Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mi147 lubi Komentarz

  Podpa;lenia może nie było, ale pan Witlod mówił ze sie Pan , Panie Rafelu Podniecił, obrotem sprawy

 • mi147 lubi Komentarz

  A tak mówiąc prawdę to poza Motoareną w Toruniu gdzie mimo wszystko trochę spierniczono osłonę toru ,to Pan Skrzydlewski w Łodzi próbował doprowadzić do sytuacji podczas budowy nowego stadionu by zabudowano tak dach aby zawsze bez względu na pogodę tor był suchy , do jazdy wtedy kiedy nawet pada rzęsisty deszcze . Niestety " ciasnomózgowcy " z władz miasta znów poszli po najmniejszej linii oporu i po prostu zbojkotowali wspaniały pomysł pana Witolda a teraz już widać kto miał rację i ile problemów byłoby rozwiązanych jedną pozytywną decyzją . On miał dar przewidywania widocznie gdyż po akceptacji jego wniosku o pełną zabudowę toru dzisiaj nie byłoby w ogóle dyskusji na temat - jechać - nie jechać tylko drużyny wybierające się na mecz do Łodzi miałyby jasność sytuacji i wiedziały że mecz będzie odjechany i tym samym bez względu na pogodę zawsze by się odbył .

 • mi147 lubi Komentarz

  Wiecie dlaczego Panu Skrzydlewskiemu wszystkiego zazdroszczą ano dlatego że w odróżnieniu od " maluczkich ćwierćinteligentów " potrafi doskonale prowadzić i zarządzać swoją prywatną firmą , nie pada na pysk przed byle ćwokiem , doskonale daje sobie radę w interesach i z prowadzeniem klubu nie narzekając na braki czy niepowodzenia i mimo obelg padających z gęb ( nie ust ) porąbanych kiboli czy zwykłych zazdrośników dalej prowadzi Orła bez zwracania uwagi na wpisy różnych " ekspertów " którzy nawet nie powąchają tej kasiory którą on zarabia dzienni i których to zwyczajnie boli i uwiera . Dają tedy popis swojej miernej wyobraźni nazywając go " grubasem , kopidołkiem , trumniarzem , itd " zapominając przy tym że On ma wyobraźnię i inteligencję na tak wysokim poziomie , którego to poziomu Oni nawet nie " dotkną " nie mówiąc już o tym żeby mu chcieli dorównać . Zawiść , zazdrość i skrajna głupota pokazuje mierność i debilizm tych wszystkich internautów na forum których nie stać na nic więcej tylko na staropolskie dowalanie mu na każdym kroku . No cóż dalej jest aktualne stare przysłowie : PSY SZCZEKAJĄ - KARAWANA IDZIE DALEJ ! ! !

 • mi147 lubi Komentarz

  owszem za dobrze łodź nie jedzie, problem jednak w tym e gniezno jeszcze gorzej więc znowu bęcki :D

 • mi147 lubi Komentarz

  dodam ze dokładnie po 34 punkty :)

 • mi147 lubi Komentarz

  Dzięki , wam również . Może spotkamy się jeszcze w P.O. :-))

 • mi147 lubi Komentarz

  lekcje odrobiłeś że matka pozwoliła do komputera usiąść?

 • mi147 lubi Komentarz

  To mecz w Łodzi, a nie w Gnieźnie. Jakie zwycięstwo?

 • mi147 lubi Komentarz

  hahahahhaah widze stała gwardia startu na fali hahahahahahaahaahahahah ale polew jest z was dzieciaki !

 • mi147 lubi Komentarz

  W każdym :-))) . A na poważnie możesz usiąść między kibicami łodzi , nic ci nie grozi żadne ubliżanie i możesz powiedzieć spokojnie że jesteś z Gniezna ( warunek że nie będziesz nikomu ubliżał przed i podczas meczu ) . Czego osobiście doznałem z rodziną podczas meczu w Rybniku. Ale chyba wszędzie znajdą się jacyś psychiczni wykolejeńcy :-))

 • mi147 lubi Komentarz

  O kurczaki da się sklecić felieton w którym zamiast języka nienawiści i grillowania jest pojednanie szacunek i zdrowy rozsądek, Pan Marian klasa jak zawsze, daje do myślenia pan ostafinski młodszy od Pana Maślanki może się jeszcze nauczy (no co w święta pomarzyć nie można?)

 • mi147 lubi Komentarz

  Obydwóch darzę szacunkiem bo potrafią pokazać że mają "jaja" a reszta pseudo prezesików może się chować.

 • mi147 lubi Komentarz

  Kibice ROW-u powinni mieć największe pretensje do własnych sterników ale też i TV, że meczu nie odwołano kilka godzin przed rozpoczęciem. Klub i TV nie chcieli ryzykować straty kasy więc do końca cisnęli aby jechać nawet na wodzie ..jak to wyglądało każdy widział, to nie żużel. Przed tv też sądziłem, że tor wygląda nienajgorzej ale każdy widział co się dzieje, nie leżeli tylko seniorzy gospodarzy a i oni ledwo jechali. To byłaby parodia żużla i ryzykowanie zdrowiem zawodników. Dobra decyzja , fakt zbyt późna.

 • mi147 lubi Komentarz

  rów rybnik nie podskakuj bo drugiego zielonego stoliczka może już nie byc

 • mi147 lubi Komentarz

  Szok!!! w kwietniu wieczorem nagły spadek temperatury. ;)

 • mi147 lubi Komentarz

  O takiej porze mecze to się w czerwcu robi a nie w kwietniu

 • mi147 lubi Komentarz

  W Wielką Niedzielę żużel, chyba ich poj....

 • mi147 lubi Komentarz

  do boju orły! 43 - 47

 • mi147 lubi Komentarz

  Ten "Witus" to wyciąga ze swojej kieszeni minimum dwie duże bańki co roku i chodzi koło klubu, żeby to wszystko grało.
  MAKiS pierdzi w stołek, nie robi minimum co do nich należy ale do brania kasy za wynajem zawsze zwarty i gotowy.
  Zresztą nie tylko Orzeł ma w Łodzi z nimi problem.

 • mi147 lubi Komentarz

  Tak, tak przytakuj i może dołóż różnicę Tomkowi Gapińskiemu za samochod który miał od was dostać!!!!!!!!
  Weź się lepiej za reanimację żużla w Rzeszowie!!!!!

 • mi147 lubi Komentarz

  Witek, cisnij temat.

 • mi147 lubi Komentarz

  Wystarczyło otwarcie tylko jednego wejścia do tz. klatki , ale i to dla MAKISU nie do ogarnięcia .

 • mi147 lubi Komentarz

  Dla Twojej wiadomości : Wituś za to płaci !!! Stadion jest klubowi Orzeł WYNAJMOWANY . Operatorem jest MAKiS. Zajmij się prezesem swego klubu i jego "płacem"

 • mi147 lubi Komentarz

  Olać sprawę !!! Pani Prezydent i Vice będą na meczu to zobaczą sami , komu powierzyli opiekę obiektu . Na treningu kibice nie mieli możliwości popatrzenia na zawodników gdyż żadne wejście na trybuny nie zostało przez służby MAKiS -u otwarte.

 • mi147 lubi Komentarz

  Nie ma się co Witkowi dziwić. To rzeczywiście niepoważne. Zresztą, już od jakiegoś czasu widać że zarządca i miasto rzucają Witkowi kłody pod nogi. Co jest grane? Jakieś rozgrywki przy stołkach czy co?

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.