Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pogromca_Głupoty napisał/a komentarz do Adrian Gomólski nadal bez kontraktu w polskiej lidze

  DO "Tomek z Bamy" i innych mitomanów.

  Mitomania, pseudologia bądź zespół Delbrücka definiowana jest jako występująca przejściowo bądź trwale choroba psychiczna. Została opisana przez Antona Delbrücka i związana jest z patologiczną skłonnością do mówienia nieprawdy, wymyślania i opowiadania różnych historii, które nigdy nie miały miejsca.
  Jedną z przyczyn mogą być dziedziczne (wrodzone) skłonności psychopatyczne, inną przebyte bądź toczące się choroby mózgu, chęć zwrócenia na swoja osobę uwagi innych osób a także trudne bądź traumatyczne dzieciństwo. Mitomania często dotyka osoby o usposobieniu histerycznym, rozchwiane emocjonalnie oraz o zmiennym nastroju. Dzięki opowiadaniu rzeczy niestworzonych chcą być w centrum zainteresowania przy jednoczesnym odczuciu zaspokojenia. Na początku udaje się im to (powoduje to uzależnienie psychiczne od opowiadania rzeczy nieprawdziwych), szybko jednak są rozpoznawani przez otoczenie.(wikipedia)
  Historyjki o tym Haszmenie, Generale, Boczku, Jurasie, Noe, Drabinie i innych są ewidentnym przykładem przewlekłej mitomanii.
  Nasz koleszka powinien odwiedzić dobrego specjalistę!!!

 • Pogromca_Głupoty napisał/a komentarz do Adrian Cyfer może być spokojny. Paluch: Jeśli coś by nie wyszło, klub pomoże

  Łapka - były pracownik Bamy to gość, który ma naprawdę problem ze sobą. Można od czasu do czasu pożartować ale przez wiele lat te same historyjki? Ględzi głupoty o tym Haszmenie, Generale, Boczku, Jurasie, Noe, Drabinie i innych byłych kumplach z pracy i tym samym z nich szydzi. Ma tu na tym forum założonych kilka kont, którymi się posługuje czasami sam sobie odpowiada: "Tomek z Bamy", "Wścibski Tomasz", "TOMEK BABIARZ", "Leniwy Waldek" oraz "Jolka po 40-tce" to jego konta. Kto wie ile ich jeszcze ma. Pozdro dla wszystkich zainteresowanych tym przypadkiem mitomana. Czas skończyć z tą szopką!
  Panie Łapka pracownicy bamy nie życzą sobie abyś używał ich pseudonimów do swoich zmyślonych historyjek. Zostałeś zdemaskowany, więc odpuść sobie!!!

 • Pogromca_Głupoty zaczął obserwować osoby: pele stal, użytkownik usunięty, Petrus, Ludwik Łapka

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.