)
  Nie, nie jestem kibicem Resovii, jestem kibicem siatkówki. Trochę krócej (pewnie o 10 lat), ale ponieważ przez całe moje życie sport się przewijał (nie tylko na trybunach i przed TV), trochę inaczej traktuję jego różne aspekty.
  I podtrzymuję swoją opinię - nie wierzę w to, że się "nie chce". Nawet jeżeli można dopuścić jakieś pojedyncze przypadki w sporcie zawodniczym (piszę o znanych sportowcach) to nie w skali globalnej. Powtórzę też - potencjał jest lepszy od wyników, ci sami zawodnicy w różnych innych konfiguracjach radzili sobie lepiej. Pytanie, czy tę (aktualną) konfigurację jest ktoś w stanie optymalnie wykorzystać? Językiem teorii ról zespołowych (pewnie wszystkie role są w jakiś sposób potrzebne) Resovii brakuje "siewcy idei" i "człowieka akcji" :-)
  Tych ról można/trzeba szukać zarówno wśród zawodników, jak i w sztabie trenerskim.
  Z ciekawością będę obserwował poczynania Igły. Choć ma zupełnie inne miejsce w tej układance to może odegrać ważną rolę. A jemu chyba się chce, czy też nie? :-)
  I paradoksalnie - gdyby był układ Kargul - Pawlak w zespole, to powiedziałbym, że jest na czym budować...

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Oczywiście, że tak nie jest. Po prostu odpowiadasz na głos, a raczej głosy sfrustrowanych kibiców Resovii, budujących teorie spiskowe.
  Frustrację nawet i rozumiem, bo rzeczywiście trudno wytłumaczalna niemoc. Ale stwierdzenia, że się nie chce? Że podjęli kontrakty tylko dla kasy...? Bzdura - tak myślę. Potencjał sportowy jest na pewno na lepsze granie. Od dłuższego czasu brakuje jednak "team spiritu" drużynie rzeszowskiej.
  Potrzeba albo jakiegoś zawodnika z charyzmą, albo trenera. A najlepiej obu :-)
  Ważnym punktem w drużynie jest też sypacz - tu też jest pewien problem.
  Wobec braku (utraty) takich zawodników najpierw Kowal przestał sobie dawać radę. A Cretu, przynajmniej na razie, nie robi żadnej różnicy na plus.
  To widać podczas meczu - ani energii z boku, ani na boisku. A jak jeszcze nie będzie wsparcia lokalnych kibiców...

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Każdy zawodnik musi dbać o swoje przygotowanie fizyczne we własnym zakresie,bo jak nie przerzucą ton żelastwa i nie przebiegną setek kilometrów,to żaden trener przygotowania fizycznego za nich tego nie zrobi!!Trener przygotowania fizycznego jest od tego,żeby to robili z głową,ale jak im się nie chce,nie mają takiej potrzeby,robią wszystko na pół gwizdka,to kto jest temu winny?W wielu ligach nie ma kogoś takiego jak trener przygotowania fizycznego i zawodnicy muszą sami dbać o swoją formę fizyczną.Ja takich delikatesów w Asseco Resovii nie chcę oglądać,bo działa to destrukcyjnie na całą drużynę.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Panie Mika nie rozśmieszaj mnie . Przyjęcie w Pańskim wydaniu to katastrofa . Junior wnet ośmieszy Pana a może nawet i damska siatkówka . Rozwiąż Pan kontrakt aby sie dalej nie pogrążać . Oczywiście że Pan nie rozwiąże , gdyż pieniądze nie śmierdzą i wykorzysta PAN głupotę słynnego duetu k.....+ g .... , a Ignaczak Panu krzywdy nie zrobi bo to kumpel z boiska.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Resovia wyrobiła sobie w ostatnich latach opinię klubu, w którym znacząca większość zawodników gra poniżej swoich możliwości. Pytanie dlaczego?
  Wcale się nie dziwię, że trzeba następnym płacić więcej, żeby zaryzykowali swoje kariery .

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Resovia wyrobiła sobie w ostatnich latach opinię klubu, w którym znacząca większość zawodników, która tam trafi gra poniżej swoich możliwości.. Pytanie dlaczego?

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Buszek nigdy nie był zawodnikiem Trefla!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Belgijski klub leje naszych.Już gorzej być nie może.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Wlazł idzie drogą Winiara też 2 ostatnie sezony mało grał a przeważnie się leczył ale póki Piechocki chce płacić "emerytowi" to dlaczego z tego nie korzystać!!!! jeszcze sezon ,dwa i może odejdzie na emeryturę zwalniając miejsce i ładną sumkę w budżecie

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  ach gdzie Skra z Conte, Uriarte, Marechal-em czy Zatorem która lała wszystkich (no prawie :)) aż miło??? teraz są teppany, orczyki i inne miernoty na czele z pseudo trenerem i europejskie średniaki spuszczają im tęgie lanie następny Polski klub zaraz po Rzeszowie który rozmienia się na drobne WSTYD!!!!!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Zastanawiam się kiedy Prezes Piechocki straci cierpliwość. Jesli wierzy jeszcze,że Skra w cudowny sposob odzyska forme na playoffy to jest niepoprawnym idiotą. Oby nie było zaskoczenia jak Skra nie załapie się do 6-stki. Skład zespołu zbudowany bez pomyślunku. A Wlazły już dawno powinien być na zasłużonej emeryturze.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  A wiadomo co się dzieje z Wlazłym? Pauzuje już chyba 2 miesiąc. Na balu mistrzów sportu normalnie biegał, także zakładam, że znowu plecy...Ostatnie 3 sezony w jego wykonaniu to 1/3 sezonu stracona na kontuzje. Myślę, że w przyszłym sezonie w pierwszej kolejności należałoby się skupić na jakimś naprawdę bardzo dobrym atakującym. Może powrót Bartka Kurka....Na dziś w tym składzie nie widzę ich w czwórce.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.