Wiesiek Kamiński - lubi - strona 3

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Wilczek to typ zawodnika o zdrowiu Lewego i do tego strzela regularnie.Dlaczego nie ma powołania?Bo Brzęczek to trener od wzajemnej adoracji a nie od piłki kopanej.Grają tylko ci wskazani przez prezesa..... od wzajemnej adoracji.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Dziwne że nie połamał sobie kopyt ! Po za tym arcytalent który z naszą kadrą wywalczył już wszystko Mundial , Olimpiadę i Ligę Mistrzów o innych trofeach już nie wspomnę ! A teraz na poważnie to dziwi mnie że banda odmóżdżonych psychofanów podnieca się osiągnięciami kopacza w lidze niemieckiej ! Król armatek i tak pozostanie bo nic innego już nie wywalczy !

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Dzewiec zawodniczek z trzynastu ktore podpislaly ten list ma tego samego menagera, niejaki Dolata. jedna z nich Wolosz domaga sie od prezesa PZPS zwolniena Nawrockiego i zatrudnienia na jego mielsce jej bylego trenera, Wlocha oczywiscie. Dolata twierdzi w " GW" ze managerowe nic nie wiedzieli o tresci listu, a skad on to wie ze nie wiedzieli, i dlaczegu uzywa liczby mnogiej mowiac menagerowe? Rozgonic te panny i tyle !

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Niemcy pozbyli się swojego "Brzęczka" teraz kolej na naszego speca od gały.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Z jedenastką można się zgadzać lub nie, z prezesem w wielu kwestiach podobnie, ale pokazał klasę nie umieszczając w niej samej siebie. Jak to się ma do dzisiejszych kopaczy w rodzaju Grosickiego, którzy widzą siebie w jedenastce wszech czasów Polski?

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Chciałbym zwrócić uwagę na jedną sprawę o której tutaj nikt nie pisze. Swiat piłkarski się zmienia. Tak wiem - nic nowego ale... jedno pytanie, konkursowe: jak typowalibyście wynik Polska vs Turcja. Nie wiem czy Polska Narodowa miała by jakieś szanse z Turkami. Natomiast w latach 60-tych "laliśmy ich". Turcja raczkowała. Pamiętam na Sląskim 8:0 gdzie Lubański strzelił 3 bramki. Tylko reprezentacji Turcji Lubański strzelił 9 albo 10 bramek. Jest to w tej chwili do pomyślenia??? Czy mecz z Luksemburgiem w 69 roku gdzie Pan Włodzimierz strzelił w jednym meczu 5 bramek. Więc nie piszcie, że Lubański nie grał w meczach gdzie przeciwnikami nie byli chłopcy do bicia. Król strzelców Grzegorz Lato. A kto wie ile goli strzelił on czy Szarmach takiemu Haiti na Mistrzstwach'74 gdzie wygraliśmy 7:0. Moim zdaniem NONSENSEM jest takie POROWNYWANIE. Jak wielu przedmówców zwróciło uwagę kto pamięta grę Lubańskiego z dzisiejszych internautów. A ten kto pamięta wie DOSKONALE, że wiele zawdziecza "Małemu" - Zyga Szołtysik, z którym znali się "na pamięć". Dlatego darujmy sobie te wszystkie obłąkane plebiscyty na wybór piłkarza 100-lecia. A jeżeli już - to można wybierać piłkarza dziesięciolecia.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  JAK NĘDZNA jest polska piłka pokazuje powyższa sonda, gdzie gość, który strzelił dużo goli , ale NIGDY tych najważniejszych, który strzelił dużo Wyspom Owczym, ale NIGDY mocnym przeciwnikom (w meczach z którymi nie istniał), który NIE MA ŻADNYCH sukcesów klubowych i reprezentacyjnych, tę sondę wygrywa.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Przypomina mi się sytuacja z siatkówki. Kurek został odrzucany przez trenerów bo pisano ze gwiazdorzy ze gra daremnie a wzięli w jego miejsce jakiegoś frajera po znajomości. Wpadł w końcu dobry trener wyrzucił patalacha a w jego miejsce wziął kurka i dał mu szansę. A Kurek co.. MVP mistrzostw świata. Podobnie jest w piłce, kilku tam jest po znajomości, trener, jakiś reca bóg wie skąd on się wzial. Frankowski? Co to jest. Mamy lepszych z pasją. Szymański zrobił na mnie wrażenie. Chciał i widać było ze sje starał grać a nie jak niektóre pseudo pedalki z ekstraklasy. Brzeczek do wymiany razem z bonkiem.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Autor tekstu odleciał jeszcze dalej. W klubach Milik i Piątek bez formy, opluwani przez prasę. Zieliński niewiele lepszy. W życiowej formie jest Krychowiak a w dobrej Lewy (niedawno w lidze przestrzelił jeszcze gorzej niż w meczu z Austrią) i w niezłej Grosicki ale to forma niezła na drugą ligę angielską. Piłkarzy gra w zespole 11 a jak 3 w formie to 8 średniaków. Wypowiedzi, że w zespole Austrii gra wielu piłkarzy grających aktualnie w swoich klubach w bundeslidze a w polskim zespole w zasadzie gra mniej piłkarzy grających regularnie w dobrych ligach nie były bez sensu. Zresztą proszę sobie porównać grę Salzburg w lidze mistrzów do dokonań polskich klubów.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Brawa Bayern i Brawo Lewandowski, strzelił dwie bramki czym przyczynił się do zwycięstwa Bayernu 7:2. Czy się komuś to podoba czy nie... wypada dodać że On i Harry Kane uważani są za dwóch najlepszych środkowych napastników na świecie, wczoraj lepszy był Robert.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  W taki sposób, to się dzisiaj nie mogło udać. Przede wszystkim błędy, błędy i jeszcze raz błędy! Niby tylko tyle, ale dzisiaj to niestety aż tyle!!!
  Przykro mi niezmiernie, tym bardziej że byłem niemal pewien złota, a tak to pozostał jedynie cytat z klasyka: "a miało być tak pięknie"!
  Trudno, taki jest sport. Gratulacje dla Słoweńców za zasłużone zwycięstwo.
  A tak swoją drogą, to tym zwycięstwem, Słowenia nas kibiców i przede wszystkim naszych zawodników mocno sprowadziła dzisiaj na ziemię. Po prostu nie ma drużyn, i nigdy nie będzie, których nie można ograć.
  Cóż, nadal jest szansa na medal, ale już niestety tylko brązowy, więc jak dla mnie marne jest to pocieszenie. Szkoda, wielka szkoda.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Wojtuś Drzyzga: "Dlaczego Leon kiwa!?" A no dlatego dzbanie jeden, że synalek rozgrywał pięknie piłę na wysokości dolnej taśmy siatki... Złoty sen się skończył i jak mówi siatkarska prawda: "Mistrz Świata nie zdobywa Mistrzostwa Europy"

