Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • marze lubi Komentarz

  Jeden wielki cyrk z tym przepisem. Najlepiej niech każda drużyna zatrudni do sztabu dodatkowe kilka osób, to samo stolik sędziowski bo inaczej w każdym meczu będą non stop przerwy żeby to ogarnąć. Raz musi być dwóch Polaków, innym razem nie musi. Przy tak dynamicznej grze będą pomyłki za pomyłkami.

 • marze napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Afera z przepisami w tle. Orlen Wisła żąda wyjaśnień ZPRP

  Nie ma żadnych podstaw do uznania protestu Wisły. Tak to wyglądało: Dokładnie w 14,37 min karę /zapis z protokółu/ otrzymał Michał Daszek za faul na biegnącym w kontrze Krupie. Nafciarze przez cały czas wykluczenia grali w 6 z jednym Polakiem (Komarzewskim) w ataku w obronie do bramki wchodził Loczek. W 16,37 min kara Daszka się zakończyła i nie powrócił on na boisko /w bramce grał Loczek/ więc wszystko do tego momentu było zgodne z przepisami. W 17,05 min /czas z tablicy/ delegat informuje sędziów, że w Wiśle jest tylko jeden gracz /Komarzewski/ bo Loczek ze względów taktycznych zszedł do strefy tym samym został naruszony przepis regulaminu o konieczności przebywania 2 Polaków na boisku. I tyle w temacie.

 • marze lubi Komentarz

  Komentarz tego cenionego eksperta nieraz doprowadził do wyciszenia telewizora w moim domu.

 • marze lubi Komentarz

  "Ceniona ekspertka" - rozumiem że Pan redaktor pisze wyłącznie w swoim imieniu?

 • marze lubi Komentarz

  Syprzak grał taki piach, że nie wiem jakim cudem spędził na parkiecie tyle minut. W tej chwili to Dawydzik nakrywa go czapką.

 • marze lubi Komentarz

  Panowie admini przeszliście już samych siebie - normalne posty znikają, a (sex)bot sobie żyje i ma się dobrze.

 • marze lubi Komentarz

  Dlaczego ze strony redakcji choćby raz nie pokazał się post, w którym przeprasza za złe ustawienia techniczne portalu? Komentarze znikają bezpowrotnie, a burdel internetowy bezkarnie sobie hasa po forum.

 • marze lubi Komentarz

  Dlaczego usunęliście komentarz jak nie było w nim nic naruszającego regulamin??

 • marze lubi Komentarz

  Langowski, Syprzak, Przybylski, Chrapkowski, proszę uprzejmie o oddanie sprzętu i dajcie już sobie spokój z reprezentacja..

 • marze napisał/a komentarz do Piłka ręczna. Mistrzostwa Europy 2020. Artur Siódmiak: Determinacja i wola walki były wspólnym mianownikiem

  Panie S. hasła w stylu "weźcie się i zróbcie" to już było w minionej epoce. Pan wyszedł z tej dyscypliny i co Pan zrobił aby wyszkolić chociaż jednego piłkarza ręcznego bo o grupie to nawet nie chcę zapytać?. Pana campy to li tylko kasa i tylko kasa /oczywiście dla Pana/. Proszę mnie nie prowokować takimi wywiadami abym nie musiała przytaczać kilka pikantnych szczegółów jak to Pan działa dla rozwój piłki ręcznej .

 • marze napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Hit z Syprzakiem i Jureckim dla PSG

  Tak obiektywnie a co ten Syprzak takiego gra ? /chyba, że na ławce/.

 • marze napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Adam Morawski zamurował bramkę. Azoty Puławy nie zatrzymały Wisły Płock

  Całkowicie zgadzam się z twoją opinią co do pierwszoplanowej postawy tych dwóch pseudo sędziów. Policjant to jak to policjant ale ten drugi najlepiej się czuł gdy tylko karał dla zasady /niezależnie czy kara się należała czy też tylko on sobie je wymyśla/. Mecz bez walki i żadnej historii a sędziowie że aż strach było patrzeć co jeszcze wymyślą. Smutne to ale jak można takich sędziów dawać na mecz kolejki superligi, że nie wspomnę o tym, że mecz był w TV.

 • marze lubi Komentarz

  To co wyprawiał Pan Policjant i jego kolega to jest jakiś kryminał. Za każdym razem ta dwójka musi od pierwszej minuty być głównymi aktorami na boisku.
  Co do meczu to ciężko było oczekiwać, że już w pierwszej kolejce oba zespoły pokażą szczyt możliwości. Brawo Niko!

 • marze lubi Komentarz

  No geniusz..... absolutny geniusz..... "plan B - pozyskać sponsora". Strateg jakich mało, Bonaparte XXIw.... CO to za plan w obecnej sytuacji żeńskiej piłki ręcznej?!

