Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Jenia Grebennikow: Złość po przegranej w półfinale mundialu siedziała w nas przez ostatni rok

  "Po ubiegłorocznym medalu mistrzostw świata, tym razem Trójkolorowi zapewnili sobie krążek Ligi Światowej." Jakiż to medal zdobyła Francja podczas MŚ 2014?

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Niemalże wszyscy uczestnicy Ligi Mistrzów 2015/16 już znani. PGE Skra Bełchatów otrzyma "dziką kartę"?

  Pamiętajcie, że CEV lubi w dość oryginalny sposób "propagować" siatkówkę. ME 2017 kobiet odbędą się w Azerbejdżanie, gdzie jest 5 drużyn z Baku i w Gruzji gdzie... No właśnie. Zna ktoś jakąś zawodniczkę/klub z Gruzji? Więc dzika karta dla np. Polonii Londyn nie powinna nikogo dziwić. A jeśli potwierdzą się doniesienia transferowe dziennika łódzkiego, czyli Janusz na sypacza, Ruciak jako drugi libero z opcją gry na pozycji przyjmującego i UWAGA Sarnecki na ataku, to może niech Skra odpuści sobie LM.

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Andrzej Kowal ogłosił szeroki skład kadry Polski B na Igrzyska Europejskie w Baku i Ligę Europejską

  Adam Kowalski ma 23.8 % perfekcyjnego przyjęcia. Kto wpadł na pomysł, żeby go powołać?

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Gdańszczanie poszli PGE Skrze na rękę!

  A jak Lotos przełożył mecz 17. kolejki to wszystko było cacy? I mieli najdłuższą przerwę świąteczną. Bo zamiast grać 28 - 30 grudnia to zagrali 7 stycznia? I wtedy zmiana terminu rozegrania meczu to już nie był problem? Kali ukraść krowę dobrze, Kalemu ukraść krowę źle?

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów

  Jak ktoś jest normalny to możesz się dogadać, bez względu na sympatię klubową. Na forum plusligi jest dwóch fanów Radomia. Czorny jest spoko i nie wrzuca innym klubom, a taki czarny1921 na AZS PW mówi farszafka, na Kielce srefector na Bełchatów wieś. Więc nie wrzucaj wszystkich kibiców Skry do worka z napisem "hotki i gimbaza", wszędzie jakieś oszołomy się trafią.

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Cerrad Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów

  Zadyma z Kurkiem i Plińskim to wina Falasci. Sędzia pokazał punkt dla Reski, atak po bloku. Falasca zarzekał się, że nie dotknął. To Wlazły wziął czelendż. I widać było blok. Później sędziowie nie wierzyli zawodnikom skry, uznali że Kurek dotknął piłki no i zaczęła się awantura. A Falasca to jesczee 3 lata i może nauczy się używać czelendżu :D

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Niemczyk, Lozano, Cuccarini. Kto nowym trenerem reprezentacji siatkarek?

  Złotka przegrały z Belgią przez Makowskiego. Glinka grająca piach zostaje na parkiecie, a Makowski proponuje podwójną zmianę i zdejmuje Skowrońską, która jako jedyna miała jeszcze siły w 3. secie tamtego meczu. I te jego teksty "spokojnie, musimy przyjąć i zrobić przejście".I nie piszcie, że Makowski zdobył 4. miejsce z Delectą. Idąc tym tokiem myślenia to Fornalik zdobył srebro z Ruchem a później jako trener kadry zremisował z Mołdawią. A Smuda był 3 razy mistrzem Polski i nie wyszedł z najłatwiejszej grupy na Ojro 2012.

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: Europejscy giganci na start - zapowiedź spotkań 1/6 finału

  No to zobaczymy jak poradzi sobie Lorenzo "kaman gajź, łi mast plej" Bernardi. A Skra przegrała 2 sety, po jednym z Budziejowicami i Antwerpią, oba na wyjazdach.

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Roman: Na razie nie ma mowy o dymisji Makowskiego

  Ja wiem, że z g***a bata nie ukręcisz, ale jeśli Jasińska i Kajzer grały w LE, to dlaczego kontuzjowaną Wołosz zastąpiła sciągnięta z urlopu Bełcik?

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Roman: Na razie nie ma mowy o dymisji Makowskiego

  Rozegrano 2 turnieje w Peru. W Limie grały Polska, Peru, Kanada i Belgia. w Trujillo grały Polska, Peru, Portoryko i Kuba. I jakoś szpital był tylko u nas. Następnie odbył się turniej w holenderskim Doetinchem. Polki przegrały z Portoryko 1:3, a były w takiej samej sytuacji jeśli chodzi o zmianę strefy czasowej. Turniej w Koszalinie to dwie porażki 0:3.

