Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • marze napisał/a komentarz do Marcin Lijewski otrzymał 5 000 złotych kary. Trener chce debaty

  Pan trener Lijewski chciałby rozpocząć dyskusję na temat podniesienia poziomu sędziowania i dobrze tylko jak on to sobie wyobrażą. Czy dobre sędziowanie to takie gdy jego zespół wygrywa i nie ważnym jeżeli błędy sędziów nie krzywdziły jego zespołu. Proponuje sciąganie sędziów z zagranicy do sędziowania superligi. Czy chciały np. takich sędziów jak wczoraj sędziowali mecz LM Łomża - Barcelona?. Przecież ci austriacy wypaczyli wynik tego meczu gdy nie dali czerwonych kartek Morycie i Karalekowi za wybitne niesportowe zachowania. Oczywiście kibice Łomży a zapewne i trenerzy tego klubu byli zadowoleni ale z pewnością takiego zadowolenia nie było w szeregach Barcelony i ich kibiców. Po to jest funkcja sędziów aby w sposób bezstronny i obiektywny oceniali poczynania na boisku. Sędziowie są tylko ludźmi, robili, robią i będą robić błędy ale istotnym jest żeby błędów było jak najmniej a nieprzepisowe sytuacje boiskowe były oceniane w sposób porównywalny w odniesieniu do każdej drużyny.

 • marze lubi Komentarz

  Czekam na zawieszenie przez EHF....Karaleka...na 5 meczów....za brutalne uderzenie łokciem...zawodnika druzyny przeciwnej......:)

 • marze napisał/a komentarz do Barca wreszcie padła w Kielcach! Imponująca dojrzałość mistrzów Polski

  @HANDBALL PL: Bramkarz Barcelony nie wykonał żadnego ruch w kierunku piłki /przeczytaj sobie przepis 8:9 d), tak jak i obrońca sam sobie wymierzył cios z łokcia ręki Karaleka. Nie ośmieszaj się /powtórki w Eurospocie dokładnie te brutalne faule pokazały/ ale sędziowie mieli bielmo na oczach. Z udokumentowanymi faktami nie da się polemizować i trochę obiektywizmu byłoby dobrze widziane?

 • marze lubi Komentarz

  Moryto kolejny raz rzuca w głowę bramkarza....ewidentna czerwona kartka i dyskwalifikacja na dwa mecze....:)

 • marze lubi Komentarz

  Pytam się gdzie są czerwone kartki dla Moryto i Karaleka.....:)

 • marze napisał/a komentarz do Barca wreszcie padła w Kielcach! Imponująca dojrzałość mistrzów Polski

  Nie da się wygrać meczu jak sędziowie wszystko robili aby Łomża nie przegrała tego meczu. Uderzenie w twarz bramkarza Barcelony po rzucie z karnego przez Morytę czy też uderzenie łokciem przez Karaleka to ewidentne czerwone kartki dla każdego z faulujących.

 • marze napisał/a komentarz do Echa kontrowersji w Zabrzu. Prezes Górnika grzmi

  @Czarcik: Nie zgodzę się z twoją argumentacja. Po pierwsze faul na Przytule po zdobyciu przez niego bramki po jego zabiegnięciu na prawe rozegranie był bardzo brutalny /pchnięty prostymi rękoma że aż upadł za linię boczną/, zdecydowanie kwalifikował się do wykluczenia na 2 min. Gdyby było wykluczenie musiałby być zatrzymany czas gry i tym samym nie było by możliwości wykonaniu "szybkiego środka" po którym padła bramka. Ten szybki środek też był wykonany nieprzepisowo bo jeden z zawodników Tarnowa przed gwizdkiem na jego wykonanie przekroczył linię środkową i znajdował się już na połowie drużyny z Zabrza. Dowolna interpretacja sędziów zarówno w przypadku braku decyzji o wykluczeniu po faulu na Przytule i pozwolenie na nieprawidłowe wykonanie rzut rozpoczynającego rzut ewidentnie wskazuje na faworyzowanie zespołu z Tarnowa. Tak nie powinno być.