 • marze lubi Komentarz

  Oczywiście, że powoływanie tzw. "ligi profesjonalnej" w polskiej piłce ręcznej, to pomysły działaczy stworzone w pijackim widzie. Poza wyjątkami u mężczyzn (Orlen, Vive), skąd reszta ma wyciągnąć 2,5 mln., bo tyle wymyślili sobie panowie z PGNiG-Superligi jako budżet drużyny w najwyższej lidze. "Zawodowstwo" na koszt podatnika (z kas miejskich, spółek skarbu państwa itd), to g... nie zawodowstwo.

 • marze napisał/a komentarz do Fiasko rozmów. Energa wycofała się ze sponsorowania klubu z Koszalina

  Nie chciałabym być prorokiem ale czy przypadkiem nie jest to sytuacja po której kolejny klub z północy Polski może zniknąć z mapy superligi kobiet w piłce ręcznej skoro mówi się, że nie wiadomo czy wystartują w rozgrywkach tej ligi? Czy w takiej sytuacji powoływanie ligi zawodowej ma sens i rację bytu.
  Bardzo smutne perspektywy dla tej dyscypliny.

 • marze lubi Komentarz

  Czytajcie ze zrozumieniem, Adam jesteś wielkim fachowcem, wszyscy ludzie z ukrycia piszący o piłce ręcznej, proszę uprzejmie o wyrozumiałość dla siebie. Ponizacie swoim pisaniem. Ludzie, którzy osiagali sukcesy nie mieli po drodze z działaczami, zwłaszcza w warszawskiej siedzibie, zbyt mądrzy od nich, pozostawali w cieniu. Opinia Adama nie podlega dyskusji, jest rzetelną prawdą

 • marze lubi Komentarz

  Czytam tych wielkich znawców piłki ręcznej i zaczyna mnie modlić. Gdybyście mieli możliwość pokazania swoich umiejętności w zakresie jaki ma Adam Fedorowicz i wielu innych z Jego okresu pracy to jestem pewien, że nie macie szansy na noszenie torby ze sprzętem za Adamem i innymi. Adama fachowość to encyklopedia wy zaś ukrycia poeci nie znacie podstaw elementarz. Młodzi obecnie trenerzy,,,, zaczynając pracę od reprezentacji,,, co umieją, mimo, że mają ponoć najlepszych,,, zero. Ta dyscyplina wymaga tzw nosa i doskonale funkcjonującego organu zwanego mózgiem. To ma Adam i liczna grupa, zniszczona przez pseudo działy na etapie szkoły, klubu i zwiazku

 • marze lubi Komentarz

  Przeczytalem i pozostaje bez komentarza. Zycze zdrowia, Adamie.

 • marze lubi Komentarz

  No to dałeś mu rady, że hoho. Zobacz co się działo ostatnio chociażby ws. trenera pierwszej reprezentacji i odpowiedz sobie na pytanie, co jeden człowiek może na to wszystko zaradzić, nawet jeśli jest kim jest ...? Zgodzę się, że "groźby" Panasa o oddaniu odznaczeń są lekko śmieszne, może nawet infantylne ale mają wymiar raczej symboliczny. No bo co on więcej może? Poopowiada sobie coś na łamach SF i ok. To mniej więcej tyle warte, co nasze komentarze. Taka prawda niestety. Poklepiemy w klawisze, popiszemy i tyle. Czy ty naprawdę myślisz, że gdyby on zamieścił tu konkretny, z prawdziwego zdarzenia business plan nt. odbudowy polskiego handballu, podparty solidną analiza swot z rozpisaną "partyturą",(żeby przypadkiem nikt się nie zagubił w pracy), to ktoś tam by się nad tym głębiej pochylił i zastanowił, że ... może jednak? Bardzo w to wątpię. Niechby jeszcze miało na jego podstawie dojść do kilku zmian personalnych albo wręcz likwidacji kilku lekko śmiesznych stanowisk, na rzecz tych nazwijmy produktywnych, rzeczowych, to by dopiero było. Uuu proszę Pana.

 • marze lubi Komentarz

  Panie Marku! Pozdrawiam i życzę wytrwałości w tej nierównej walce.Trener Łazarek kiedyś powiedział,że nie ma sensu kopanie się z koniem.

 • marze lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • marze lubi Komentarz

  Można nie lubić Panasa, ale ma dużo racji.Wszyscy widzimy co się dzieje od lat w Ręcznej,co rok jest gorzej ,zero perspektyw. ZRPR jest zamkniętym hermetycznie ciałem, w którym brakuje życia,operatywności i wizji.Potrzeba świeżego powiewu,pracy od podstaw,by coś drgnęło do przodu,tylko jak to zrobić jak beton nawet walne zebranie robi w tajemnicy? ,z którego nie znamy żadnych ustaleń. Trzeba rozp... w końcu to towarzystwo wzajemnej adoracji leśnych dziadów!!!

 • marze lubi Komentarz

  Panie Marku ... Pańskie WYRÓŻNIENIA były przyznane za NORMALNYCH czasów więc nie ma potrzeby żeby Pan pozbywał się TEGO co się Panu słusznie należało !!!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.