Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  No niestety te wszystkie problemy zaczęły się het dawno może nawet w czasach jak Morawski gdzieś tam sobie kupował i windował ceny w innym klubiku.Ja rozumiem ,że żużel jest fajny,że go kochamy ale żądania zawodników przy całym szacunku do ich kunsztu i ryzyka są nieadekwatne do ról które grają w tych przedstawieniach.Tak ich nauczono ,że stoisz czy jedziesz i tak bierzesz.Kto zarabia milion PLN ? ,kto zarabia nawet pół miliona ? .Tak fakt ma ktoś forsę to da ale takie kroki są zabójstwem dla dyscypliny.Zabicie jednego zwierzęcia z czerwonej listy też nie jest niby złe ale rozpędza pewną falę.Szkoda ,szkoda takich ośrodków i tych ludzi kibiców prawdziwych ,klub który aspirował do najwyższej klasy rozrywkowej skończy w pośredniaku.Uczmy się na błędach ,niech ktoś w końcu włączy hamulec w dyscyplinie o zgrozo -bez hamulców.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  A czym tu się przejmować. Przecież to nie jest żaden sport tylko biznesiki lokalnych działaczy. Ostrów nie martwcie się za rok wystartujecie od razu od nice ligi. Przecież tu awansować można przy stoliku. Zobaczcie ile klubów się cieszy z waszego upadku bo będą mogły wystartować w wyższej lidze. Po co komu sportowy awans. Wystarczy kasa jak w Rybniku. To ja już wolę sportowo awansować niż po trupach. Pozdrowienia z Lublina.

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Ostrovia nie pojedzie w lidze!

  Pytam się jak długo ma to wszystko trwać panowie granatowo marynarkowi?Co wy z tym sportem zrobiliście .Dopóki będzie przyzwolenie na takie szopki ,to wszystkie kluby będą robić podobnie narobić długów rok przerwy długi w niepamięć i cheja jedziemy na nowo od zera a co tam a zawodnicy z torbami.Sport żużlowy nie umiera on już umarł przez takich darmozjadów,nieudaczników,złodzieji,ale ważne że oni na górze maja się dobrze.Jeszcze trochę czasu i wspomnicie moje słowa ,łembędą szukać zawodników żeby udało się zorganizować jakiś czwórmecz bo kluby przestaną istnieć.Zresztą pisałem że będą się prosić o chętne kluby do jazdy w ekstralipie i długo trzeba było czekać?Mamy co mamy tylko żal kibiców którzy muszą brać udział w tej żenadzie.

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do Dramatyczna sytuacja Stali Rzeszów. Miasto nie pokryje całości długu

  Prosta sprawa jeżeli masz 100zł to tylko 100 możesz wydać .Rzeszów miał100 a wydawał 200 i lub więcej i tak powstają długi większości klubów.Kiedy wreszcie sternicy klubów to zrozumieją ,przecież to dziecko nawet wie a dorosłym trudno zrozumieć.Póżniej lament i płacz że nie ma licencji.Mądry polak po szkodzie.

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do Czarne chmury nad żużlem w Ostrowie

  Czegoś tu nie rozumiem,tyle tysięcy ludzi na meczach czy spotkaniach międzynarodowych i nie ma kasy?Pytam się kto za to beknie.Jeżeli wpływy z biletów nie pokrywają zawodników to w jakim kierunku podąża polski żużel.Za parę lat nie będzie kim rozgrywać meczy bo co drugi klub padnie ,i wcale to nie będzie śmieszne panowie granatowo marynarkowi.Ostrów ma fajnych kibiców którzy przez nieudaczników mogą nie oglądać meczy w przyszłym sezonie.Oby nie sprawdziły się najgorsze prognozy ,życzę powodzenia.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Dopóki nie będzie się karać pseudoprezesów za to że obiecują wirtualne pieniądze to tak będzie. Za nie przestrzeganie regulaminu finansowego długi prezes powinien spłacać ze swoich pieniędzy!!! Kur..a czy tak trudno jest wprowadzić taki zapis??? Poza tym odsuwać takich pajaców dożywotnio od sportu! Gdyby regulamin finansowy byłby przestrzegany przez kluby to żaden nie miałby teraz długów. Niestety pan Cegielski nawoływał do bojkotowania zawodników mówił że jak można zabronić klubom płacić więcej! Teraz jest efekt działań pana Cegielskiego czyli długi w każdym klubie. Zarobki powinny być wyrównane do tycch w Szwecji. Tam jeździ cała czołówka światowa i się im opłaca a u nas nie i trzeba płacić 10 razy więcej?

