Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Wino1901 lubi Komentarz

  po takim SUKCESIE to jendru - słońce Podkarpacia będzie już dożywotnio namaszczony przez Górala na trenera Reski

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Ile Ci płacą ?

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Jak miło poczytać inteligenty komentarz :)

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Niestety ale polityka od dawna "siedziała" w sporcie i to w każdej dyscyplinie, która coś osiągnęła (patrz- popularność dyscypliny=głosy wyborcze). Jest to fatalne dla sportu i niewiele możemy na to poadzić. Popiszemy sobie, poczytamy i tyle.
  Ups, przy okazji płatni hejterzy sobie zarobią (ocw nie dotyczy to autora Wino 1901 ;) )
  Pzdr.

 • Wino1901 napisał/a komentarz do Marek Bobakowski: Rząd PiS nie przepadał za polską siatkówką. Od teraz jej już nienawidzi (komentarz)

  Czytam te komentarze i mam wrażenie, że przeczytałem zupełnie inny artykuł niż komentujący. To, że w PZPS są układy, to fakt i nikt temu nie zaprzecza (autor artykułu również), to że z siatkówką byli związani ludzie PO, to też fakt i autor artykułu nawet ich wymienia. To czy zostało popełnione przestępstwo, powinien rozstrzygnąć sąd. Myślę więc, że stwierdzenie Bobakowskiego jest po prostu asekuracyjne. Bez wyroku sądu istnieje domniemanie niewinności, więc nie mógł on napisać, że przestępstwo popełniono (mógłby zostać oskarżony o pomówienie). I wreszcie - to, że dla PiS-u siatkówka była i jest kością w gardle, to też fakt. Wiadomo, że w siatkówce rządziły sfery PO nie PiSu. To, że Lotos i Orlen wycofały się ze sponsorowania klubów i dyscyplin to też fakt, i nie sprzyja to rozwojowi dyscypliny. Ktoś oczywiście może twierdzić, że PiS wycofało się z powodów machlojek i układów, ja uważam jednak, że PiS również ma swoje układy i swoje machlojki (np. dofinansowywanie szkół czy mediów ojca Rydzyka) więc machlojek i układów się nie boi. Poza tym nie zauważyłem, żeby PiS robiło cokolwiek aby oczyścić sytuację w siatkówce, dla dobra sportu. Ten cały artykuł, moim zdaniem, po prostu pokazuje, że sport i polityka to nie jest dobra mieszanka. PZPS postawił na PO i wiele lat czerpał korzyści (a i przez to dyscyplina korzyści czerpała), koniunktura się zmieniła i teraz dyscyplina za to płaci.

  Zaznaczę, że nie popieram ani PiSu ani PO (dla mnie obie partie to taki sam shit i dokładnie taka sama mentalność, nie liczy się dobro kraju i jego obywateli, tylko udowodnienie, że "moja racja jest mojsza", moim zdaniem). Osobiście mam lewicowe poglądy więc żaden z systemów wartości zaproponowanych przez powyższe partie, nie jest moim. Zaznaczam to na marginesie, żeby mnie nie posądzano o sympatie z kimkolwiek z tu wymienionych.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Chemik to nawet z ludźmi ze Szczecina w sprawie hali nie potrafił/nie chciał się dogadać. Ja rozumiem, że kasa w klubie jest mniejsza, ale gorzej, że nie mają tam za grosz drygu do dyplomacji. Cierpi na tym drużyna i kibice, i jeszcze jakaś afera z Maret. Opinia o klubie pójdzie w środowisko.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Chemik, a raczej nowa DYREKCJA ZCh Police to hamulcowi d/s sportu garną dla siebie mają pojemne kieszenie!!!!DOJNA ZMIANA!!!

 • Wino1901 napisał/a komentarz do Komplementy od uczestników KMŚ: Polska jest najlepszym krajem, by gościć tę imprezę

  Myślę, że ktoś błędnie przetłumaczył słowa Alekny, albo wyrwał je z kontekstu. Może chodziło o to, że po raz pierwszy w Polsce?

