Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • NormalFan napisał/a komentarz do Polonia Piła chce wystartować w Nice PLŻ. "Czekamy na telefon w tej sprawie"

  To teraz żużel w Łodzi będą wspierali Ci z innych list niż PSL... i oni nam zbudują stadion.

 • NormalFan napisał/a komentarz do Polonia Piła chce wystartować w Nice PLŻ. "Czekamy na telefon w tej sprawie"

  3,5 tysiąca.......

 • NormalFan napisał/a komentarz do Polonia Piła chce wystartować w Nice PLŻ. "Czekamy na telefon w tej sprawie"

  To pewnie przekonamy Witka, że jest dla kogo budować stadion... za darmo na Speedway Show było ok 6-7 tysięcy. Dostał w ryj od ludzi dla których wypierdziela cash i tyle...Facet od dziesięciu lat finansuje żużel, piłkę, koszykówkę i jeszcze parę dyscyplin. O jego córce nawet nie będę wspominał. Tak w Łodzi potraktowano Ptaka i wielu innych biznesmenów. Teraz ludzie marzą by wrócili. Skrzydło już raz się pakował po porażce córki w wyborach. Tylko że ona dostała wtedy dziesięć razy więcej głosów!!!

 • NormalFan napisał/a komentarz do Polonia Piła chce wystartować w Nice PLŻ. "Czekamy na telefon w tej sprawie"

  Po tym jak kibice potraktowali Skrzydlewskiego w ostatnią niedzielę, to trzeba się mocno liczyć z tym, że i Orła Łódź zabraknie w rozgrywkach Nice PLŻ. Witek jak ma odrobinę rozumu, to powinien się na wszystkich wypiąć i pojechać sobie na wakacje zamiast myśleć o nowych kontraktach. Dobrze, że wraca Częstochowa, to będziemy mieli gdzie jeździć na żużel z Łodzi.

 • NormalFan napisał/a komentarz do Kontuzje na pierwszym planie - podsumowanie sezonu Orła Łódź

  Nie da się ukryć, że kibice Orła dali ciała na całej linii. Skrzydlewski wykłada setki tysięcy złotych, a znalazło się ledwie 3,5 tys. ludzi, którzy na niego głosowali. Wstyd!!! Lepiej było oddać głos na spadochroniarzy, których nikt nie zna i którzy mają totalnie w dupie Łódź, kibiców, sport, żużel. A potem narzekamy na to co się dzieje. Wcale się nie zdziwię, jak Witek to wszystko zostawi. Dla kogo ma to robić - dla 3,5 tysiąca ludzi, czy dla tych, którzy mają go w d....kiedy można w minimalny sposób się odwdzięczyć. Szkoda gadać. Niech teraz Gliński, Apel, Lubnauer zbudują stadion dla Orła i lobbują za żużlem w Łodzi. Gratulacje!!!

 • NormalFan napisał/a komentarz do Poznaliśmy ceny biletów na mecze Orła

  Przez dotowanie stowarzyszenia i FanKlubu wspomagasz klub??? I piszesz o ogarnianiu przepisów??? Nie ma sensu przekomarzanie się, na co starczy z biletów...a na co nie starczy. Biorąc pod uwagę darmowe programy dla tych, co kupią bilety w przedsprzedaży, to koszt jest taki sam jak w zeszłym roku, przy zakupie biletu w dniu meczu. A teraz jeszcze za darmo wchodzą seniorzy...

 • NormalFan napisał/a komentarz do Poznaliśmy ceny biletów na mecze Orła

  Przeglądałem ceny biletów we wszystkich klubach. Najlepszy jest wpis o bilecie za 30 złotych w Grudziądzu:) Ale tam już nie ma ani słowa, że kobiety do 60 roku życia płacą normalny bilet, a młodzież 20 złotych - czyli rodzinny kosztuje 80 złotych!!! Żeby pisać, że żużel jest sportem rodzinnym, trzeba to umożliwić cenami biletów i taką politykę prowadzi Witold Skrzydlewski. Dlatego tylko mężczyźni płacą za bilet. Bilet rodzinny w Łodzi z programem kosztuje 30 złotych!!! Przy zakupie w kwiaciarni. Najtańszy bilet rodzinny (zakładając trzy osoby) w innym klubie pierwszoligowym kosztuje 44 złote!!! A wielu wypadkach aby na mecz poszła rodzina z dzieckiem trzeba zapłacić w granicach 60 złotych, czyli dwa razy tyle. To są fakty. Srebrny VIP w Łodzi to reakcja na deklaracje części kibiców, którzy chcieli w ten sposób wspomóc klub.

 • NormalFan napisał/a komentarz do Trwa walka o stadion żużlowy w Łodzi. Witold Skrzydlewski grozi końcem żużla!

  Ten facet jest niesamowity. Wiecie, dlaczego teraz tak walczy? Bo wie, że znowu chcą oszukać kibiców!!! Przecież nic z tego nie ma, a walczy dla ludzi i z systemem. To taki żużlowy bojownik o swój lud. Szacun! Każdy, kto wpisuje tutaj jakieś głupoty, robi to z zawiści i zazdrości. Ten gościu by mógł sobie leżeć nad basenem w Dubaju i mieć wszystko gdzieś. Ktoś coś obiecał ludziom, Ci ludzie poszli na niego głosować i ... przecież to podchodzi pod prokuraturę. Komisja sportu składająca się ludzi wybranych przez kibiców na początku swego działania w kadencji, godzi się na obcięcie kasy na sport w mieście bez słowa sprzeciwu!!! Żyjemy w tak chorym systemie i tylko niezależny gość, jak Skrzydlewski, może mu się przeciwstawić. To chyba wszyscy powinniśmy mu pomagać?
  A że czasami środki, które wykorzystuje i używa są zbyt mocne? Inaczej z tymi ludźmi się nie da, są coraz bardziej bezkarni. Te wszystkie afery, które wybuchają z posłami to tylko wierzchołek góry lodowej. Jak nie będzie takich Skrzydlewskich, to już nikt nie będzie ich kontrolował!!!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.