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do Patryk Fajfer przedłuży kontrakt ze Startem? "Na chwilę obecną nie było rozmów"

  Patryk nazwisko zobowiązuje,powodzenia oby bez kontuzji.Może pójdzie w ślady ojca lub wuja.

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do PZM powiększył skład GKSŻ! Znamy nazwiska członków!

  Kiedy wreszcie rozgonią to towarzystwo wzajemnej adoracji?Zużel już dawno zszedł na psy ale Oni mają się dobrze i gra gitara darmozjady.

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do Polonia ma gotowy skład. Władysław Gollob: Nie pozyskamy nikogo na siłę

  Po pierwsze nie zginął by klub,a po drugie pokaż klub który nie dostaje od miasta kasy,zobacz ile dostaje Rybnik ,Gkm,to co dostało Gniezno można nazwać ochłapami.

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do Linus Sundstroem zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk

  Wybrzeże wypłynęło na powierzchnię,czy Ty wiesz co piszesz? Wypłynęło to z klubu kupę pieniędzy i do dziś nie ma winnego.Zaczeliście sezon od 2 ligi i to jeszcze ledwo ledwo więc o czym my tu rozmawiamy.Szybko zapomnieliście o artykułach o Wybrzeżu typu Wybrzeże ma spore długi,Wybrzeże nie wystartuje,Chomski i zawodnicy czekają na zaległe pieniądze.Spójrz prawdzie w oczy i nie obrażaj prawdziwych kibiców z innych klubów.Jeżeli macie zamiar wypłynąć na powierzchnie to żeby nie było to jednorazowe jak co roku awans a po roku spadek.Jedyny klub który może trafić do księgi Gunnesa w największej liczbie awansów i spadków.

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do Speedway Wanda liczy na Chrisa Harrisa. "To kandydat na lidera"

  Rybnik też zakontraktował Harrisa jako lidera,jak się skończyło wszyscy wiedzą.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Olać rozkapryszonych GÓWNIARZY i ich pazernego tatusia i niech jeżdżą w II lidze !!!!

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Cenią bardziej stabilność finansową. A z tego co piszecie to wołają kasy na poziomie Dzika, niech jeden i drugi zdobędą 3-krotnie Mistrza Świata to będą rozmowy jak z Dzikiem. Bądzmy szczerzy póki co Dzikowi osiągnięciami do pięt nie dorastają.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Ja po prostu nie rozumiem że taki Dzik i Emil podpisali bez problemu i jak wierzyć Józiowi nie dostali ani złotówki więcej. Oni dwaj nie są wychowankami i nie wiele z klubem mieli wcześniej wspólnego. Więc teraz pytanie jak w porównaniu do nich wyglądają Pawliccy ? Dla mnie prosta odpowiedź, są to żebraki na kasę łącznie z seniorem.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Teraz widać ile warte były ich słowa ze słodką buźką, że kochają Leszno, że chcą reprezentować Unię, bo to ich klub i ich miasto. Dobrze widać, że te przeskakiwanie przez płota to w zamyśle miała być wyłącznie karta przetargowa dla Pawlickich akonto przyszłych rozmów kontraktowych z UL a nie miłość do kibiców. Krzyż na drogę i powodzenia w barwach innego klubu. Unia poradziła sobie bez Jankowskich, Kasprzaków, poradzi sobie bez Pawlickich.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Tak tak, tylko że sklepy spożywcze nie są monopolistami. Nie stać mnie na produkt w jednym sklepie, to pójdę i kupię go w drugim. W końcowym rozrachunku tak samo zaspokoję swoją potrzebę. Pawliccy też nie działają jak monopoliści. A oni chyba uważają inaczej. Patrząc na to co się dzieje to zastanawiam się jak Unia Leszno przetrwała ponad 70 lat bez Pawlickich? Jeżeli Przemek odejdzie do Gorzowa, bo dostanie tam więcej kasy i tam mu będzie lepiej to nie będę miał pretensji. Ba, ja już kiedyś pisałem że powinni się rozdzielić by Przemek mógł wyjść z cienia brata. Bo z sezonu na sezon wygląda coraz słabiej. Natomiast nigdy im nie wybaczę tego że robią z kibiców KSUL debili. Bo Przemek jest już ponoć dawno dogadany w Gorzowie a w mediach społecznościowych płacze, obwinia Unię że chcą ich rozdzielić, piszą teksty w stylu "nic nie możemy zrobić, teraz wszystko w rękach Unii". Po co to? Odchodzi to odchodzi, zostaje to zostaje. Po co ta cała szopka? Z Pawlickimi szopka trwa od 2010 rok i jest ona co roku, więc szczerzę wątpię że i w tej sytuacji 100% winę ponosi Unia Leszno (tak jak podają Pawliccy). Jeżeli ktoś się dziwi że Pawlickich Unia zostawiłą na koniec to niech spojrzy na negocjacje w ostatnich 4 latach, zawsze podpisywali na końcu i zawsze negocjacje trwały najdłużej. W tym momencie mamy skład praktycznie gotowy, natomiast czekając na to aż Pawliccy się zdecydują bylibyśmy teraz z samymi juniorami.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Oczywiście zawsze szkoda, że zawodnikom stąd nie po drodze z ich macierzystym klubem.
  Ale może dobrze , że choć prawda o morale braci wyszła na jaw.
  Przykro mi , że Młodszy brat Pawlicki po tym skakaniu przez płoty i tuleniu się do kibiców, daje dziś czysty sygnał , że nie robił tego dla barw klubowych a zwyczajnie dla kasy.