 • marze lubi Komentarz

  " I trafił, tylko że nieregulaminowo, już po czasie. " - gałganie redaktorzyno. Nie dlatego, że po czasie, tylko dlatego, że w momencie podania z 9 metra do Jureckiego, zawodnik z Puław z numerem 33 znajdował się pomiędzy 6 a 9 metrem. A przepis stanowi, że wszyscy zawodnicy drużyny atakującej podczas rozpoczęcia gry z 9 metra, muszą znajdować się poza przerywaną linią. Tyle.

 • marze napisał/a komentarz do Z nieba do piekła. Odkrycie Superligi odbudowuje się w I lidze

  Przestańcie robić młodemu człowiekowi wodę z mózgu. Nie będę wracała do gry w superlidze bo więcej krzywdy zrobił mu czeski trener ustawiając go tylko w obronie. Teraz w Ostrowi chyba powtarzają ten błąd bo w ciągu 3 meczów raptem zdobył 1 bramkę. Oczywiście obrona jest ważna ale skoro znów gra tylko w obronie to nie ma szans na powrót do superligi.

 • marze lubi Komentarz

  Niestety masz rację, ale poziom sędziowania w tej lidze od lat jest żenujący

 • marze napisał/a komentarz do Dwie zupełnie inne połowy. Start wyrwał punkty w Piotrkowie Trybunalskim

  Oglądałam mecz w TVP Sport i jestem zniesmaczona bo młode bardzo dobrze grające w II połowie zawodniczki Startu zostały skrzywdzone przez SĘDZIÓW. A tak dokładniej zostały okradzione przez sędziów z kompletu punktów !!!!! Jak to zrobili sędziowie można to obejrzeć ostatnie 10 sek meczu na stronie TVP sport oglądając retransmisję z tego meczu. Otóż po zdobyciu bramki przez prawoskrzydłową z Elbląga, która skutecznym rzutem wyprowadziła swój zespół na prowadzenie 22 : 21. Po tej bramce na 7 sek przed końcem meczu gdy od środka zawodniczka Waga rozpoczyna grę jej koleżanka z zespołu zawodniczka z nr 44 znajduje co najmniej 5 m na połowie drużyny elbląskiej. Mimo tego sędziowie pozwalają na grę. To jest skandaliczne bo sędziowie powinni nakazać prawidłowe ustawienie i ponowne wykonanie rzutu ze środka boiska /bez zatrzymywania czasu/. Jednym słowem sędziowie wypaczyli wynik tego meczu bo dopuścili do nieprawidłowego wykonania rzutu ze środka boiska i po tym wznowieniu padła bramka z prawego skrzydła dla Piotrkowi dając remis po 22 : 22 i w efekcie były rzuty karne.

 • marze lubi Komentarz

  95%...rzutów Nahiego jest podpartych....:)

 • marze napisał/a komentarz do Wielki mecz Łomży Vive Kielce w Lidze Mistrzów. Grzechy odkupione

  Całkowicie zgadzam się z Maxi-102 a na dodatek dodam od siebie powiem, że sędziowie wszystko robili aby Łomża tego nie przegrała. Czy ktoś zdecyduje się na odsunięcie od komentowania tą Panią /nie obiektywizm i brak znajomości przepisów aż cieknie/

 • marze napisał/a komentarz do Nareszcie! Lewandowski czekał na to całą karierę!

  A ja myślałem, że on jest Polakiem?

 • marze napisał/a komentarz do Przekazała zaskakującą informację po odpadnięciu z "Tańca z Gwiazdami"

  Małysz aby tylko być w mediach zrobi wszystko zarówno to co możliwe i niemożliwe.

