• Piotr Wachnik

  Jeżeli taki ma być Champion wszechwag w Boksie to ja jestem bardzo rozczarowany !

 • Piotr Wachnik

  Czemu autor nie napisał ile biletów przypadło polskim kibicom ? Rozumiem , że nie pozostaje nam nic innego jak trzymać za naszą drużynę kciuki oglądając w TV !!! Co na to Francuzi , którzy krytykowali nas nie tak dawno , że jako gospodarz turnieju kwalifikacyjnego do IO nie dajemy im szans przez niekorzystny dla nich terminarz ? Sami ustawili go tak , że wszystkie mecze grają w jednym miejscu łącznie z finałem !!!

 • Piotr Wachnik

  Zastanawiające jest na co liczył Kubica wiedząc jako fachowiec testujący ten bolid w ub sezonie ? Na swoje ponad przeciętne umiejętności , na zaspokojenie swoich ambicji ? a może na cud ? Niestety jak to bywa w sporcie ci którzy nie wiedzą kiedy trzeba odejść przejdą do historii jako nieudacznicy .

 • Piotr Wachnik

  Nie wiem jak można oglądać i zarazem słuchać tego oszołoma Wojewódzkiego ? Jak to mawiał ŚP prof Kałużyński " ani to mądre ani to ładne ".

 • Piotr Wachnik

  Ja się pytam po co ? skoro na takiej imprezie sie kompromitujemy ! Lepiej zainwestować nakłady kadry seniorów na szkolenie podstawowe dzieci na orlikach . Technika to podstawa a żaden z kadrowiczów jej nie posiada . Jeśli nie potrafi sie podać koledze w strone przeciwnej bramki a jedynie w kierunku swojego bramkarza to nie ma co liczyć na strzelenie bramki ( chyba , że do swojej ) .