Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Pati Szon napisał/a komentarz do Puchar Polski: finał dla Metraco Zagłębia! MKS Perła Lublin zatrzymany przez Monikę Maliczkiewicz

  Ty nawet poprawnie pisać nie potrafisz, a co dopiero mówić o konstruktywnej krytyce. Tacy jak Ty, potrafią tylko zmieniać swoje pseudo na forach, tak bardzo dumni ze swoich wywodów, że umyka im drobny szczegół- wszyscy mają z nich dobrą polewkę :) ...i chyba nie chodzi o Mamę czy nie Mamę. Kibic swojej drużyny, a najweselszy na trybunie kiedy jest w plecy. Jak wygrywają, pierwszy do wyjścia. Śmiech na sali, żeby nie powiedzieć na hali i to dosłownie. Dlatego wywołana do tablicy w tak dwuznaczny sposób, nie pozwolę sobie żebyś tym razem pisał bajki o mnie, ponieważ brakło Ci już ludzi do opluwania. Natomiast dyskutować z Tobą nie zamierzam, bo nie ma z kim i naprawdę nie widzę powodu żeby zniżać się do poziomu Twojej kultury, który to już niejednokrotnie zaprezentowałeś. Stajesz przed człowiekiem i nie potrafisz słowa wykrztusić ale przez internet pierwszy cwaniak. Życzę stosunkowo udanego wieczoru ze swoją klawiaturą. Żegnam.

 • Pati Szon napisał/a komentarz do Puchar Polski: finał dla Metraco Zagłębia! MKS Perła Lublin zatrzymany przez Monikę Maliczkiewicz

  Cześć Rudy Kocurku :) Nie wiem co było niekulturalnego w pytaniu wywołanym widokiem Twojej smutnej buźki, kiedy wszyscy Kibice szaleli z radości, o treści „Cześć Rudy! Co? Smuteczek, ze wygrały?! Ciekawe co napiszesz jutro w necie?”. Chamstwo pełną gębą

 • Pati Szon otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Pati Szon otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • Pati Szon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  „Naród wspaniały tylko ludzie k...”- niestety zawsze się znajdą. Taka akcja nie jest „nie wygodna dla PiS”, tylko WSTYDEM dla całej Polski. Szkoda, że walka o koryto przeniosła się już na trybuny sportowe, które były ostatnim miejscem gdzie Polacy byli jednością. Artykuł na sportowych faktach też pięknie pokazuje do kogo te media należą.

 • Pati Szon napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Panie Krzysztofie, rozumiem początek sezonu... ;) Myślę, że kiedy przeczyta Pan swój tekst na spokojnie, to wywoła on sympatyczny uśmiech. Pozdrawiam! :)

 • Pati Szon lubi Komentarz

  Myślę, że "ucieczka" Bieglera do Niemiec, jest doskonałym pretekstem, by podziękować mu przed ME...

 • Pati Szon napisał/a komentarz do Brąz Bieglera na barkach polskiej husarii

  Tak jak niekompetencja Rasmussena kosztowała dziewczyny medal MŚ tak chłopaków niekompetencja trenera kosztowała finał. Tylko ślepy by nie zauważył kompletnego bajzlu jaki momentami panował, a sytuacje ratowały indywidualne akcje albo dwójkowe między zawodnikami, którzy znają się od lat z boiska. Jeżeli mamy potencjał na złoto to czemu go nie wykorzystać?! Żaden z dotychczasowych trenerów nie osiągnął więcej niż Wenta ani w Kadrze ani w klubie- taka jest prawda! Zmienili gościa bo wytykał nierobom związkowym błędy! Sól w oku dla prezesury. A do tych co tu wypisują bzdury jak to trener daje decydować zawodnikom bo lepiej czują- litości...! Tyle mogę tylko napisać żeby nie posunąć się zbyt daleko i nie obrazić kogoś zbyt mocno... GRATULUJĘ zawodnikom bo wygrali to bez żadnej, kompletnie żadnej pomocy z ławki trenerskiej! Tym bardziej świadczy to o ich klasie i najwyższych umiejętnościach!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.