Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • m4te0 napisał/a komentarz do Piotr Pawlicki: Czuję bardzo wielką ulgę. Czekałem na ten moment

  Słuchając Pitera, obawiam się, że nie chodziło o kasę, jak większość przypuszcza, ale o jego naganny jak na sportowca tryb życia i brak skruchy jak i woli zmian. Sam nie chce powiedzieć, co do końca ma za uszami, ale wiele się w Lesznie słyszy. Zauważyliście, że sprawy już trafiały do sądów, juz czekano na wyroki, a jednak wszystko ucichło ? A i zakazu stadionowego pewnie nie dostanie.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Piotr Rusiecki: Możliwy kontrakt przed świętami

  A juniorzy poniżej 18 roku życia... co za pytanie...

 • m4te0 lubi Komentarz

  O to że Pawliccy od Admasa nie nauczyli się niczego.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Piotr Pawlicki prosi o zrozumienie. "To nie jest nasza wina"

  Jeszcze wczoraj chcieli się dogadać, a tydzień temu kontrakt Przemka był zabezpieczony 200 tyś. zł w Gorzowie... Tak samo jak jeszcze wczoraj nie chciał, aby bracia jeździli osobno, a dziś to już oczywiste... Więc o co tu chodzi ?

 • m4te0 napisał/a komentarz do Fogo Unia nie potrzebuje wzmocnień? "Dominowanie to nic dobrego"

  Sokołowski chyba nie był w ubiegłym sezonie na Smoczyku. Gdzie ta dominacja w Lesznie, wyniki powyżej 60 pkt ? Zresztą nawet jeśli, to przy takim torze, jaki robiono w tym sezonie w Lesznie, na torze był po prostu show, a to bez względu na wynik przyciąga kibica !

 • m4te0 napisał/a komentarz do Greg Hancock otwarty na jazdę w Toruniu

  Kto da więcej !? Kto da więcej !?
  "Przy podpisywaniu kontraktu na przyszły sezon Hancocka interesować będą nie tylko finanse..." "...Mało prawdopodobne jest zatem pozostanie w PGE Stali, która nie uporała się jeszcze z długiem z poprzedniego sezonu"

 • m4te0 lubi Komentarz

  Panie Baron problem polega na tym, ze inny klub np. Unia Leszno za to co robił Pan z torem we Wrocławiu i obecnie w Częstochowie płacił by kary finansowe, a może i mecz zostałby odwołany. Nie znam powodu dlaczego czuje się Pan tak pewnie mówiąc takie słowa, ale na pewno istnieją ku temu jakieś powody.

 • m4te0 lubi Komentarz

  Baron robi parodie żużla po co taki duży tor wystarczy dwa metry toru i banda parodia parodia parodia i jeszcze parodia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • m4te0 napisał/a komentarz do Emil Sajfutdinow nie myśli o powrocie do SGP. "SEC mi wystarcza"

  Widać każdy ma inne priorytety. Ty wolałbyś zostać prezesem firmy w której pracujesz, kosztem tego, że rodzinę widział byś tylko zimą ? Czy wolisz przynosić solidną kasę i cieszyć się zarówno ze swojej pracy jak i rodziny ? Zanim coś napiszecie spróbujcie się postawić w jego sytuacji, nie jako zawodnika, ale jako głowy rodziny !

 • m4te0 napisał/a komentarz do Awizowane składy na mecz Fogo Unia Leszno - Betard Sparta Wrocław

  Teraz już troszkę za późno na odbudowywanie się Tobiasza niestety. Od strony taktycznej lepiej, aby pojechał skład, który przygotowuje się na PO. Niech Jonasson spasuje dobrze swój sprzęt, aby solidnie zapunktował w PO.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Pedersen poszedł z Hancockiem do sądu!

  Ojj i Bartkowi zdarza się przesadzać. Jak i pozostałym. Tylko wówczas nikt nie myśli o upadku, bo nie spodziewa się takiego ataku. A jak wiedzą, że Nicki atakuje, to w wielu przypadkach upadają nawet jak są w stanie się utrzymać i jechać dalej. Żużel jest ostrzejszy, ale i więcej ludzi się kładzie, zamiast walczyć i jechać dalej nawet przy drobnym kontakcie. Ja nie bronię tutaj Pedersena, bo bez wątpienia jeździ ostro, ale chcę pokazać, przez jaki pryzmat jest on oceniany i jak przez media podkręcana jest nagonka na Niego. Ligi szwedzkiej wczoraj nie oglądałem, ale Doyle podobno sfaulował nie "słabiej" niż Nicki w niedzielę, a artykułu o tym jakoś nie widać... A gdyby to zrobił Pedersen !? Widzicie to !?