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Roman: Na razie nie ma mowy o dymisji Makowskiego

  Z takimi osobami jak stary kibic lub Jab nie ma sensu dyskutować. Dla nich to Złotka są be, bo przegrały z Belgią, a Makowski jest cacy i to nie jego wina, bo przecież to nie trener gra tylko zawodniczki. Tylko że w 3. secie tamtego meczu Glinka grająca piach została na parkiecie, a Makowski postanowił zrobić podwójną zmianę i zdjąć najlepszą naszą skrzydłową w tamtym meczu czyli Skowrońską. Nasze środkowe nie dostały wskazówek od trenera, żeby odpuścić pierwsze tempo Belgijek i dzięki temu Van Hecke miała cały czas nieszczelny podwójny blok. Albo i nawet pojedynczy. Uwagi Makowskiego w stylu "musimy przyjąć i zrobić przejście" to kwintesencja jego "warsztatu" trenerskiego. Do tego liczba kontuzjowanych zawodniczek. I powołania z d**y. Skoro nie powołał Grejman, bo ogłądała mecze Chemika z klaskacza lub z trybun, to co w kadrze robiła na przyjęciu rezerwowa atakująca Chemika czyli Kowalińska? I na koniec wypowiedź Marioli Zenik o treningach przy zagranicznym trenerze

  "Chemik zaczął już przygotowania do sezonu. Doświadczona libero jest zaskoczona sposobem, w jaki podchodzą w klubie do zawodniczek. - Trenujemy w Policach i muszę przyznać, że jestem zaskoczona sposobem prowadzenia zajęć. Mile zaskoczona, bo nigdy dotąd nie spotkałam się z tak umiejętnym przygotowaniem. Pomimo że ćwiczymy intensywnie, to poszczególne zadania do wykonania są dobrane w ten sposób, aby do minimum ograniczyć możliwość odniesienia kontuzji. To ważne, bo przecież jesteśmy po przerwie urlopowej i organizm nie jest gotowy do maksymalnych obciążeń. Zdarza mi się to po raz pierwszy, bo dotychczas od inauguracyjnego treningu zawsze aplikowany miałam pełen zakres ćwiczeń - kończy."

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Roman: Na razie nie ma mowy o dymisji Makowskiego

  A tu jeszcze wypowiedź Makosia dla PS (skopiowane z onetu)
  "- Świadomie decydowaliśmy się na zmianę składu, by mieć więcej materiału do poznania poszczególnych zawodniczek kandydujących do gry w reprezentacji w dłuższej perspektywie. Nawet kosztem niekorzystnego dla nas wyniku. Każdy mecz to dla nas garść informacji na temat tego jakie one mają charaktery, umiejętności, jak funkcjonują w stresie. Wówczas wiemy jak z nimi pracować w kadrze, ale też co im podpowiedzieć odnośnie pracy w swoich klubach. Niektóre mecze pokazały, że najmłodsze zawodniczki jeszcze nie są gotowe prowadzić grę zespołu. Jeżeli jednak będą w swoich klubach występowały w wyjściowych szóstkach, to umożliwi im to dalszy rozwój."

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Roman: Na razie nie ma mowy o dymisji Makowskiego

  "Szóstka, która wyszła na parkiet na początku meczu, znacznie różniła się od tej, która to spotkanie kończyła. Trener w obu potyczkach z pierwszym rywalem dał szansę na zaprezentowanie się wszystkim zawodniczkom. - Myślę, że na takich przeciwników, jak Grecja, to na pewno tak. Tutaj ten poziom jest taki, że możemy ze wszystkich korzystać. Przyjdą trudniejsi przeciwnicy. Gdzieś te dziewczyny muszą się ogrywać, a przede wszystkim mieć miejsce w swoich klubach." To z artykułu na SF "Liga Europejska jest dla nas poligonem doświadczalnym". Makoś bierze młode, które oglądają mecze z trybun lub z klaskacza, i ogrywa je w LE. A Kowal wziął na LE zawodników młodych, co już grali w PL (Wachnik, Bołądź, Kaczyński, Muzaj, Ferens). To chyba najlepszy dowód na to, że Makoś nie jeździ na mecze i nie ogląda młodych zawodniczek, tylko bierze wszystkie młode bez względu na to czy i gdzie grają.

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Turcy chcieli, żeby Wilfredo Leon natychmiast grał dla nich - rozmowa z Andrzejem Grzybem, menedżerem siatkarskim

  Baranowicz i Zaytsev urodzili się we Włoszech. A Łasko, Travica i Kovar wychowali się we Włoszech

 • Siemion87 napisał/a komentarz do Turcy chcieli, żeby Wilfredo Leon natychmiast grał dla nich - rozmowa z Andrzejem Grzybem, menedżerem siatkarskim

  Od kiedy i w jakich rozgrywkach obowiązuje przepis o dwóch naturalizowanych Rosjanach? Bo na IO 2012 i PŚ 2011 było czterech naturalizowanych Rosjan: Muserski i Chtiej z Ukrainy, Butko z Białorusi i Tietiuchin z Uzbekistanu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.