Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Teraz wszyscy którzy wyśmiewali Motor a szczególnie Pawła powinni osobiście przyznawać się jakimi bucami byli jeszcze kilka miesięcy temu a już na pewno te hieny z SF. Zalosny Ostafinśki napisał multum artykułów anty-Motor a teraz ma czelność pisać o człowieku miesiąca? Ten człowiek powinien mieć zabronione pisanie na temat tego klubu za to ile jadu wylał tutaj. Marny człowiek z Ciebie a co dopiero redaktor.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Celebryta Frątczak woli puszczać cieniasa Jacka Holdera, bo jest obcokrajowcem. W polskiej lidze koszykówki też tak było, że się Polaków sadzało na ławkę promujac przeciętniaków z USA. Toruń zasługuje na terapie szokową spadkiem. Bez tego tam będzie ciągle ta sama beznadzieja. Tam nie ma żadnej atmosfery a wiele decyzji jest kompletnie z du@#

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Panie Nasiukiewicz..to, że komentatorzy i kibice stają w obronie Norberta to jedno. Inna para kaloszy to to, że lecisz z płaczem do mediów z tym tematem i dajesz paliwo takiemu Galewskiemu. Załatw to z Frątczakiem, Krużyńskim, albo Termińskim w gabinecie, a nie na Sportowych Faktach.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Frątczak poza Doyle i Holderami nic nie widzi. Kościuch uratowałby wynik. Czas na zmiany. Kryjom na miejsce J.F.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  To jest wlasnie Frątczak i jego "taktyka"

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Definicja: Jacek Frątczak - w przeszłości kibic zielonogórski, obecnie menedżer toruńskiego ekstaligowego klubu żużlowego z dużymi tradycjami.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Już widzę jak rusko przestrzega umowy i w ważnym meczu, kiedy każdy punkt jest ważny daje szansę jamrogowi na kolejny wyścig po pierwszym zerze...

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Ten pistolet to A. R. czy się mylę ?

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Od Was żaden wychowanek nigdy nie odchodził ? Pawłowi nie zaszkodziła atmosfera w klubie , on ma problem sam ze sobą , Adriana zaszczuli dziennikarze i "pseudo kibice", nagonka zaczęła się po karambolu z Emilem , reszta powodowała u Adriana spirale stresu i niepewności . W żadnym z tych dwóch przypadków niema winy klubu. Czy w Toruniu jest presja ? Pewnie jest w końcu o to chodzi w sporcie zawodowym , czy jest większa niż w innych klubach ? Odpowiedziom na to pytanie jest , pozostawienie Holdera od kilku sezonów w składzie . W klubie z presją , już dawno by wyfrunął . Nadzwyczajna presja w toruńskim klubie to mit , powielany przez pseudo dziennikarzy ! Presja , owszem jest, jak w każdym klubie .

 • CKM - COV lubi Komentarz

  gdzie ten Apator co kiedyś, wychowanka w składzie ze świecą szukać. A kiedyś: J.Krzyżaniak, M.Kowalik, W.Jaguś, R.Kościecha, T.Bajerski, M.Puszakowski i inni. Lata 90-te, najlepsze czasy

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Play offy to położył Zagar i Musielk a nie Adrian. Nikt cudów od Miedziaka nie wymagał. Ja osobiście jestem jest z niego zadowolony w przekroju całego sezonu.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Gorzej niż musielaka nie pojedzie. Pozdro Paweł.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Z jednej strony dla Pawła dobry ruch bo ma miejsce w składzie pewne . Z drugiej już nie będzie taka gwiazdą reklamy i lanserem. Cieślak mu na to nie pozwoli. Pozna bardziej profesjonalne podejście do tego sportu. Bo nie oszukujmy się , teraz Paweł więcej reklamuje niż żużluje. Tak czy siak , dzięki Paweł za te lata w Toruniu. Powodzenia w nowym klubie, "Kapitanie Bidon" .

 • CKM - COV lubi Komentarz

  To byłaby mała niespodzianka, jakoś nie wiązałem Miśkowiaka z Włókniarzem. Brzmi dobrze ;)

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Świącik to lubi FB bardziej niż Termiński.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  No i elegancko...będzie to czołowa para juniorów w elipie

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Dobra decyzja Przedpełskiego jak i samego Włókniarza. Przy Cieślaku się odbuduje jak Miedziński w tym sezonie. Nie rozumiem za to kompletnie działań Torunia. W 2 lata pozbyli się obydwu seniorów wychowanków dla armii zaciężnej

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Kto nie skacze ten z Torunia
  Hej Hej
  ;D

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Rozsądnym będzie rozmawiać z tym, którego wybierze Cieślak. Jeśli uzna Kościucha za odpowiedniego, to znaczy, że chłopak da radę. Cieślak ma wyczucie w takich tematach. Inna sprawa, że Kościuch faktycznie jest bardzo solidnym żużlowcem o ustabilizowanej formie, ale zawsze wybiera niższą ligę. Worynę chce mieć każdy, coś mi jednak mówi, że on powinien pozostać w Rybniku. Zresztą, co tu gadać, sami zadecydują.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Wszystkie nagrody zasłużone i przyznane odpowiednim osobom. Bartek jest najlepszy na świecie, Unia Leszno najlepsza w Polsce, Chomski wyciągnął maksa z przetrzebionej drużyny, Jankes najlepiej szkoli, Madsen rewelacyjny sezon i szaleńcza jazda w biegu o wszystko, Smektała był lepszy od Drabika, a Jamróg pozytywnie zaskoczył. Nie ma do czego przyczepić się.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Smutek i żal gdy przypomnę sobie że jeszcze w ubiegłym sezonie Sparta miała Szymona Woźniaka, oraz dobrze rokującego Dróźdźa który wygrał rywalizację z Oskarem Boberem. A także lepiej dysponowanego przed Play Offami niż Andrzej Lebiediew Tomasza Jędrzejaka. To był błąd że Ogór nie był wystawiony do składu na zeszłoroczny finał.

 • CKM - COV lubi Komentarz

  a może wychowanek?...a nie to Wrocław...cofam propozycje...

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Widać że śmierć Kurmańskiego, Dadosa, Romanka, Jędrzejaka niczego nie nauczyła ani "panów" redaktorów ani kibiców. Ale jak odpukać stanie się jakaś tragedia to pierwsi się rzucicie z kondolencjami. Jesteście wszyscy żałośni. Trudno być w takim otoczeniu żużlowcem. Kiedy nie idzie zostajesz zwyzywany, zmieszany z błotem, kiedy następnego dnia się powiesisz w 12 h stajesz się bohaterem, oddanym kolegą który dla klubu zrobiłby wszystko... Na pierwszej stronie SF artykuły na swój temat na których ci sami redaktorzy jeszcze wczoraj pisali zgoła odmienne słowa i zdania...

 • CKM - COV lubi Komentarz

  a byli jacyś lekarze?

 • CKM - COV lubi Komentarz

  Kradziony Franek,niezłe perspektywy przed żużlem,jak przekupuje się rodziców 12 latka.Od trzech lat trenował go Staszewski,widać że chłopak ma talent,ale kupczenie dzieckiem jest przynajmniej niesmaczne.Oby zrobił światową karierę we Włókniarzu,ale przez wiele lat będzie pod wpływem rodziców dla których,co już widać,liczy się kasa.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

-greg-

Postaram się obiektywnie zdać Ci relacje z meczu pomiędzy naszymi drużynami. Masakrą jest że dosatałeś bana. jednak SF chyba sa nie obiektywne. Pozdrawiam:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.