Wiesiek Kamiński - lubi

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Żeby się nie rozwodzić -@Poot dał bardzo trafny opis. Pies nie jest pogrzebany w Lewym czy Brzęczku tylko w Prezesie Bońku. Jego dziewięcioletnie rządy to czas stracony dla polskiej piłki.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Ostatnie 2 lata kariery reprezentacyjnej Roberta Lewandowskiego, to zmarnowany i bezpowrotnie stracony czas, a wszystko, to za sprawa fobii Jakuba Błaszczykowskiego ( jeszcze nie tak dawno bardzo dobrego reprezentanta Polski, ale nie wybitnego dla pełnej jasności, bo to miano przysługuje: Deynie, Lubańskiemu, Lacie, Szarmachowi, Szymanowskiemu, Młynarczykowi czy Bońkowi), której przedłużeniem jest obecnie Jerzy Brzęczek. Prezes Boniek winien to wyczuć już jakiś czas temu, ale nie reaguje, być może dlatego, żeby być w historii bardziej wybitnym reprezentantem od Lewandowskiego, pewnie będzie i bez tego, bo ta reprezentacja nie zdobędzie żadnego tytułu czy medalu, także to nie powinno spędzać mu snu z powiek, ale, że od 2 lat trener Brzęczek próbuje udowodnić Lewandowskiemu, że nie jest najlepszym piłkarzem kadry ostatnich lat, to widać, słychać i czuć. Polskie warcholstwo i sobiepaństwo w pełnym rozkwicie, co wszyscy podskórnie czują, ale milczą jakby była to tajemnica państwowa na miarę guzika atomowego. Nie ten kraj, nie ta dziedzina, natomiast sprawia to, że reszcie towarzystwa też nie uda się wkadrze niczego osiągnąć, chyba, że ten syndrom zostanie wygaszony, ale na prawdę a nie na niby jak to jest przez cały czas, nastąpi godne i honorowe pożegnanie z kariera reprezentacyjną Jakuba Błaszczykowskiego, co najmniej takie jak Łukasza Piszczka, bo na to zasłużył, a kadra, prezes Boniek, R. Lewandowski oraz trener Jerzy Brzęczek, udowodnią swoim postępowaniem i swoją postawą, że Polak mądry nie tylko już po szkodzie.Amen.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Cała ta sytuacja to jedna wielka kpina...Lewy bardzo inteligentnie poprzez swoje milczenie dał do zrozumienia,że ta kadra i treneiro Brzęczek nadaje się do kina bardziej niż na boisko.
  Do kina jako farsa a nie ciekawy film....żeby było jasne.Boniek chce być najważniejszym w Polskiej kopanej ale od chcenia tym nie zostajesz , musisz mieć klasę i moc rozwiązywania problemów a znaczy to tyle,że trzeba umieć do błędu się przyznać i przeprosić a z Bońka raczej kołtun zatwardziały wychodzi niż inteligentny facet.Cała sytuacja z kadrą wychodzi
  bokiem każdemu inteligentnemu człowiekowi , któremu ciężko na sercu się robi jak prymitywni ludzie zawłaszczają sobie własność kibiców.Pamiętać należy,że bez kibiców nie żadnego sportu nie mówiąc o piłce kopanej.To dla nich przede wszystkim grają sportowcy w pierwszym rzędzie , bo jak nie będzie kibiców to kto zapłaci złamany drosz za kopanie gały?

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  w towarzystwie wzajemnej adoracji wszyscy poza nimi to chamstwo i nieuctwo,a Probierz ma szansę zostać trenerem kadry tylko ich grupa musi pozostać na misce pzpn-u

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Ludzie pokroju Bońka czy Brzęczka to nieszczęście dla polskiej piłki , typowi dyletanci i nieudacznicy myślący wyłącznie o stanie swojego konta. Bońkowi kompletnie nie przeszkadza ,że pojedziemy za mistrzostwa jedynie je zaliczyć w roli statystów i tła dla innych drużyn. Z kolei Brzęczek to typowy Nikodem Dyzma , który dorwał się cudem do posady trenera kadry i teraz marzy jedynie żeby jeszcze jak najdłużej fuksem się na tym fotelu utrzymać i kasować pensję bo doskonale wie, że drugi raz taka okazja mu się w życiu nie trafi. Popatrzcie na tych groteskowych " gigantów polskiej myśli trenerskiej " typu Nawałka , Jansa , Smuda i nni ..Czy jakikolwiek liczący się klub albo federacja chce ich obecnie zatrudniać ????? NIKT. Tyle są warci. To wszystko.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Największym paradoksem jest to że za kadencji Brzeczka najlepszy był pierwszy mecz jaki kadra zagrała w Włochami 1 -1, potem już tylko było gorzej

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Zwycięska porażka - tylko u nas mogli coś takiego j****ć. Każdy trener po porażce zostałby zwolniony jeżeli wiedzą że ma ekipę na potencjalne Top 10 Europy. Tylko u nas szuka się najmniejszych pozytywów bo Wuja ważniejszy.
  Na Euro będzie kompromitacja większa od tej w Rosji