 • marze lubi Komentarz

  Kubiak Kubiak... bywa niezrównoważony, agresywny i po prostu chamski. Media zachwycają się... kapitan się uśmiechnął, jego niesportowe zachowanie i wulgarne slownictwo tłumaczą sportową złością Kubiak prowokuje przeciwników i nie ma to nic wspólnego ze sportową rywalizacją Wzbudza swoim zachowaniem niechęć do całej reprezentacji Ktoś taki jak Kubiak nie powinien być kapitanem i mam nadzieję że kolejny selekcjoner nareszcie to zmieni Polska reprezentacja zasługuje na kapitana który będzie prezentował wysoki poziom sportowy i kulturę osobistą Nie brakuje przecież w naszej drużynie takich zawodników Zasługujemy na to

 • marze napisał/a komentarz do ME siatkarzy. Ależ to był kapitalny finał. Znamy nowych mistrzów Europy

  To co pokazały obie reprezentacje Słowenii i Włoch w meczu finałowym to kosmos. W porównaniu do nich zawodnicy polskiej reprezentacji zamiast zajmować się li tylko pijarem powinni bardzo i to bardzo poważnie zabrać się do roboty bo pociąg z najlepszymi zespołami już dawno im odjechał. To że zdobyli brązowy medal to powinni być wdzięczni losowi bo to był tylko i wyłącznie dar od losu a nie umiejętności bo tych u większości z nich nie ma. U nas gra polegała na fatalnej zagrywce /wszystkich zawodników/, fatalnym rozgrywającym, słabiutkich libero, upajanie się "kiwkami" które kompletnie nie wychodził. Smutne jest to tym bardziej, że nawet Leon uznawany za najlepszego zawodnika na świecie dołączył do miernej gry polskich zawodników. Patrząc na ataki, obrony, bajeczne rozgrywanie włochów i słoweńców to aż zapierało dech. Polacy grali w typową kratkę tj, jedna zagrywka dobra kolejna już w śwatkę lub w aut, liboero nie potrafiło nic odebrać, ataki środkowych to jak delikatne uderzenie w piłkę komara. Reasumując przestańmy pompować tego balona że mamy najlepszy zespół na świecie bo mamy tylko przeciętniaków.

 • marze napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Falowanie i spadanie w Kwidzynie

  @kontratak: Jak może taka nicość emocjonować?

 • marze napisał/a komentarz do PGNiG Superliga. Falowanie i spadanie w Kwidzynie

  Mecz niczym nie odbiegał poziomem od zespołów w I lidze. Jeżeli tak ma wyglądać superliga to aż strach pomyśleć. Stosunkowo młoda kadra w Kwidzynie zamiast zabiegać "weteranów" Pogoni męczyli się do samego końca.

 • marze lubi Komentarz

  Przy dojeździe do kilkusetmetrowego wzniesienia brawurowo wyprzedza wiele samochodów na podwójnej linii ciągłej powoduje wypadek i śmierć brata - otrzymuje symboliczną karę 6 m-cy w zawiasach, czy to jest odpowiedni kandydat?

 • marze napisał/a komentarz do Premier Morawiecki pomaga złotemu medaliście IO. "Gotowy scenariusz na film"

  Piłkarzyki z III ligi kopanej dostają więcej kasy a złoty medalista musi żebrać. Jest to żenujące. A może ten drewniany cwaniak z Bayernu go zasponsoruje? Za chytry.

 • marze napisał/a komentarz do Tokio 2020. Z pracy na budowie po złoto olimpijskie. "Wszystko na jedną kartę"

  A przeciętny kopacz w III lidze ma tyle kasy że starcza mu na wszystko a tu złoty medalista olimpijski musi żebrać no bo jak to można nazwać.

 • marze lubi Komentarz

  Pani Zofia Klepacka nasza polska olimpijka to Szlachetny jednak Człowiek, tak trzymać.

 • marze lubi Komentarz

  Wydaje mi się że grafika, którą zachwyca się żeglarka Zofia trąci profanacją.

 • marze lubi Komentarz

  Panią Marczułajtis kojarzę z faktu, że ciągle występowała na olimpiadach i zawsze bez medalu. Ot, taka turystka olimpijska. Politykiem jak widać też jest marnym.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.