 • Wino1901 lubi Komentarz

  "Dla nas ten turniej jest tym bardziej wyjątkowy, iż po raz pierwszy mamy okazję brać udział w Klubowych Mistrzostwach Świata w piłce siatkowej mężczyzn - przyznał Władimir Alekno."
  ?????

 • Wino1901 napisał/a komentarz do ME 2017 kobiet. Polki po prostu muszą wygrać ten mecz

  Serio ktoś stawia Azerki w roli faworytek do medalu? Nigdy bym nie powiedział. Dla mnie faworytkami pozostają Rosjanki, Serbki, Holenderki i Włoszki. Faworytkami do sprawienia niespodzianki pozostają Belgijki, Turczynki. Medal Azerbejdżanu byłby dla mnie ogromną niespodzianką.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Jak to się u na nazywa? Taki człowiek od czarnej roboty, niemedialny, który dostarczał narybku do rosyjskiej siatkówki i jak sam mówi - w większości swojej siatkarskiej przygody miał "pod górkę". Przeczytałem całość w oryginale i jeżeli ktoś dotrze, to polecam.
  Wybrane fragmenty dobrze oddają jego historię.
  Niestety, świadczą o brakach naszych medialnych ekspertów siatkarskich, którzy w transmisjach charakteryzowali trenera jedynie ze swoich subiektywnych obserwacji.
  Wnioski można podsunąć naszym telewizyjnym rządcom siatkówki, którzy sterują całym sprzedawalnym biznesem siatkarskim, włącznie ze związkiem.
  Nie da się dzisiaj oddzielić medialnego biznesu od sportu, ale mam wrażenie, że życzeniowość i roszczenia do decyzji menedżerów telewizyjnych niszczy rozwój, a nie promuje siatkówkę.
  Poza tym - samouwielbienie w jakie panowie popadli po poklepywaniu po plecach przez bonzów CEV i FIVB stało się niebezpiecznie destrukcyjne. Słowa Kmity o medialnym sukcesie i pochwalanej pompie w porównaniu z frekwencją, uratowaną jedynie przez mecze Polaków i mecze fazy finałowej, trochę przypominają zadęcie - "zastaw się a postaw się".. Budżet zapewne będzie znowu miał problem z domknięciem się..
  Mecz na Narodowym to wielkie przeżycie, ale wróciłbym do hal, w których i widz, i siatkarz czują się zdecydowanie przyjaźniej. Tym bardziej, że ranga turnieju nie wymuszała światowego zadęcia.
  Licencji medialnej na japoński Puchar Wielkich Mistrzów nikt nie wykupił (nikt nie podał z jakich powodów - komu kasa się nie zgadzała) i FIVB puszcza darmowe transmisje na YT..
  A dla naszych siatkarskich decydentów ten wywiad, to taki prztyczek w nos, zadarty zbyt wysoko od wielkiej filozofii i absurdalnych opowieści. I jednocześnie resume do przemyśleń kto czego nie umie, albo nie wie jak zrobić.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Kariera trenerska pana Szłapnikowa to materiał na film. Sukcesywne pięcie się po kolejnych szczeblach kariery, począwszy od budowania młodzieżowej potęgi Jarosławicza, poprzez zdobycie worka medali z młodzieżówkami Rosji (trochę się pogubiłem w jego sukcesach, ale nie pomylę się pisząc m.in. o dwóch MŚ, srebrze MŚ i sześciu ME), zwycięstwo w Uniwersjadzie, brąz MŚ u23 i brąz Igrzysk Olmpijskich, prowadzenie superligowych Fakieła i Dynama Krasnodar, aż po zdobycie Mistrzostwa Europy Seniorów w wielkim stylu.
  Gdy obejmował Sborną wielu twierdziło, że to jakiś anonim (poza Rosją) i trener chłopców, ale on szybko zadał temu kłam, wyciągając reprezentację z impasu. Zwłaszcza u nas, gdzie rusofobia przekracza granice przyzwoitości, słychać było wiele głosów, że to jakiś gburowaty, wąsaty sowiecki Janusz. Tymczasem szydera powinna uderzać we Włoski wynalazek PZPSu, nie w rodzimego trenera Rosji.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  ale w porównaniu do 15-milionowej Moskwy to jak... Bełchatów do Warszawy

