lordi - lubi

 • lordi lubi Komentarz

  Prezes rozmawia ze swoimi zawodnikami przez Sportowe Fakty,to pewnie vice będzie rozmawiał przez Twittera ;)))

 • lordi lubi Komentarz

  czy moderator moze mi napisac czemu moj post został skasowany???? bo nie bardzo rozumiem. powtórze. cyrk. 1.Gollob w Toruniu, 2. Kryjom w Toruniu. 3.Klan Gollobów w Toruniu, 4. Oświadczenia Sullivana i prezesa, 5. smród po decyzji Pulczasów.....

 • lordi lubi Komentarz

  Kurzawski niech wy..erdziela z klubu!!!! prywatnie to tez nie jest sympatyczny człowiek.. Dla tego kolesia za nic jest honor- liczy sie tylko by wydusić ostatni grosz..

 • lordi lubi Komentarz

  Najpierw Unibax żąda od Sullivana części pieniędzy za ubiegły sezon, chociaż zawodnik narażając swoje zdrowie zapewnił jej medal w meczu w Zielonej Górze, a teraz zmusza go do tego, by podpisał aneks zobowiązujący go do zawarcia tego całego niekorzystnego ubezpieczenia, chociaż sam projekt nie jest do końca dograny i rozmowy o nim nadal trwają. Przecież to nie jest jeszcze gotowe. To jak postawienie kogoś przed faktem dokonanym, nie wiedząc jaki ten fakt będzie. Dzisiaj natomiast Kurzawski dziwi się, że Ryan nie chce z nimi rozmawiać. Od początku wiedziałem, że rację ma nasz Kapitan, który zwyczajnie walczy o swoje. Ryan ma charakter i to teraz pokazuje, tyle na ten temat.

 • lordi lubi Komentarz

  Po raz kolejny zgadzam się z wypowiedzią kolegi. Ryan od kiedy wrócił do Torunia zawsze był zawodnikiem godnym naśladowania. Dwa ostatnie medale to w głównej mierze jego zasługa. Mimo swojego wieku nadal potrafi jeździć na najwyższym poziomie, jest dobrym Kapitanem. O prezesie czy to jednym czy to drugim wolę nie mówić. Dobre imię toruńskiego klubu upada coraz niżej.

 • lordi lubi Komentarz

  Dorośli ludzie, wydawałoby się, że całkiem poważni, a poziom załatwiania spraw między nimi jest na takim żenującym poziomie... O ile lepiej by było, gdyby panowie załatwili tę sytuację między sobą, a nie wydawali kolejne oświadczenia... Teraz tylko czekać aż oświadczenie wyda mechanik Sullivana i toromistrz drużyny toruńskiej :D