Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• Columb2000 lubi Komentarz

Brawo Iga. Jak pisałem, dziś mam normalny office i do pracy wstaję o 4, żeby na 6 być w biurze. Dziś wstałem o 3 i obejrzałem pierwszy set z kawałkiem. Pomyślałem, będzie ciężko. Kanepi jest lepsza. Jedyną szansę widziałem w tym, że Iga wygra drugiego seta i weźmie ją kondycyjnie, wszak Kanepi ma 36 lat. I chyba tak się stało, końcówki drugiego seta i trzeciego nie widziałem. Brawo Iga, brawo Kaia. Super widowisko.

Gratulacje ! Epicka bitwa! Trochę za dużo błędów serwisowych . Ciężki mecz a tu brak przerwy jednego dnia przed kolejnym. Tak czy owak ma dziewczynę kondycję

Ufff, Iga jednak kondycyjnie lepiej zniosła ten maraton :))). Za sposób, w jaki uratowała zwycięską piłkę meczową, można jej chyba wybaczyć dzisiejszy rekord błędów serwisowych. Oby teraz przez jeden dzień udało się zregenerować siły na konfrontację z Collins, która w swoim ćwierćfinale załatwiła sprawę w dwóch setach i przebywała na korcie o godzinę krócej.

Gra z Mamą wydawała się łatwa i przyjemna, a tu proszę kolejny maraton-najważniejsze wygrany BRAWO!

Takie mecze o taką stawkę będą procentować w przyszłości .Iga była na kolanach dosłownie i potrafiła się podnieść wielkie brawa .Mecz nie ładny ale tu tylko wynik się liczy , piłka meczowa to wisienka na torcie .Zobaczyć na trybunach 8 gwiazdek ... nawet Furian się nie potrafił powstrzymać od śmiechu .Iga wielkie brawa .

Mecz zacięty, mimo różnicy w rankingu. Cieszy zwycięstwo Igi, a ostatnia akcja meczu - rewelacja! Barwo Iga! Życiowy wynik w AO, a może być jeszcze lepiej. Kanepi zaszła bardzo daleko - trzeba jej również pogratulować - przed turniejem była na 115 miejscu w rankingu; teraz awansuje w okolice 63 miejsca. Iga już teraz awansuje na 4 w rankingu (najlepsze dotychczas miejsce w karierze); a w niedalekiej przyszłości może wskoczyć do TOP3.
    Teraz półfinał - a tam czeka Danielle Collins - aktualnie 30 zawodnicza, która po AO również zaliczy spory awans - na tą chwil e 14; a jak awansuje do finału to może zameldować się w TOP10 - więc ma o co grać. Z pewnością łatwo Idze nie będzie, tym bardziej, że mecz już jutro. Niemniej nie ma się co oszukiwać - szansa na finał Wielkiego Szlema jest i dobrze byłoby to wykorzystać i w finale znów zagrać z Ashleigh Barty.

Brawo, brawo, brawo :)
    Iga walcząca do końca to jest to. Brawa też dla sztabu bo fizycznie i mentalnie Iga daje sobie radę lepiej niż przedtem.
    Szacunek dla Kanepi bo zagrała turniej życia.

Brawo Iga . Jak zwykle dużo fermentu przed meczem zaserwowali dziennikarze , wskazując na to , że będzie to pewne zwycięstwo , bo jesteś wyżej notowana , bo przeciwniczka ma 36 lat . Łotyszka pokonała wcześniej drugą rakietę kobiecego tenisa . W meczu z tobą to w twojej głowie były myśli o tej wygranej . Napisałem wczoraj , że mecz na pewno nie będzie jednostronny .Szacun za wygraną . Odpoczywaj i spróbuj wygrać w półfinale .

Gratulacje ! Drugi życiowy wynik może tu nasza Iga osiągnąć , Dziennikarze pisali że nasza zawodniczka ma szczęście że gra ze ''słabszą'' bo skoro Kanpei wydrała z drugą rakietą świata / na dziś // to oznacza że jest w super dyspozycji i w tej sytuacj Świątek wcale nie była zdecydowanym faworytem . Trzymam kciuki za półfinał / mam nadzieję że żaden period się nie przypęta /