Wtorek w Orange Ekstraklasie: Trener dusił swojego piłkarza!

Wtorek w Orange Ekstraklasie: Czy trener Odry Wodzisław Janusz Białek dusił swojego piłkarza w przerwie meczu z Lechem Poznań?! Tymczasem Lech przygotowuje się do bardzo ważnego pojedynku z Legią Warszawa. W Górniku Zabrze szykuje się zmiana trenera?

Bartosz Zimkowski

Trener Odry dusił Biskupa!

Skandalem zakończyło się spotkanie Lecha Poznań z Odrą Wodzisław (2:0). W przerwie meczu, trener gości Janusz Białek tak mocno zdenerwował się na jednego ze swoich podopiecznych, że jak relacjonują świadkowie, "zaczął go dusić"!

W środę rano specjalnie dla Sportowych Faktów w tej sprawie wypowie się sam Janusz Białek.

Objawienie Kolejorza

Grzegorz Wojtkowiak większą część tego sezonu spędził lecząc kontuzje. Obrońca Lecha Poznań niedawno pozbył się wszystkich problemów zdrowotnych i wrócił do gry w pierwszym składzie. W ostatnich dwóch meczach wystąpił jako środkowy defensor, co jest dla niego nowością. Spisał się jednak bardzo dobrze i najprawdopodobniej zakotwiczy na tej pozycji dłużej.

W Górniku nie będzie zmiany trenera

Główny sponsor Górnika Zabrze - firma Allianz Polska - zaprzeczyła doniesieniom prasowym o rozmowach z Ryszardem Tarasiewiczem na temat objęcia przez niego stanowiska trenera piłkarzy tego klubu.

Coraz bliżej meczu Legii z Lechem

Już w najbliższej kolejce Orange Ekstraklasy zostanie rozegrany hitowy mecz pomiędzy Legią Warszawa, a Lechem Poznań. Kolejorz otrzymał od Wojskowych 1200 biletów, które już zostały w całości rozprowadzone. Tymczasem mecz numer 300 w polskiej lidze rozegrać może Piotr Reiss.

Socjolog o odbiorze korupcji przez kibiców

Zdaniem socjologa z Uniwersytetu Śląskiego Krzysztofa Łęckiego fakt tłumnego przychodzenia kibiców na mecze klubów piłkarskich uwikłanych w sprawy korupcyjne wynika z jednej strony z rytualizmu zachowań, z drugiej - z uznawania tezy, iż liczy się zwycięstwo za wszelką cenę.