 • m4te0 napisał/a komentarz do Pedersen poszedł z Hancockiem do sądu!

  Łaguta, Zmarzlik, Przemek Pawlicki, co by było, że widzę tylko u innych ostrą jazdę, Zagar, Holta swego czasu, Baliński. To tak na szybko z głowy.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Pedersen poszedł z Hancockiem do sądu!

  Ten filmik owszem potwierdza brawurową jazdę Nickiego, choć część sytuacji wynikało po prostu z tego, że go dźwignęło. Niemniej sądze, że jest spore grono zawodników, o których można by zrobić podobną kompilację, a uwagę zwraca się głównie na Nickim. Ktoś powie, że przy walce z nim sporo zawodników upada, ale wykorzystują oni nagonkę i właśnie to, że Nicki ich atakuje. Nie bronię tu Nickiego, bo jeździ ostro, nierzadko za ostro, ale nie jest jedyny, a niestety tak jest postrzegany.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Jacek Gajewski: Pedersen powoduje napięcia. Mógł im zakończyć sezon

  No tak, ale stało się tak tylko i wyłącznie dlatego, że Doyle się położył na tor. Gdyby się nie kładł, tylko przymknął gaz i dalej pojechał nikt dziś by nie pisał o problemach zdrowotnych Krzyżanowskiego.

 • m4te0 lubi Komentarz

  Reguła jest taka: rywale robią błędy, Nicki bezlitośnie je wykorzystuje, rywale się obalają (KK, Pawlicki, Kildemand, Batchelor, Zagar itd itd), a frajer na wieżyczce wyklucza Duńczyka.
  Reszta to nieliczne wyjątki od reguły. Ten mecz to festiwal błędów Doyla którego wszystko zaskakiwało, zaskoczył go atak THJ o który się prosił, wyprzedzenie przez NP któremu zostawił autostradę, przeciwnicy którzy nie dali mu się zamknąć gdy przegrał start też go zaskoczyli.
  Nie mam fejsa, niech ktoś za mnie utworzy grupę wsparcia dla Nickiego Pedersena. Zakaz wyprzedzania dać na logo

 • m4te0 napisał/a komentarz do Jacek Gajewski: Pedersen powoduje napięcia. Mógł im zakończyć sezon

  Czytam od dołu i widzę pierwszy rzeczowy i normalny komentarz bez zbędnego spinania i z obiektywną opinią. Aczkolwiek nie do końca zgodzę się z wykluczeniem Nickiego, za spowodowanie upadku Pawełka, bo to, że Pedersen w niego uderzył było konsekwencją tego, że Doyle sie położył i Nicki nie do końca mógł się wyłamać. Nicki choć ostry to tak perfidny nie jest, by wjeżdżać w Przedpełskiego w zaistniałej sytuacji. Szkoda, że wielu antyfanów Nickiego widzi, że Doyle był z przodu i obwinia za jego upadek Duńczyka. Doyle wczoraj był mega bezpłciowy i załatwił Krzyżanowskiemu szpital. Bo normalny zawodnik na wejściu w łuk jak przegrywa start i walkę na łokcie to przymyka gaz, a nie kładzie się na tor. Ale i w tym starcie pewnie cała wina leżała po stronie Nickiego Pedersena !

 • m4te0 lubi Komentarz

  Nie piernicz Gajewski doyl sam sie polozył to paranoja zeby trener nie lubianego klubu rzucał się na zawodnika Toruń nigdy nie rozegra meczu fair i to jest pewne na miejscu Nikiego kopła bym bardziej pozdrawiam;)

 • m4te0 napisał/a komentarz do Śmieszą mnie słowa Pedersena - rozmowa z Mirosławem Jabłońskim, zawodnikiem PGE Stali Rzeszów

  skrót meczu wcisną jeszcze trochę w artykuł Holcie, bo ten w 2006 roku jeździł przecież w Rzeszowie, to skrót meczu Rzeszowian pasuje idealnie. Żenująca jest polityka tego portalu. Nic tylko reklamy, a przyjemność czytelnika z czytania się nie liczy. Bo w spokoju by się przeczytało, to nie bo najpierw reklama leci, a później filmik trzeba zatrzymać.

