Pogromca_Głupoty - komentarze

 • Pogromca_Głupoty napisał/a komentarz do Adrian Gomólski nadal bez kontraktu w polskiej lidze

  DO "Tomek z Bamy" i innych mitomanów.

  Mitomania, pseudologia bądź zespół Delbrücka definiowana jest jako występująca przejściowo bądź trwale choroba psychiczna. Została opisana przez Antona Delbrücka i związana jest z patologiczną skłonnością do mówienia nieprawdy, wymyślania i opowiadania różnych historii, które nigdy nie miały miejsca.
  Jedną z przyczyn mogą być dziedziczne (wrodzone) skłonności psychopatyczne, inną przebyte bądź toczące się choroby mózgu, chęć zwrócenia na swoja osobę uwagi innych osób a także trudne bądź traumatyczne dzieciństwo. Mitomania często dotyka osoby o usposobieniu histerycznym, rozchwiane emocjonalnie oraz o zmiennym nastroju. Dzięki opowiadaniu rzeczy niestworzonych chcą być w centrum zainteresowania przy jednoczesnym odczuciu zaspokojenia. Na początku udaje się im to (powoduje to uzależnienie psychiczne od opowiadania rzeczy nieprawdziwych), szybko jednak są rozpoznawani przez otoczenie.(wikipedia)
  Historyjki o tym Haszmenie, Generale, Boczku, Jurasie, Noe, Drabinie i innych są ewidentnym przykładem przewlekłej mitomanii.
  Nasz koleszka powinien odwiedzić dobrego specjalistę!!!

 • Pogromca_Głupoty napisał/a komentarz do Adrian Cyfer może być spokojny. Paluch: Jeśli coś by nie wyszło, klub pomoże

  Łapka - były pracownik Bamy to gość, który ma naprawdę problem ze sobą. Można od czasu do czasu pożartować ale przez wiele lat te same historyjki? Ględzi głupoty o tym Haszmenie, Generale, Boczku, Jurasie, Noe, Drabinie i innych byłych kumplach z pracy i tym samym z nich szydzi. Ma tu na tym forum założonych kilka kont, którymi się posługuje czasami sam sobie odpowiada: "Tomek z Bamy", "Wścibski Tomasz", "TOMEK BABIARZ", "Leniwy Waldek" oraz "Jolka po 40-tce" to jego konta. Kto wie ile ich jeszcze ma. Pozdro dla wszystkich zainteresowanych tym przypadkiem mitomana. Czas skończyć z tą szopką!
  Panie Łapka pracownicy bamy nie życzą sobie abyś używał ich pseudonimów do swoich zmyślonych historyjek. Zostałeś zdemaskowany, więc odpuść sobie!!!