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do Start chce zatrzymać trzon zespołu. Rozmowy trwają

  Jeżeli Start chce utrzymać 1 ligę z takim składem to życzę dużo zdrowia.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  SKS jedyny klub który spłaca zadłużenie o własnych siłach SPŁACONE JUŻ 950.000 zł który klub o podobnych problemach może się takim czymś pochwalić Polonia bez dotacji od 10 lat by ich nie było Włókniarz wolał mieć rok przerwy wybrzeże i tu jest ciekawa sytuacja na jakich zasadach otrzymali licencję po terminie skoro spółka nie spłaciła długów a mimo to nie było roku przerwy ?

 • fanatykspeedway65 napisał/a komentarz do W Gnieźnie spokojni o licencję. "Nie powinno być z tym większego problemu"

  Co mam czytać o Gdańsku? prawda w oczy kole,przypomnij sobie jak Chomski się wypowiadał o sytuacji w Wybrzeżu i uciekł z tonącego statku bo zalegali mu kupę forsy.Nie wspomnę już o Stachyrze który publicznie w telewizji domagał się pieniędzy bo nie miał za co przygotować się do sezonu,o reszcie zawodników nie wspomnę.Na przyszłość kolego teksty typu w główce się popierdo..zachowaj do chłopców z gimnazjum.

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  on słucha mentora Zetora

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  jack, tyle w tej twojej metropolii firm, a w ubiegłym roku DRUGOLIGOWE Wybrzeże dostało 426 tysięcy złotych na promocję miasta Gdańska poprzez sport. Nie potraficie poradzić sobie w 2 lidze bez wsparcia miasta?! Mało tego, nawet wójt Pruszcza Gdańskiego Wam się do budżetu dokłada, buhahahahahaha :D

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Problem żużla jest taki że zamiast się rozwijać dosłownie się zwija poprzez ograniczenie liczby spotkań i drużyn w ligach . Zamiast jechać dużą ligę z 22 kolejkami i płacić w niej przysłowiowy 1000 zł za punkt prezesi dalej płacą krocie ograniczając liczbę spotkań a dla zawodników to eldorado bo oni i tak zawsze chcą tą samą kasę niezależnie w ilu meczach pojadą :) Przy 7 meczach u siebie kasa od kibiców jest żadna , od sponsorów śmieszna bo nie ma gdzie się pokazać , zostaje dotacja z miasta co słusznie zauważył Skrzydlewski . 11 meczyków przy marnej frekwencji 3000 na mecz i 30 zł za bilet daje 1 mln zł i na dużą druga ligę to już coś bo drugie tyle mogą dołożyć sponsorzy i miasto . No ale prezesi nie lubią żużla bo im zabiera wolne niedziele . No i powiedzmy sobie szczerze że jeżeli kibice nie przychodzą na żużel to czas kończyć zabawę bo dla kogo ta rozrywka ma być jak nie dla nich ? A na dziś przy obecnym systemie z 14 kolejkami ta zabawa jest dla prezesów którzy żerują na dotacjach z miast wegetując i mamiąc kibiców że kiedyś będzie lepiej bo szukają sponsorów hehe

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Bańkę za co za pokonanie Brzozowskiego z Gdańska czy Gomólskiego z Gniezna człowieku niech ta firma lepiej te 600.000 zł da na rozwijanie szkółki żużlowej a nie pasienie ruska który jak tylko nadarzy się okazja to wyfrunie od was że nawet tego nie zauważysz :)))

 • fanatykspeedway65 lubi Komentarz

  Podobny regulamin powinien obowiązywać w ekstralidze - wtedy skończyłoby się przepłacanie zawodników i wirtualne kontrakty.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.