DecoGP - lubi

 • DecoGP lubi Komentarz

  HAUU HAUU HAUUUU . . . . .
  szczeka piesek
  pewnej " damy "
  gdy jej - dzikich kart
  nie damy !
  " Dama " powie : hop - sa - sa !
  I wnet ma na forum psa !
  Piesku , piesku , " Szarapiesku " . . .
  przy swych postach
  przy swym trudzie
  nie zapomnij o swej budzie ! ; )

 • DecoGP lubi Komentarz

  A Białoruś ma kim grać? Spójrz na ich skład. Widziałbyś kogoś z tego składu w Kielcach? Maczkiewicz, Sałdacenka - Browka, Kulesz, Babiczew, Puchowski, Rutenka, Szyłowicz, Jurynok, Baranow, Karwacki, Podszywałow, Karalek, Titow, Kułak, Gajduczenko. Może jednego czy dwóch można by wypróbować, ale to jest maksimum. Czy kadrowo są lepsi od nas? Moim zdaniem nie, a walnęli nas jak drugoligowców.

 • DecoGP lubi Komentarz

  Wedlug mnie Juve wygra w finale , nikt nie ma lepszej defensywy od nich.

 • DecoGP lubi Komentarz

  Eeeee tam, nie przesadzaj. Będzie piękne widowisko i mam nadzieję na puchar LM dla Juve :))

 • DecoGP lubi Komentarz

  Tadek, tak z ciekawości zapytam, ile meczy Grosika widziałeś w barwach Hull?

 • DecoGP lubi Komentarz

  A Ty na codzień czym się zajmujesz, że tak Ci te szmaty na języku?

 • DecoGP lubi Komentarz

  Ma gostek racje...Grac w Polsce w III lidze a tam w REPREZENTACJI KRAJU...Toz to sukces i awans ogromny...A tak nawiasem gostek z taką wyczeską,ktory sam sobie robi zdjecia to kmiot ze wsi o sklonnosciach gejo-narcystycznych...No ale przeciez jedzie do swoich,tam kóz mu nie zabraknie

 • DecoGP lubi Komentarz

  F1 miałoby sens gdyby każdy bolid był taki sam, przecież tu prawie wszystko zależy od bolidu. Wystarczy zobaczyć jakie pozycje zajmował mniej znany z Finów w słabszej stajni, a jakie osiąga teraz. Przewidywalność + nuda, szkoda bo to ma niewiarygodny potencjał.

 • DecoGP lubi Komentarz

  Kuźwa Burić siedzi tu już osiem lat spełnił wszystkie warunki jakie musi spełnić jakikolwiek imigrant i robiono mu problemy a taki Guihlerme ma od ręki dostać obywatelstwo? On nawet po polsku nie mówi.Mam nadzieję że w tym wypadku długopis będzie stanowczy.

 • DecoGP lubi Komentarz

  Taki mecz. a ja w pracy.. Kolejny! Święta Wojna 6 grudnia we wtorek i teraz środa Azoty... Apeluje do ludzi ogarniający terminarz, jeżeli liga ma się rozwijać to takie mecze muszą być w weekend!

 • DecoGP lubi Komentarz

  Najbardziej przeraża fakt, że to już nawet nie jest niespodzianka .

 • DecoGP lubi Komentarz

  A napisała gdzieś, że się jej nie podoba? Właściwie to skomentowała tylko biblioteczkę, a nie pokój, w którym zamieszkała.

 • DecoGP lubi Komentarz

  Chłopaku niepotrzebne Twoje łzy, oni nie udawali małp oni po prostu się zapomnieli i pokazali do jakiego należą gatunku. Ich rozumek jest tak średnio na poziomie najgłupszych szympansów w stadzie ;-))).

 • DecoGP lubi Komentarz

  No to niezle sie porobilo. Majac w pamieci ostatni mecz Vive-Wisla, to roznie to wszystko moze wygladac. Pamietajmy tez, ze tych meczy nie beda sedziowali nasi sedziowie. Sam jestem bardzo ciekaw, jak sie uloza te pary.

 • DecoGP lubi Komentarz

  To normalne że trenerzy i zawodnicy apelują o doping przed ważnym meczem.
  I nie ma takiej drużyny jak Orlen Płock, jest Orlen Wisła Płock.
  Także sam widzisz - głupiutki jesteś :-)

 • DecoGP lubi Komentarz

  Kubeł zimnej wody proponuje i pokory bo na dzień dzisiejszy to Anglie byśmy mogli nawet 1:0 nie pocisnąć.

 • DecoGP lubi Komentarz

  Nie pisz głupot. Ostatnio sędzia nie widział że Barca strzeliła gola piłka była metr w bramce i co

 • DecoGP lubi Komentarz

  Niestety taka jest brutalna prawda. Vive już dawno odjechało nam na lata świetlne organizacyjnie i finansowo. Czynników jest wiele o których nie raz się tutaj rozpisywali kibice Wisły. Szczerze to nie pozostaje nam nic innego jak uzbroic się w cierpliwość, czekać, liczyć na lepsze czasy... i oglądać dalej plecy Vive.


  Najgorsze jest to,że nie rozwijamy się, nie wzmiacniamy a wręcz przeciwnie. Jeszcze nie tak dawno byli Lijewski, Nenadić, Jurkiewicz, Nikcević, Eklemović, Sego czy Ilyes. Teraz mamy za to Pusice, Gebalów, Tarabochie, Racoteę czy Ivića. Zaraz pojawią się kolejni młodzi zdolni w osobach Borbélyego czy Obradovića. Nie ma zawodników uznanych, doświadczonych, którzy mogli by na siebie brać odpowiedzialność w najważniejszych meczach. Budżet niby od 5 lat stabilny a w klubie regres co przekłada się m.in. na frekwencję.


  Można się pocieszać,że osiągnęliśmy wiele jak na posiadany budżet i co najważniejsze patrząc na to,że klub prowadzony jest przez totalnych amatorów z politycznego nadania. Musimy doceniać srebrne medale MP czy TOP16 LM bo jaki inny klub w Polsce (poza VTK) może się z nami równać? Mnie osobiście napawa to MEGA dumą (w końcu główny krajowy rywal to nie byle kto a trymfator LM) choć widoki na przyszłość są krótko mówiąc słabe.

 • DecoGP lubi Komentarz

  Rozwalanie stadionów, barów, bójki na ulicy to pasja, hobby? Hobby można nazwać wspieranie swojej drużyny na trybunach, nie napier... się poza nim. To zwykły bandytyzm.

 • DecoGP lubi Komentarz

  Trochę żałosne podejście, szczególnie, że Lipsk jeszcze nawet nie zaczął wydawać fortun na konkretnych zawodników z bardzo rozpoznawalnymi nazwiskami. Pracują z tym co mają, zawodnicy wyrabiają sobie dobre imię WŁAŚNIE w tym zespole, a nie w zagranicznych czy krajowych potęgach, za to należy się im szacunek.
  Wszystkie te płacze jakoby Manchester City, Chelsea czy inne Lipski albo Wolfsburgi były sztucznymi klubami, które zaistniały tylko dzięki pieniądzom bogatych właścicieli są dla mnie niestrawne - football to od dawna bardziej biznes niż sport. O ile np. w przypadku City można krytykować beznadziejną politykę transferową i wydawanie grubych kwot na "grajków" typu Stones, o tyle Lipskowi pod tym względem nie można nic zarzucić.
  Nie wiem co kieruje takimi ludźmi jak ten pożal się Boże raper, czy to po prostu zwykły hejt, czy niczym niepodparte uczucie wyższości...