Ryki - lubi

 • Ryki lubi Komentarz

  Szarapow w przeddzień premiery rozstawi się z namiotem przed empikiem sądząc, że po książkę od rana będą ustawiać się kolejki ;)

 • Ryki lubi Komentarz

  Ta nadmierna histeria w mediach przypomina mi tą, która miała miejsce po finale Janowicza w Bercy w 2012-tym. Inna sprawa, że niektóre media na czele z TVN-em i Gazetą Wyborczą pompowały balon z Janowiczem głównie po to, żeby pomniejszyć osiągnięcia Radwańskiej, którą oni wtedy szczerze nienawidzili.

 • Ryki lubi Komentarz

  Iśka będzie tylko jak Iśka, jedyna i niepowtarzalna i tworzy własną legendę. Już do niej porównują inne młode gniewne, takie jak Elina, co próbują naśladować jej styl gry. Jej zagrania już dawno wprowadziły do swojego arsenału największe oportunistki takiej gry: Masza skróty i Isioloby, Ania i nie tylko odbicie w przysiadzie, a prawie wszystkie ofensorki nauczyły się przy niej szanować piłkę i już tylko nieliczne strzelają na oślep. Iśka też zmieniła swój styl gry i zaczyna grać jak dawniej bezbłędnie, a do tego potrafi dołożyć jeszcze ofensywną grę i piłki kończące, przez co jest już kompletną tenisistką zdolną do walki o najwyższe cele i z każdą przeciwniczką..

 • Ryki lubi Komentarz

  Z masami to ostrożnie. Najpierw na rękach noszą a później kamieniują. Aga trzyma zdrowy dystans do mas i do polityki i wie co robi ;)

 • Ryki lubi Komentarz

  Ach ci tatusiowie....Giorgi do tej pory jest w szoku gdy się okazało,że jest gorsza tylko od Sereny i Petry......ale w następnym sezonie na pewno będzie atakować top 3.

 • Ryki lubi Komentarz

  Navratilova, Lendl, Edberg - efekty widoczne po kilku lub kilkunastu miesiącach od rozpoczęcia współpracy, ale za to jakie efekty. ;)

 • Ryki lubi Komentarz

  Panie Ksawery niech się PAN dziś schować! Wstyd!

 • Ryki lubi Komentarz

  Hmm, w sumie więcej za nią przemawia i nie chodzi mi nawet o stwierdzenie że jest lepszą tenisistką bo ma szlemy, wygrała mastersa i korzystny bilans z Agą.
  Chyba najbardziej o losach meczu zmęczenie zadecyduje i bardziej o Age się obawiam. Po dwóch pojedynkach jak sama mówiła była już wykończona ale na szczęście zawsze miała dzień przerwy. Petra miała pod tym względem gorzej ale mecze lżejsze także i ten dzisiejszy.
  Jak Petra wygra pierwszego seta, uważam że będzie po meczu.
  Jak Aga..... to dopiero początek drugiego coś powie na ile sama ma jeszcze sił i w jak bojowym nastroju i jak kondycyjnie na odrabianie strat jest nastawiona Petra.

 • Ryki lubi Komentarz

  Kupi jej syrop na gardło.

 • Ryki lubi Komentarz

  ach no wiesz..... Pod nieobecności Belindy, w tej stawce jaka jest w Singapurze najwięcej sympatii mam do Garbi :) Ale jak ją Aga pokona, TRAGEDIA się nie stanie -_^ hmm :)
  W sumie najważniejsza sprawa aby obie pokazały najlepsze czym dysponują, oby było wiele świetnych akcji i dobrego tenisa, którego podkreślam za mało w tym roku tak w ogóle w damskim wykonaniu. Jutro niech wygra lepsza, a mecz zaś będzie emocjonujący i do ostatniej piłki dramatyczny. W przypadku Agi mam nadzieję że zagra tak samo odważnie i ofensywnie jak zaczęła z Simoną w taju. Bo taka jej gra podoba mi się w przeciwieństwie do innego stylu, który niestety jest jej podstawowym -_^

 • Ryki lubi Komentarz

  Mnie to pasuje w singlu :))
  2:1 dla Agi w tym 1 set dla Garbinie :))

 • Ryki lubi Komentarz

  Prawo Murphy'ego w końcu rzecze, że jak się coś może zdarzyć, to się zdarzy -_^
  Adze dopisuje tu szczęście (takie mam wrażenie) i pokonanie Garbisi nie zdziwiłoby mnie :)
  Wydaje mi się że ma największe szanse na to właśnie tu i teraz w Singapurze, niż je miała w tym sezonie przed poprzednimi pojedynkami, mimo że Garbisia nadal jest faworytką i nie będzie sensacją jak wygra po raz 5.

 • Ryki lubi Komentarz

  A poza tym w 2012 roku wygrała dwa grupowe mecze.

 • Ryki lubi Komentarz

  Jak już chcesz się popisać znajomoscią statystyk, Kolego, to warto sobie wczesniej odswieżyć pamięć. Porażka z Kvitovą była po, a nie przed wymęczonym zwycięstwie z Zwonariovą.

 • Ryki lubi Komentarz

  Marguś, Nole - tak sympatycznie piszecie o Jerzu, że miło czytać. Mnie cieszy to, że w ogóle kilka meczów już rozegrał i to w niezłym stylu. Jeśli nie będzie znów przerw, to i rezultaty przyjdą! :)
  Oglądam sobie teraz mecz Ernestsa i cieszę się, jest tenis i można się odciąć w przyjemny sposób od polityki! No i niestety przegrał. podobnie jak Jerz, najczęściej on sam sobie to robi :((

 • Ryki lubi Komentarz

  Hejka :))
  Wtedy ich nie będzie !
  Swoją drogą, może u JJ ten serwis to jeszcze ból w kolanie i uważa na nie ?
  Szkoda, ze znowu jeden gem zaważył na całym meczu.

 • Ryki lubi Komentarz

  Znowu tylko śledzenie cyferek....:(

 • Ryki lubi Komentarz

  I znowu te denerwujace cyferki... No zobaczymy jak to wyjdzie. Dawaj Juras!!

 • Ryki lubi Komentarz

  Raz wygrał Niemiec, raz Polak, potem Niemiec i ...... teraz Polak !
  JJ DAWAJ i dalej walcz z taką zaciętością !!!
  To Ty wygrasz !!!!
  Wierzę w to !!!

 • Ryki lubi Komentarz

  Agnieszka nie ma takich warunków fizycznych jak Szarapowa,a mimo to mecz był długi i wcale nie łatwy jak i dla jednej i drugiej-był wyrównany.Mimo że Radwańska gra tenis bardziej finezyjny nie siłowy niczym bardzo nie ustępowała tej Szarapowej.Zadecydowały detale.Mówi się trudno i gra się dalej.Mimo przegranej szacunek dla Agnieszki się należy.