Mistrz w swoim fachu - lubi

 • Mistrz w swoim fachu lubi Komentarz

  Weźcie się za te łby i pier#olnijcie barana w ścianę. W każdej normalnej firmie pracownik tak mierny na swoim stanowisku traci pracę. SF utrzymują tych dwóch miszczów kuluarowych gniotów.

 • Mistrz w swoim fachu lubi Komentarz

  A ja ani złamanego grosza bym nie wpłacił nawet gdyby ta zbiórka ruszyła...
  Ani na wdowę, ani na Golloba, Gomólskiego czy innego Bjerre.
  Szlag mnie trafia gdy uzmysłowiam sobie że wszyscy wyżej wymienieni dysponują pieniędzmi, których zrzutkowicze nigdy w życiu na oczy nie zobaczą. Każdy z w/w jest zabezpieczony finansowo na niejedną bańkę, chyba ze jest nałogowym hazardzista przepuszczającym wszystko każdej soboty w kasynie.
  I co? I mam zrzucać się na punkt dla Bjerre bo Holder go wyrolował.
  Na Golloba, któremu odebrało zdrowie jak wielu innym, tylko Ci inni nie śmierdzą groszem i nie maja głośnego nazwiska wiec nikt z Was nawet się nie zająknie.
  Wdowa po Jędrzejaku raczej z głodu nie umiera - pracuje + to co zostało po mężu. (a raczej 2,20zl to nie jest) da jej godziwe życie. Nie rozumiem rez dlaczego Cegła ma latać za Jej sprawami, a my zrzucać się na wierzytelności ( o co sama zainteresowana zresztą i na szczęście nie prosi) .
  O Gomólskim nie warto wspominać, bo jego crowd fundung był żenujący.

  Do cholery jasnej i ja mam zrzucać się na milionerów bo ktoś im faktury nie opłacił, której w ogólnym rozrachunku nawet by nie zauważyli?
  Są tu ludzkie tragedie- to przykre... Ake Ci ludzie mogliby tyłki banknotami podcierać wiec kulturalnie mowie nie. Chętnie pomogę- tym którzy naprawdę tego potrzebują, a nie tym którzy mają, lecz ze względu na głosne nazwisko wszyscy chcą pomagać.
  Pozdrawiam z Leszna

 • Mistrz w swoim fachu lubi Komentarz

  Pozostaje tylko zawiescic na szyji szalik Unii Tarnow zeby zaslonila ten wstyd..

 • Mistrz w swoim fachu lubi Komentarz

  Moimi reformami to by nawet Wątok zapchał ;)

 • Mistrz w swoim fachu lubi Komentarz

  I to szybciej niż wszyscy myślą. I to już nie są zakłamane historie, tylko czasem wręcz obrażanie innych. Ja deklaruje na miejscu, bez wzgledu na okolicznosci, wpie**ol jak tylko go spotkam gdzies w Polsce. Bo to jest już przegięcie pały. Nie rozumiem jakim cudem nie zostal jeszcze zwolniony?!

 • Mistrz w swoim fachu lubi Komentarz

  Dziewczyny się uśmiechają najbardziej do Zygmunta to ich ulubiony banknot :)

 • Mistrz w swoim fachu lubi Komentarz

  To nie grudziadz wygral ten mecz tylko my go przegralismy. Najbardziej jednak dziwia mnie wpisy grudziadzkich kibicow niesamowicie cieszacych sie z wygranej. Powiem wam tyle ze macie katastrofalnie slaba druzyne i nic nie uchroni jej przed spadkiem. Dzisiejszy wynik to pogrozenie palcem w wasza strone. Bo w Rzeszowie wymierzony zostanie wyrok.