Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • luisso lubi Komentarz

  Wilki życzę wam żeby wypaliły fajne transfery, bo Krosno zasługuje na dobry, pierwszoligowy żużel!

 • luisso napisał/a komentarz do Żużel. Szaleństwo na punkcie Roberta Lamberta. Chciała go prawie cała PGE Ekstraliga

  @Kurt Kobajn: Dokładnie tak jak piszesz ! Plus żąglowanie silnikami i ustawieniami ! MAX ale to Max 6 punktów! Chłopak za dużo snusów wkłada za górną wargę ! Za bardzo grają kolana co się wiąże z jego gorącą głową co widać po stylu jazdy ! Życzę Robertowi jak naj lepiej ! Ale ...........!? Kasa kasa i jeszcze raz kasa ! Jest złotówą ! Gdyby u Roberta wszystko grało na klawo , to .Kepa zrobił by wszystko , żeby zosta

 • luisso lubi Komentarz

  Problem - w następnym roku będzie więcej lig do objechania jestem tego pewien. Więc jak myślicie - Lambert utrzyma tą średnią?
  bo ja wątpie przez jego zamiłowanie do jazdy w kilku ligach na raz

 • luisso napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga. Znamy godziny meczów finałowych i spotkań o 3. miejsce

  @gorzowianin z Mazowsza: Widać gdzie jest moc ! Pozdro

 • luisso lubi Komentarz

  Lubuskie w żużlu rządzi, w play offach dwie drużyny. Oby obie z sukcesami.

 • luisso lubi Komentarz

  Postawa Vacula w ostatnich meczach spowodowana jest brakiem płatności Słowakowi. Falubaz jest spłukany. Taką prawda i tyle w temacie.

 • luisso lubi Komentarz

  Skład Motoru jest już od dawna znany 1.Laguta 2.Lambert 3.Hampel 4.Kubera 5.Michelsen 6.Lampart 7.Cierniak.Dziękuje pozdrawiam.

 • luisso lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • luisso lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • luisso napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Trener Cieślak już wybrał klub ! Jest to ROW Rybnik ! Nie wiadomo komu współczuć !?

 • luisso lubi Komentarz

  Hynek,kto bedzie gospodarzem tego programu? Bedzie Ostaf?

 • luisso lubi Komentarz

  A mnie nie jest szkoda cwaniaków, którzy kierując się partykularnym interesem (może aby zachować stołek, pokazać kto ja jestem) chcieli narazić zdrowie a nawet życie żużlowców przyjezdnych! Oczywiście to nie jest brane pod uwagę. Czyli liczyli się tylko sportowcy Cz-wy znający ścieżki na mokradłach. Ale przecież wiedzieli, że mają pod nosem miejsce, gdzie niejeden wróg sobie zęby złamał! Podejrzewam, że to stamtąd przyszła wówczas ulewa aby przerwać ten chocholi taniec i oszczędzić zdrowie zawodników! Bo podejrzewać należy, że działacze nie wyciągnęli wniosków z meczu ZG-Toruń, gdzie również ulewa podobno przeszła tylko nad stadionem! Pozdrawiam kibiców i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie radości wam dostarczą zarówno zawodnicy jak i działacze.

 • luisso napisał/a komentarz do Żużel. Jerzy Głogowski: Proponuję Kołodzieja do Motoru. Pod Cierniakiem podpisuję się rękami i nogami [WYWIAD]

  @Tyghlon: Roberta nie będzie ! Myślę że dojdzie Rusek i i Janek plus .młody Cierniak ! Nawet przyjmę zajładzik ze tak będzie

 • luisso lubi Komentarz

  Złamał przepis wiec jakaś kara musi być i tyle. Pewnie będzie mała a może i tylko finansowa i dobrze. On już ponosi skutki tego wszystkiego a jest dopiero przed karą a mógł mieć to już za sobą. Max teraz to tylko pionek w zabawie mecenasa z prezesem Rusko. Ale konsekwencje tego zamętu tylko on poniesie.

 • luisso lubi Komentarz

  @Gekon: Hynek ma pojecie o zuzlu jak Olkowicz,Ryczel,Slak,Feddek,Majewski,Borek,Gasior,Gala,Ostaf,Cugowski,Paczpan i lamotte-"najwiekszy znawca speedwaya w Europie",ten ktory twierdzi ze Piotr Swist ma tytul IMP seniorow. Laiki i pikniki.

 • luisso lubi Komentarz

  Panie Frątczak proszę się nie wypowiadać, bo nawet pana słowa na temat żużla są goowno warte! Jakim jest pan fachowcem przekonało się już kilka drużyn a najgorzej toruńska! Pan nie może być nawet doradcą w grze w bilard bo i tam kule widać tego fachowca, zawracają!

 • luisso lubi Komentarz

  Sady ty baranie to przez ciebie żuzel w Tarnowie się kończy , odkąd jesteś prezesem to klub stacza się po równi pochyłej , gdyby nie Azoty to juz dawno było by po żuzlu bo ty łamago nie potrafisz znależc zadnego sponsora .Ćierniak powinien odejśc bo tutaj nie ma przyszłości , stadion w ruinie , skład zespołu coraz gorszy jak Azoty nie przedłuzą sponsorowania klubu to będzie koniec żuzla w Tarnowie .

 • luisso lubi Komentarz

  Dzięki Motor za walkę...Szacunek dla kibiców, zero gwizdów, za to skandowanie nazwisk leżących zawodników Falubazu...Szkoda, ze ktoś musiał odpaśc.

 • luisso napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  kacperku te minusy to pod czepek sobie schowaj Laleczko z pod KOŃSKIEGO BRZUCHA !

 • luisso napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Do kacper ul ! Laleczko z pod KOŃSKIEGO BRZUCHA po co tu nam opowiadasz swoje dzieciństwo!? Nikogo nie interesuje twoje dzieciństwo jak cię rodzice skrzywdzili wprowadzając i prowadzając cię na sznurku ! Umyj lepiej czapek laluniu !

 • luisso lubi Komentarz

  @KSFZ: Dziwny jesteś Arturek. 1/4 userów wie gdzie jest twoja cieciówka a ty takie rzeczy piszesz:). Za tego kundla to bym cię w dziesięciu miejscach połamał. Ale jesteś już niemłodym rencistą a jak kalek nie biję. Więc cieciu zważaj na słowa trochę bo zasady zawsze mogę zmienić. A, że często jeżdżę do Niemiec to i o twoją cieciówkę mogę zahaczyć. Oczywiście wcześniej zadzwonię do ciebie i się zaanonsuję:)

 • luisso lubi Komentarz

  @Kacper UL: Murek cię upokarzał publicznie tylko pół roku. Wiem zrobił z ciebie wycierucha na którego każdy pluł....ale daruj mu było minęło:) nie ma co się gniewać:)

 • luisso lubi Komentarz

  Najgorszy wystep Michelsena od ..... Chyba furmanki do wymiany , albo glowka do przewietrzenia :}}}

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.