Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Wygrał Vaculik bo go kibice bardzo lubią...A to był plebiscyt na najlepszego czy najbardziej lubianego zagranicznego zawodnika? Madsena można nie lubieć ale zasłużył na zwycięstwo w tej kategorii i tyle.

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Przecież Drabik jest we Włókniarzu...Sławek, Sławek D, Sławek Drabik Ole!

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  Maks jest strasznie wybujałym młodym człowiekiem z sodówką w głowie ...niech lepiej zostanie we Wrocławiu

 • Mój Mistrzu napisał/a komentarz do Żużel. PGE Ekstraliga 2019: Półfinał forBET Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno (kulisy)

  CKM_ Dokładnie myślę tak samo. Niby piszą i mówią jaki to świetny klimat we Włokniarzu, jaka to rodzinna atmosfera... A co widzimy w meczu?! To są DMP nie indywidualne zawody i dopóki nie będzie zgranej paczki jak w Lesznie, dopóty możemy pomarzyć o złocie.

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  W sumie dość przykro patrzeć na ten filmik. Widzimy na nim zgraną paczkę z Leszna i przypadkowy, źle dobrany zlepek z Częstochowy... Jak ma być dobrze, skoro oni chyba nawet nie czują do siebie sympatii. Na torze zero współpracy, każdy jedzie dla siebie i tak mamy już od 2 lat. Madsenowi owszem zależy na wyniku, lubi być kapitanem i herosem, jechać dla ludzi, ale o kolegach z drużyny to raczej na torze nie myśli. Żołnierz Zagar nie lubi, gdy cokolwiek jest nie po jego myśli, z tego raz dwa rodzi się nerwówka. Przedpełski jak widać też potrafi nerwowo reagować (choć po tym biegu to zrozumiałe) i raczej super kumplem Madsena nie został. Neutralny jest chyba tylko Lindgren wraz z całym swoim spokojem. I teraz co dalej? Doyle? On też indywidualista, klimatu i przyjaźni nigdzie nie stworzy. Bez prawdziwego teamu ciężko o sukces.

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  Domyślam się, że ten handicap to taki żarcik Autora, gdyż na poważnie nie da się takiej propozycji dyskutować. Podziwiam kibiców z Częstochowy, którzy pojadą do Leszna na ten mecz.

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  Może tak damy jakiś handicap Włókniarzowi?


  Obraża Pan Włokniarzy. Walczą tak, jak potrafią i żadnej pomocy z pewnością nie chcą.
  Taką ekipę mają teraz w Lesznie i tyle. Za kilka lat taki zespół może zmontować inny klub w EL i to on będzie wygrywał. Żadnego zas*ranego KSM nie potrzeba. Przerabialiśmy to już i serdecznie dziękujemy.

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  O tym Ruta nie napisze.Czterech mieszkańców Leszna, którzy w niedzielę przyjechali do Częstochowy na mecz żużlowy, zamiast do domu pojechało do policyjnego aresztu. Najpierw napadli na kibica Włókniarza Częstochowa, kradnąc mu klubowy szalik, potem zaatakowali prokuratora, który stanął w obronie napadniętego.

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  Kiepsko. Pamiętam jak kilkanaście lat temu przyjechałem do Czewy na mecz ze Spartą. Jeden z kibiców Włókniarzy odwiózł mnie na PKP żebym zdążył na pociąg.
  Fajne wspomnienia!

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  Wiadomo że Williams tajemniczy.... bo sam jeszcze walczy o poprawienie auta Russella
  ... jak poprawią go wystarczająco mocno to Lafti w piątek będzie jeździł w bolidzie brytyjczyka - żeby "eksperci" mogli podkreślać że Lafti jeździ szybciej niż Kubica.... natomiast jak stwierdzą w Williamsie że nie udało się zbytnio auta Russellowi podkręcić...to lafti będzie jeździł za Kubicę

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  Nie może jechać bolidem Russela bo być może będzie szybszy od Rusella... pracują nad autem Kubicy żeby pokazać jaki Lafiti jest szybki

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  Wątpię że będzie jeździł za Kubicę bo ścigając się jego bolidem może okazać się słabszy od Kubicy. Mając w perspektywie kontakt Williamsowi będzie zależało na wykazaniu że Latifi jest szybszy od Kubicy.

