Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Cardi otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

  • Cardi napisał/a komentarz do Vistal zdobył twierdzę Szczecin w meczu na szczycie - relacja z meczu SPR Pogoń Baltica Szczecin - Vistal Gdynia

    Nic nie dzieje się bez przyczyny. Aktualna sytuacja w tabeli, wyniki jakie Pogoń osiągała z osłabionymi jak nigdy w tym sezonie zespołami(Zagłębie-kontuzje, Vistal - juniorki, Montex - podjechany po Lidze Mistrzów, Elbląg - bez bramki)jest pochodną działań chyba najbardziej "słodzącego" sobie zarządu w naszej Superlidze(przynajmniej dwa artykuły w tygodniu na SF i ochy i achy na temat zarządu i jacy to nie jesteśmy wspaniali! Swoją drogą poziom i styl tych artykułów jest dość często żenujący (patrz ostatni "Komunikat Prasowy"). Już początek sezonu znamionował,że nie najlepiej zaczyna dziać się w Pogoni. Rewolucja w sztabie szkoleniowym i podziękowanie ludziom od lat związanymi z klubem, rozwiązanie umowy z Pauliną Adamską, kierownikiem, Stefką Agovą(najskuteczniejszą zawodniczką fazy Play-off w zeszłym sezonie). Odejście(ucieczka) Kasi Duran i Romki Fornalik w newralgicznym momencie rozgrywek świadczy o niekompetencji i nieudolności zarządu. Do tego należy dodać "znakomite" prowadzenie zespołu przez dwóch "znakomitych" w tym sezonie trenerów, przepraszam trzech, zapomniałem jeszcze o trenerze mentalnym :)i mamy to co mamy. Marazm, brak postępu, beznadzieja, brak myśli taktycznej i możemy zapomnieć o medalu. Pod rozwagę do zarządu zamiast zatrudniać kolejnego "trenera" wystarczyło zatrudnić jedną klasową zawodniczkę? Przykład Pogoni świadczy o tym jak łatwo jest w jeden rok zepsuć wizerunek klubu.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.