 • Wino1901 lubi Komentarz

  też się uśmiechnąłem; to taka Łódź, Wrocław, bo już Gdańsk, Szczecin, Lublin Rzeszów czy Katowice poniżej:)
  natomiast reszta wywiadu ciekawa.
  Jak na takiego mruka, jak go określił Wojtek Drzyzga, to bardzo wylewny.
  O treści nie ma co dyskutować, po prostu w punkt

 • Wino1901 lubi Komentarz

  On ma jakiś system, a my nie - i to jego małe miasteczko...600 tys.mieszkańców...

 • Wino1901 lubi Komentarz

  1/"Siergiej Szlapnikow wyjaśnił również, gdzie leży sedno sukcesu Rosjan w mistrzostwach Europy. -
  Mamy utalentowaną młodzież, to najważniejsza rzecz!
  Jegor Kluka, Wiktor Poletajew, Iljas Kurkajew, Dmitrij Wołkow, Ilja Własow. Oni wszyscy jako chłopcy byli już mistrzami świata, Europy."
  .
  my też mamy ...
  .
  2/ "Ci faceci wiedzą,
  jak wygrać i
  chcą wygrać, co jest również bardzo ważne.
  .
  czy OBECNIE nasi młodzi są równie dobrzy siatkarsko i mentalnie - mam wątpliwości ...
  że chwilę temu byli - to wiem ale po upływie 1-2 lat wiem że młode rusy są ME grając w 1 szóstce a nasi - wszyscy widzą że PROGRESU wielkiego nie zrobili ... Dlaczego???

  3/ "I to przenieśliśmy do pierwszej reprezentacji - chęć zwyciężania".
  .
  a u nas snujstwo i wypalenie szkieletorów ogarnie i młodych ... oby nie !
  .
  4/ "Starsze pokolenie kieruje, sugeruje, gdzie iść, co zrobić, wyjaśnia niuanse siatkówki ... A ci młodzi dodają swoje emocje.
  Myślę, że mamy taką symbiozę - zarówno interesującą, jak i konstruktywną. Teraz trzeba ją koniecznie zachować."
  .
  a u nas znowu pomysły typu : "tera wajche przestawim na pole "młodość" i zawojujem wszechświat !" ;)))
  ja pier..ole ...
  .

 • Wino1901 lubi Komentarz

  To oczywiste. Trener ma największy wpływ na wszystko kiedy przygotowuje drużynę do danej imprezy. A jeżeli szuka winy za porażkę gdzie indziej zamiast u siebie to nie nadaje się na trenera.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Sborna nie ma rywala w Europie bo jest w niej najlepsza!! :-)))

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Słowenia dla Rosji to nie rywal, a nas ta Słowenia bije do zera. Niedługo chłopaki spikują poziomem do naszych dziewczyn. PZPS wielki jest.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  A jak wbije gwoździa to nie drze się jakby pokonał właśnie samego Krakena, ani nie pajacuje tak jak np. Kubiak. Bardzo szanuje Michaiłowa za klasę sportową i wysoką kulturę osobistą.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Drzyzga, ucz sie od najlepszych. Multimedalista, MVP wszystkiego co sie tylko dało w tym roku i nigdy, nigdzie nie mowi o sobie i swoich zasługach, mimo tego że one są i to ogromne. Max to siatkarz kompletny i może grać na dwoch pozycjach na tak samo wysokim poziomie.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Pozytywnie jestem zaskoczony panem Szlapnikowem

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Jakbym słyszała mojego dziadka:sukces to zawodnicy i ja,porażka to TYLKO JA.

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Pisowski polityczna decyzja...

 • Wino1901 lubi Komentarz

  Nie zatankuję więcej waszej benzyny. Nie macie odrobiny honoru. Zresztą nie ma co się dziwić, honor i PIS to sprzeczność. Od teraz Lotos będzie mi się kojarzył z wszystkim, co najgorsze.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.