Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mały13 napisał/a komentarz do Żużel. GKM - Włókniarz. Droga przez mękę ze szczęśliwym finałem? Modły w Zielonej Górze [ZAPOWIEDŹ]

  @marbet70: wydaję mi się że to Grudziądz będzie miał większą motywację

 • mały13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mały13 lubi Komentarz

  Fajny mecz, bieg nr 4 i 11 ustaliły wynik. Odrobiliśmy 9 pkt na juniorach, trudno było coś więcej z tego wyciągnąć. Świetny mecz bez podtekstów, wygrał lepszy choć mogło być w druga stronę i można by powiedzieć to samo. Fajny żużel i to jest najważniejsze. Teraz tylko trzeba patrzeć na ręce innym, szkoda bo mogliśmy zrobic swoje i nie patrzeć na spółdzielnie bo dla innych jesteśmy łakomym kaskiem (Lambert, Jack i Pawełek)... Oglądam ten „cyrk” od ponad 30 lat i wiele widziałem, nie jestem spokojny o byt mojej drużyny choć tak naprawdę powinien być...

 • mały13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mały13 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Ave Motor przyjacielu mojej kozy powiadam Ci będziecie płakać!!

 • mały13 lubi Komentarz

  Czy jaja masz to nie wiem, na pewno masz farta.

 • mały13 lubi Komentarz

  Gdyby Toruń domowe mecze jeździł np w Bydgoszczy miał by więcej pkt w tabeli niż obecnie. Z tak łatwą Motoareną nie zdobędziemy nic, my jeździmy na wyjeździe wszystkie mecze.

 • mały13 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Jak to jest trenują trzy dni przyjeżdżają wrocławianie z marszu i deklasują naszych zawodników to wyglądało jakby nasi jeździli na osiołkach odnośnie ocen indywidualnych to szkoda się pastwić dramat na razie ciemność widzę na Motoarenie każdy z przyjezdnych albo robi mecz życia albo się odbudowuje

 • mały13 lubi Komentarz

  słabe jest budowanie przewagi na oszustwie technologicznym,czy nieprawidłowym osprzęcie-wygrana jest,ale satysfakcja sportowa?-żadna...,świadomość,że wygrało się poprzez oszustwo,brak szacunku dla przeciwnika...,tylko walka na równych warunkach daje satysfakcję...

 • mały13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mały13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mały13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mały13 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • mały13 lubi Komentarz

  Pawel - super wystep ! Oby tak dalej ! Powodzenia !

 • mały13 lubi Komentarz

  Już teraz można napisać, że sentymentalny eksperyment z C.Holderem i Miedzińskim zwyczajnie nie wypalił, bo nie miał prawa wypalić. Kibice to w większości przewidzieli, a włodarze nie potrafili? Do tego zawodzi Żupiński, ale jego występy z ostatnich 2 sezonów są mocno niepokojące. Chłopak cofa się w rozwoju, ale tutaj się nie dziwię, że dano mu szansę, bo można było liczyć na przełamanie. Być może pozostawiono C.Holdera bo Toruń nie miał kasy na Doyla? Jeśli tak było to ok, nie ma sensu się zastawiać i narażać finanse klubu. Natomiast jeśli w grę wchodziły więzy emocjonalne, to w profesjonalnym sporcie nie powinno to mieć miejsca. Powinni jechać najlepsi, a klub powinien walczyć o najwyższe cele w ramach swoich możliwości finansowych. Myślę, że Apator się utrzyma, ale z Doylem i Musielakiem mógłby teraz walczyć o TOP4.

 • mały13 napisał/a komentarz do Żużel. Działacz Apatora wskazuje, kogo nie widzi w play-offach. Mówi też, od czego zależy przebudowa składu w Toruniu

  @Terolo: Miedziak już w 1 lidze szału nie robił

 • mały13 lubi Komentarz

  Przebudowa zależy od tego czy mlody Holder, nie będzie naciskał by jeździł Chris. Ew jeśli udałoby się ściągnąć 2 zawodników za braci gwarantujacych dużo pkt. Chyba że Jack, ma to w d...tylko działacze mieli genialny pomysł by zostawić Chrisa.
  To samo Miedziak. Gadanie że nacisk sponsorów, rozumiem że w przypadku spadku Ci sponsorzy rekompensują i dadzą prawie 6 baniek?
  Dla Holdera nie ma już tlumaczenia, ma silniki od RK, dla Miedzińskiego to samo. Obaj panowie powinni po prostu zejść ligę niżej dla dobra klubu i swojego. Rozumiem ambicję, ale czy chcą być tak zapamietani?
  Dwa po co w ogóle komentujecie tego AVE Motorka, koleś jest jak dzi...a każdemu daje d.. raz piszę naprzód Apator, za chwilę Falubaz, później Unia, Sparta i tak całą ligę obleci:)

 • mały13 lubi Komentarz

  Sami sobie zawdzięczacie taką sytuację. Mieliście Doyle'a i Musielaka i zamieniliście ich na Chrisa i Adiego. Gratuluję ;)

 • mały13 lubi Komentarz

  Proszę cię Ave zmień ten nick . Masz jakiś profit że jesteś błaznem na tym forum i udajesz kibica Motoru ?

 • mały13 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Zobaczymy na jak długo starczy silnik Grudziądz to nie jest jego ulubiony tor jak zdobędzie 8pkt to będzie wielki

 • mały13 lubi Komentarz

  To macie taki sam problem jak Bajerski w Toruniu. Na treningach Miedziak i Holder też zap...ją ostro, a przychodzi do meczu i juniorzy ich leją.

 • mały13 lubi Komentarz

  Nie wiem co myśleć o tym meczu. Z jednej strony Falubaz nie jest w tym sezonie najmocniejszy, a my potrafiliśmy pokazać się z dobrej strony na wyjazdach (Leszno, Gorzów), gdzie brakowało punktów jednego zawodnika, bo jako drużyna wyglądaliśmy nieźle. Z drugiej strony Falubaz jest świadom swojego położenia i podrażniony ostatnim meczem może być nieobliczalny. Mamy jeszcze to "szczęście", że pojedynczy rywale w starciu z nami potrafią mieć bardzo udane spotkanie, jakby motywacja 150%. Ten mecz bardziej niż zawsze rozegra się w głowie. Większa presja wydaje się być po stronie gospodarzy, ale w Apatorze też każdy jest świadomy, że porażka mocno skomplikuje sytuację. W tym meczu nie może zawieść para Miedziak i Chris. Oboje muszą tym razem zapunktować. Nikt nie oczekuje fajerwerków, ale obu stać na te 6-7 punktów. Reszta powinna sobie poradzić. Lambert powinien się ogarnąć i zapunktować na poziomie, do jakiego nas przyzwyczaił. Paweł w przekroju obecnego sezonu tez robi dobrą robotę, więc raczej można być spokojnym o jego postawę. Tak naprawdę, największe obawy mam o Miedziaka. Albo przywiezie 1, albo 10 punktów. Bardzo subiektywnie obstawiam niewielką wygraną Apatora. Jak będzie, okaże się za około 7 godzin.

 • mały13 lubi Komentarz

  Coś dziś mało wpisów o WIELKIM Motorze.

 • mały13 napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  HR Sparta ironicznie robisz sobie jaja????

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.