 • m4te0 napisał/a komentarz do W domu próbuję już śpiewać Mazurka Dąbrowskiego - rozmowa z Wilfredo Leonem

  Tak jak już wielu pisało, nie jest to poszukiwanie wzmocnień przez PZPS ani też poszukiwanie dodatkowego zarobku przez Leona. Chłopak po prostu nie może grać u siebie w kraju z racji tego, że emigrował, a szuka szansy, by grać w reprezentacji kraju, który zamieszkuje, w którym układa sobie życie, w którym będzie płodził i wychowywał dzieci. Widać u niego wielkie chęci "zostania" Polakiem. I choć z krwi i kości nigdy nim nie będzie, to widać, że nie traktuje reprezentacji jako dodatkowy klub, a jako coś ważniejszego. A wszystkim, którzy tak piszą przeciw, to dlaczego Antiga jest trenerem ? Przecież jest tylu polskich szkoleniowców. Szukamy wzmocnień za granicą kraju dyskryminując naszych. Zgodnie z Waszą polityką powinien być słabszy ale nasz. I o ile jestem przeciwny temu, co się dzieje w Polsce, że ziomki mieszkają za granicami i poza grą w kopaną w biało czerwonym stroju nie utożsamiają się z Polską, o tyle tutaj popieram w 100% powołanie Leona do kadry.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Tai Woffinden: Gdyby nie żużel, nosiłbym cegły. Nadal nie czytam za dobrze

  cóż za artykuł. Rewelacja ! Propsy dla autora. Literaci przy nim wymiękają !!

 • m4te0 napisał/a komentarz do Skrót meczu MRGARDEN GKM Grudziądz - Fogo Unia Leszno

  To jest po to, by sportowe zarobiły na reklamach, które trzeba obejrzeć, aby ujrzeć materiał. Nic tylko kasa się liczy.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Nicki Pedersen: Greg, nie płacz!

  Tak krytykowany niegdyś night (nie wiem jak teraz) ma rację dzieciaczki ! Nicki pomacha rękoma, poklepie lub nawet zwyzywa, ale ręki nie podnosi na rywala.
  Swoją drogą atak ostry, ale jeden z wielu we współczesnym żużlu. Sundstroem, Zmarzlik, Zagar, Kurdiasow, Łaguta, Kildemand to kilku zawodników, którzy pojechali by podobnie jeśli nie gorzej. Nie można też zapomnieć o Kasprzaku, który notorycznie używa nogi do odpychania rywali na dystansie, a o którym się niemalże milczy. Ale nad Nickim jest już nadmuchany balon, który zawsze pęka, kiedy dojdzie do ostrego ataku, taka łatka, której nigdy nie odczepi. Nie można nie zgodzić się z tym, że jeździ ostro, często za ostro, ale nie popadajmy w paranoje. Nicki jest jednym z wielu tak jeżdżących zawodników.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Grigorij Łaguta: Pawliccy? Trzeba jeździć z głową

  Wywieźć go chciał... co za brutal z tego Przemka.

 • m4te0 napisał/a komentarz do Nie musimy kombinować z torem - Fogo Unia Leszno - Unia Tarnów (wypowiedzi)

  A jak to było wczoraj w Lesznie, skoro uważasz, że na betonie jest walka ? Bo wypowiadasz się jakbyś po pierwsze tam był, a po drugie widział masę mijanek. A tak nie do końca było. Mijanki były jak z 4 toru jechał szybszy i nie zdążył na 1 łuku założyć tego wolniejszego co wygrał z nim jedynie start. I 15 wyścig był ciekawy.

  A co do wypowiedzi Skóry, to coś czuję, że za tydzień na maturze 1 pytanie będzie brzmiało: Zanalizuj myśl Adama Skórnickiego odnośnie kombinowania z torem w Lesznie. Co chciał powiedzieć nam autor ? W odpowiedzi uwzględnij ubiegłe sezony. Co Adam miał na myśli wie on sam.

 • m4te0 lubi Komentarz

  Żużel by w w 2007 i 2010 a teraz jest po za 2 biegami jazda gęsiego. Kto wjedzie w ścieżkę ten wygrywa. Co z tego, że biegi na styku skoro mijanek jak na lekarstwo. To nie żużel tylko jazda na czas

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.