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Skoro ma ocenić jakie zostały wprowadzone poprawki to jasne jest, że zastąpi Dżordża, bo jego bolid wyposażają w takowe a nie Roberta. Robertowi zakupują nowiuśką taśmę "na krokodyla" i ot ulepszenia dla Kubicy!

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Sprawiedliwa się odezwała. C.Williams mówi: "nie możemy skupiać się na jednym elemencie". Wy sami skupiacie się tylko na jednym elemencie czyli na Dżordżu... a domagacie się równego traktowania! Obłuda poziom Williams :/

 • Mój Mistrzu napisał/a komentarz do Żużel. Grigorij Łaguta wyjaśnił, dlaczego zostaje w Speed Car Motorze na następny sezon

  Grisza szybko zapomniał jakich miał wiernych i wspaniałych kibiców w Częstochowie, z którymi mógł sobie poskakać :D Skoro tak to kibice Włókniarza mogą spokojnie zapomnieć co dla nich zrobił w latach 2011-2014 ;)

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  A Zmarzlik w meczu Gor-Cze nawet upomnienia nie dostał za wysoko podniesioną nogę... Sędziowie sędziują jak sobie chcą, ciekawe co na to "szef wszystkich szefów"

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  W meczu Gru-Lub dwie żółte kartki za wysoko podniesioną nogę a Zmarzlik nawet upomnienia nie dostał?! Co na to "szef wszystkich szefów"? Polscy sędziowie to stan umysłu!

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Bidulek chciał by mieć tylu fanów co Robert (40k na "domowym" wyścigu) nie może tego zdzierżyć, że jest lepszy w Łiliamsie (dzięki operacjom wewnętrznym) a i tak go nie uwielbiają w internetach i nie wynoszą pod niebiosa bo to przecież "przyszły mistrz świata". Ciesz się panie Dżordż z tych 50% komentarzy wsparcia bo to zapewne piszą inżynierowie Merca i Łiliamsa...na których przecież najbardziej ci zależy.
  PS. Taka mała prośba do hejterów aby zamiast pisać, krzyczeć wyzwiska pod adresem Dżordża dali lepiej wyraz waparcia dla RK pisząc, krzycząc "Robert Kubica"zamiast imię i nazwisko drugiego, przepraszam PIERWSZEGO kierowcy Łiliamsa. Będzie kulturalnie ale jednoznacznie damy do zrozumienia kto jest dla nas ważniejszy... ROBERT KUBICA!

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  A może to nie wina Russella? Może Kler i inżynierowie Łiliamsa też go okłamali i on dlatego tak bardzo się tak cieszy ze zwycięstw z RK bo naprawdę myśli, że mają takie same taczki?

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Biedny Dżordż :( Niech go Clair przytuli, a pismaki z GB upodlają dalej Roberta i polskich kibiców!

 • Mój Mistrzu napisał/a komentarz do Żużel. Fatalne błędy sędziego w Częstochowie. Leon Madsen uniknął dzięki temu wykluczenia (ranking sędziów)

  Edward Kufel, "znafca" celowo przez "f" tylko z pośpiechu nie wstawiłem w cudzysłów. Dziękuję za troskę i pozdrawiam serdecznie ;)

 • Mój Mistrzu napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Pan Galewski widzę v-ce szef wszystkich szefów zaraz po p.Dembskim. Kolejny anty Włókniarzowy znafca. Pierwszy łuk można było puścić w czterech. Madsen oczywiście się czołga na starcie ale mieliśmy już takich (Hampel, Janowski) i będą następni. Dopóki nie zmienimy i uprościmy regulaminu to maniana będzie trwała, patrz: Interpretowanie dwóch takich samych lub bardzo podobnych zdarzeń torowych w inny sposób, aptekarstwo pod taśmą, itd.

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  Rozumiem, że decyzja odnośnie wykluczenia Madsena z biegu 1 według dziennikarzyny słuszna. Podobnie z sytuacjami Przedpełskiego i Miesiąca - czyżby podwójne standardy?
  I na koniec jeszcze gdybanie, że Leon powinien być wykluczony ze swojego drugiego biegu. Otóż gdybanie dlatego, że Madsen mając ostrzeżenie zapewne zachowałby się na starcie inaczej ale redaktorek nie zrozumie bo nie ma pojęcia o żużlu.

 • Mój Mistrzu lubi Komentarz

  To że Leon kombinuje na starcie nie upoważnia dziennikarza do mijania się z prawdą i pisania steku bzdur.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.