Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Bodzio74 napisał/a komentarz do Siatkówka. PlusLiga. Trudny czas dla Asseco Resovii Rzeszów. Andrzej Kowal trzyma kciuki za swój były klub

  @Robinsław Kruzowicz: Gracze ściągnięci jeszcze przez Kowala:
  Możdżonek, Buszek, Schulz, Shoji, Lemański, Perry. Czyli jeszcze połowa drużyny to autorska myśl trenerska Kowala. Z tej szóstki przyzwoicie gra tylko Perry i Shoji, ale bez fajerwerków. Pozostali tylko obciążają budżet klubu. Igła poszedł niestety tym samym torem - ściągnął "nazwiska" przed emeryturą. Kto ma grać? Wszyscy młodzi gracze, którzy odeszli z Rzeszowa w innych klubach nabierają wiatru w żagle. Co jest nie tak z Resovią?

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Bardzo fajny wywiad (polecam przeczytać całość), ale oczywiście żałosny pismak musiał wychwycić fragment i zmontować z tego krzykliwy tytuł...

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  nikt ci nie kaze, ogladaj sobie tv wielbnego oj teo

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Ja będę mu kibicował i wielu Polaków..

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Nikt po Twojej decyzji nie zapłacze, bądź pewny

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Ja, a co?

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Szanowny Panie redaktorze Sportowych Faktów
  Polska jest trzykrotnym a nie dwukrotnym mistrzem świata w siatkówce mężczyzn:1974,2014,2018
  Proszę się trzymać sportowych faktów.
  Pozdrawiam

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  "Szanowny" pismaku, Polska jest TRZYKROTNYM Mistrzem Świata!!!
  Ludzie (WP SF), skąd Wy "wykopujecie" takich... hmm!
  Dziwię się, że przez tyle godzin nikt nie zwrócił na to uwagi.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Coś ci powiem. Każdego kto będzie szanować nasza ojczyznę szanowal nasza tradycjie kulturę. Każdego ktury jest gotów poświęcić się dla naszej ojczyzny uznam za brata choćby był eskimosem czarnym żółtym. Tyle mam ci do powiedzenia. Iluz to urodzonych w Polsce mówiących piękna polszczyzną nie zasługuje na to by być Polakiem Iluz to zdradziło swoją ojczyznę. Więc nie pisz mi tu głupot.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Gdyby nie GRZYB
  nie byloby NIC.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Nie histeryzuj.
  Leon to jedyny taki przypadek w polskiej historii.
  Jedyny i wyjatkowy.
  Leon jest i pozostanie Kubanczykiem
  ale zostal POLSKIM OBYWATELEM
  i jako taki ma pelne prawo reprezentowac nas, Polakow.
  Gdziekolwiek.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Świetny "artykuł"! Jestem pod wrażeniem! Już dawno czegoś takiego nie czytałem, i nie tylko na SF! Majstersztyk! Brawo Ty (redaktorze K.)

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Komenda za Łomacza

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Zamiast Łomacza (na którego idzie każda kontra gdy jest z przodu) powinien zabrać Komendę... oprócz niezłego rozegrania dobrze blokuje (jak Drzyzga)!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  100% racji!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Brakuje mi w Zakopanem Komendy który zagrał zawody życia

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Jak Konar grał dobre mecze to był wielki... Póki go De Giorgi nie zajechal. Jak Kaczmarek grał dobre ME to powinien być nr 1. Muzaj uchodzi za taką gwiazdę przecież... Wszyscy trzej są w stanie być nr 1 na pozycji... Płacz bo Kurka nie ma a przecież rok temu każdy go z kadry wyrzucal...
  W tym momencie ulatwieniem dla każdego atakujacego będzie fakt ze jest Leon bo każdy rywal skupi uwagę na Nim. Inaczej było jak musielismy patrzeć na Buszka czy Mike czy im wyjdzie wcześniej czy rok temu na Szalpuka bo jak nie to wchodzil Sliwka a On do super skutecznych nie należy... I cała gra była oparta na Kubiaku i pod koniec MS Kurku... Dodajmy że Drzyzga bardzo dobrze rozumie się z Konarskim... Kolejnym plusem na przyjęciu Leona jest fakt ze srodkowi będą miały dużo latwiej a Nowakowski i Bieniek i tak są bardzo skuteczni... Jeśli nie zawalimy przyjęcia to każdy mecz nas a wiadomo jako w tym poziom trzyma Zatorski z Kubiakiem...

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Tamte słowa Kubiaka były niedopuszczalne, ale sprawa jest zamknięta. Po co po raz kolejny ją rozgrzebywać i budzić negatywne emocje?

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Pan Kubiak to świetny zawodnik i ważny element reprezentacji, jednak nie nadaje się na kapitana drużyny. Takiej funkcji nie powinien pełnić ktoś, kto w haniebny i niesportowy sposób wypowiada się o przeciwnikach. Takie spory powinny zostać na parkiecie i tam powinny być rozwiązywane w sportowy sposób. Bardzo się zawiodłem na panu Kubiaku, bo przez swój niewyparzony język osłabił reprezentację.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  "Szkoda tylko ,że Michał Kubiak nie pomyślał ,że trzeba w Iranie zagrać kilka meczów i teraz to będzie naprawdę ryzykowne...!"


  Przede wszystkim nie pomyślał, że może osłabić drużynę w walce o igrzyska, chociaż nieraz mówił, że złoty medal w Tokio to jego największe sportowe marzenie.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  Może najpierw Iran niech się zajmie zwoimi szowinistycznymi "kibicami" dla których pokazywanie gestu podrzynania gardła do kamer to normalne zjawisko ... tak jak wysyłanie tysięcy e-maili z grożbami na prywatne konta naszych zawodników itp.itd.
  Już nie wspominam o niewpuszczaniu kobiet na mecze - "dla ich własnego bezpieczeństwa" - czyli sami wiedzą że tzw.kibice są po prostu prymitywni i niebezpieczni i żadna poprawność polityczna tego nie zmieni. Szkoda tylko ,że Michał Kubiak nie pomyślał ,że trzeba w Iranie zagrać kilka meczów i teraz to będzie naprawdę ryzykowne...!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  A pamiętasz gesty Kubiaka po którymś z meczów z Iranem? Pewnie nie, bo ja Polak to mogę, a mnie Polaka ruszać nie wolno!
  Otóż oni nie bez powodu prowokują właśnie Kubiaka, sam się o to prosił. A jeżeli teraz w swoje spory miesza cały naród to niestety, ale moim zdaniem mądry to on nie jest, tak jak i większość odpowiadających na sondażowe pytanie.

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  No co Ty! Przecież to "prawdziwi Polacy, patrioci i katolicy (i kibole)"! Nię będzie im jakiś tam Irańczyk czy inny Pers pluł w gębę!

 • Bodzio74 lubi Komentarz

  W tej sondzie: "Czy Michał Kubiak przesadził, wygłaszając tak mocną opinię o Irańczykach?" na obecną chwilę 81% uważa, że nie przesadził. Co za kretyni. Ręce opadają.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.