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Niech Brzęczek do końca zmarnuje potencjał tej kadry tak jak Lato zmarnował PZPN, Smuda też został na Euro i była jedna wielka porażka, niech się lepiej nie wypowiada Lato jak mamy jesień.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Holandia grała strasznie niechlujnie w ataku, marnując wiele dobrych sytuacji. Karny dyskusyjny, ale jeśli obrońca kładzie obie łapy na rywalu, to niejeden sędzia zagwiżdże. Bednarek zachował się jak amator. Zresztą obaj stoperzy gubili się okrutnie. Polacy generalnie zagrali lepiej niż z Włochami, ale znów przegrali absolutnie zasłużenie. I nie chodzi o wynik, ale przy skuteczniejszych rywalach, już do przerwy powinno być wszystko jasne. Brawa dla Jóźwiaka za kapitalny rajd i pięknego gola, ale później chłopak gasł z minuty na minutę. Szkoda, bo myślalem że ta akcja go podbuduje. Trochę też za dużo boiskowego teatru i stylowych upadków. Sędziowie tego nie lubią i nie będa gwizdać.
  W tym zespole mało co dobrze funkcjonuje, a do tego zmiennicy mocno obniżają jakość drużyny. Po zejściu Zielińskiego, w środku pola pojawiła się dziura. Moder to w tej chwili nie jest poziom kadry.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Tej kadrze brakuje jednego - POMYSŁU NA GRĘ. Taktyka nie istnieje - wygląda to tak jakby na odprawach przedmeczowych Wujo kazał im grać jak chcą i może coś wyjdzie. Zieliński najlepszy mecz w kadrze? Kpiny sobie redaktorzyno robisz? I co na boisko do jasnej cholery robił Krychowiak? Wiecznie spóźniony i bez formy - A Klich zaczął grać dopiero jak Zieliński zszedł z boiska, bo grał na swojej optymalnej pozycji, a nie cofnięty do Krychowiaka. Może 15 minut było niezłe, ale to dalej była gra na aferę i bez ogólnych schematów i wypracowanych rozwiązań.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Brzęczek niczego nie wymyśli, widać to od dawna. W drużynie jest znakomity napastnik i nic z tego nie wynika, taktyka gry nie obejmuje ataku. W zasadzie, tak patrząc na poczynania boiskowe, taktyka jakby niczego nie obejmuje. Pustka, brak pomysłu, kopnij, biegnij i kopnij, chaos i paniczna obrona wobec braku czegokolwiek innego.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Problemy z emocjami? Jaki był Lech? Znakomity, rewelacyjny, cudowny? To chyba oglądaliśmy różne mecze. Lech był lepszy, wygrał zasłużenie i został skrzywdzony zła decyzją sędziego dotyczącą drugiej żółtej kartki, ale szału nie było. Tym bardziej, że gral że zdziesiątkowaną drużyną z przeciętnej ligi. Ale to oczywiście nie jego wina. Trochę rozsądku. Można wygrać mecz i nie zrobić tego jak Barcelona 10 lat temu. Po prostu.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Chyba oglądaliśmy inne mecze. Mnóstwo niecelnych podań, widać było że widzieli zagrywki kombinacyjne ale jak chcieli je wykonać to się okazywało że jeszcze nie ta technika. Na naszą ligę wystarczy ale ciut mocniejszy zespół os Standard Liege i to Lech będzie ośmieszany. Widać było że pracują nad kondycją ale niecelne podania to zapraszanie przeciwnika pod swoją bramkę. Na koniec rodzynek, czy widział ktoś w klasowej drużynie takie zachowanie ostatniego przed bramkarzem obrońcy który próbuje kiwać napastnika przeciwników? Horror

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Wcale nie taka minimalna bo różnicą dwóch bramek.Zachwyty,niczym nie uzasadnione, nad przegranymi to jest moda obowiązująca w SF. Znowu przegraliśmy ale jesteśmy moralnymi zwycięzcami bo liga portugalska jest mocniejsza od naszej.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Przykro to powiedzieć,ale Lewy i Krychowiak to dwaj najgorsi zawodnicy meczu.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Panie Probierz a porażki z Malmoe już pan nie pamięta? Niemniej brawo za PP i za Superpuchar ale skupem szrotu z zagranicy w Europie będzie kicha każdym kolejnym razem.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Problemy zaczęły się jak wszedł Klich i Krychowiak. Krycha trzłapie po boisku i
  chce dryblować czego robić nie umie. Chce holować piłkę , tego się w nowoczesnym futbolu nie robi. Stracił piłkę i nie poszedł za nią żeby odzyskać. On chce grać jak Deyna, raz że ma do tego techniki a dwa że czasy tego typu piłkarzy minęły już dawno. Ale młodzi zgrali rewelacyjnie.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Wuja akurat jest zbędny. Co za różnica czy będzie czy nie?

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Pani Domagalik tak się dziwnie składa, jest prezesem fundacji Kuby Błaszczykowskiego.
  O obiektywizmie nie może być tu mowy.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Śmiechu warte te bazgroły tego faceta. Porównywanie go z Kaziem Górskim to profanacja. Kaziu Górski przetrwał wojnę we Lwowie i ledwo przeżył. Nie poddał się ani razu tak jak wielu sportowców przedwojennych i odbudował polską piłkę w wielkim stylu. A Brzęczek nie zasłużyłby u niego nawet na funkcje pucybuta. Brzęczek oderwał się razem z Bońkiem i Michniewiczem (frazjerem 2) od realu.