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  No to Lewandowski mógł obejrzeć NORMALNYCH piłkarzy z NORMALNYCH lig. Trzecia liga wg rankingu UEFA-Bundesliga z król[ikiem] pola karnego, niejakim LewanDOOFskim (pisownia wg BILD) nie interesowała w Mediolanie "na salonach" nikogo. I tyle jest wart klaun z prowincji mazowieckiej z sąsiadką z kanapy z poobijanym przez karate wypełnieniem czaszki (...)

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  To skandal!!! Gdzie jest najlepszy napastnik świata?!! Zmowa masonów i imperialistów.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  "Ciała" albo pewnej części ciała dał medyczny sztab szkoleniowy, który nie poinformował selekcjonera i jego asystentów o stanie zdrowia Kuby. Chyba że taka informacja była ale selekcjoner podjął ryzyko (bo źle się działo w państwie duńskim).

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Selekcjoner a trener to dwie różne rzeczy !!! Może się podobać taki wybór Bońka lub nie !!! Ale nie wierzę, że Brzęczek zabronił Zielińskiemu rozgrywać piłkę, Klichowi wychodzić do gry w trójkącie, że zabronił rajdów po skrzydle Grosickiemu, wychodzenia na pozycje i pokazywania się do gry Piątkowi, czy też przyjęcia choćby co dziesiątej piłki w obronie a nie wybijania na oślep, czy chociażby w kierunku kolegi z drużyny. Kto im nakazuje bronić się w szesnastce ?????????? Kto zabrania celnie podać do kolegi ??? No i kto zabronił Lewandowskiemu wcelować w bramkę z 6 metrów. Grosicki nie potrafił podać z klepki 6 piłek....kuśwa nać. W klubach potrafią a w Reprezentacji nie ???

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Dostał tak wyłożoną piłkę na kopyto że gdyby nie trafił to blamaż całkowity a pół mózgi wyją z zachwytu ! Prawdziwą jego klasę widać było w ostatnim meczu kadry !

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Taki profesor geniusz że gdyby nie bramka dostał by jedynkę za ten mecz a tak profesor z dwóją w dzienniku odnotowano .

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Ja tak teraz z innej beczki, bo o samym meczu po prostu nie warto pisać.
  Aż dziw bierze, że prawie 60 tysięcy ludzi nadal chce oglądać tych patałachów na żywo, wydając przy tym niemałe, no i często ciężko zarobione pieniądze. Ale cóż, ich sprawa.

 • Wiesiek Kamiński lubi Komentarz

  Zacznijmy od tego, że Brzęczek nie nadaje się na trenera kadry. Ta rola najzwyczajniej go przerasta. Im szybciej zrozumie to Boniek, tym będzie lepiej. Generalnie polska piłka nożna osiągnęła dno i to ta klubowa i reprezentacyjna. Kadra gra archaiczny futbol, łatwy do rozszyfrowania przez przeciwników i nawet przeciętna Słowenia bez trudu radzi sobie z naszymi "orłami"...