Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • tr33 napisał/a komentarz do Polska - Chorwacja. Miał być horror, wyszedł dramat. Półfinał nie dla Polaków

  Można przegrać. Zdarza się. Taki jest sport. Ktoś wygrywa i ktoś musi przegrać. Ale tak przegrać? Chyba jaja zostawili w szatni!!! Nie mam pretensji o to, że nie awansowali. Tylko o to, że oddali ten mecz bez walki a tego, jako kibic oczekiwałem. Trzeba szukać młodych zawodników. Zrobić reformę superligi , rozszerzyć ją o nowe zespoły tak by nie było 2 klubów: Vive i Wisły wypełnionych po brzegi obcokrajowcami, ale by młodzi zawodnicy - Polacy, mogli ogrywać się z najlepszymi. Tylko w ten sposób odmłodzimy kadrę (jak zrobiła to Norwegia). Może będziemy przez kilka lat dostawać oklep od wszystkich ale w perspektywie kilku lat wyjdzie to nam na dobre. Potrzebujemy też trenera młodego, z otwartym umysłem, który swoją wizję przekuje w czyn. Przecież my graliśmy tak schematycznie, że aż zęby bolały. Gdzie były skrzydła? Gdzie kontry? Tyle lat a my nie mamy choćby zawodnika-specjalisty od rzutów karnych. Jako kibic piłki ręcznej domagam się zmian! Moim zdaniem Piotr Przybecki na renera kadry - to byłby dobry wybór!

 • tr33 lubi Komentarz

  Dlatego ubolewałem, gdy Wybrzeże spadało kosztem Śląska. Nie jestem w stanie pojąć jak w takim mieście jak Wrocław, gdzie generalnie znajdują się duże firmy i potencjalni kibice sport może tak kuleć finansowo. Piłkarze nożni nie są w stanie zapełnić stadionu nawet w 1/4 (w tym sezonie tylko dwukrotnie frekwencja powyżej 10tys przy stadionie na 42 tys.). To miasto zwyczajnie nie zasługuje na sport i mam nadzieję, że nikt tam szybko nie wpadnie na reaktywację ręcznej bo zwyczajnei szkoda miejsca na tę drużynę w Superlidze.

 • tr33 lubi Komentarz

  Po prostu system jest chory. Śląsk pokazał amatorkę, ale przecież to nie tylko Śląsk. Kluby, które mają problemy finansowe (a przynajmniej tak się o nich mówi) zatrudniają jednocześnie bardzo dobrych zawodników.
  Popatrzcie na 20 najlepszych strzelców ligi - przecież na tej liście jest co najmniej 8 zawodników, którzy grają w klubach, które mają problemy finansowe. Jednocześnie nie ma specjalnie w lidze najzdolniejszej młodzieży, bo miejsca zabierają im lepsi, ale tym samym drodzy gracze.
  Gdyby takie kluby jak Sląsk obowiązywała jakaś regulacja i kontrola nad płynnością, to może polska młodzież miałaby gdzie grać. A przez brak tej kontroli Śląsk zatrudnia jak widać graczy ponad swoje możliwości, bo chce nawiązać walkę z innymi biednymi klubami, które robią to samo.

 • tr33 lubi Komentarz

  Śląsk walczył na tyle na ile mógł.

 • tr33 lubi Komentarz

  wielkie brawa dla Śląska Wrocław za walkę

 • tr33 lubi Komentarz

  Szkoda zawodnikow śląska a chyba najbardziej Przybeckiego chlopak troii się dwoi zeby bylo dobrze u tak robiąc cuda a tu ciagle klody... ciekawjestem jakby sobie dawal rade w klubie stabilny myślę że c wielu by zaskoczyl..

 • tr33 otrzymał brązowy medal w kategorii Promotor Dnia

 • tr33 lubi Komentarz

  Oglądałem mecz i muszę napisać o "gwieździe" Legionowa. Pan Vitali Titov to samolub i egoista nie potrafiący grac zespołowo! Na siłę próbował rzucać w sytuacjach, gdy był szczelnie pokryty, a mimo to nie oddał piłki dom lepiej ustawionego kolegi. Zapomniał chyba, że piłka ręczna to gra zespołowa! W ostatnich 5 minutach zmarnował 3 akcje zespołu i nie rzucił bramki. Uparł sie jednak i próbował az do końcowej syreny nie podając do nieobstawionego Artura Bożka, który pokazywał mu sie na dobrej pozycji do zdobycia gola kilkukrotnie. Co to za "gwiazdor"? To nie występy w cyrku i popisy przed panienkami pod budka z piwem. Ciekawe jaka miałby minę, gdyby mecz był na styku?
  ps. jego dzisiejsze "osiągnięcie" to 4 bramki w tym 2 z karnych...
  ...palant, nie piłkarz ręczny!

 • tr33 lubi Komentarz

  Szkoda że odchodzą ze Śląska nie są to przypadkowi gracze.Swoją drogą nie do końca sprawne koło w Puławach więc przydałby się Żabić.

 • tr33 napisał/a komentarz do Śląsk Wrocław stracił swoich liderów!

  Wstyd !!! To doprawdy żałosne, by na tym poziomie rozgrywek klub nie był w stanie zapewnić zawodnikom warunków do gry i zapłaty za wykonaną pracę. Nie rozumiem działań Zarządu klubu. Powoli trzeba się witać z I ligą. Może ten klub musi upaść na dno, bo ta agonia trwa już zbyt długo. Szkoda pracy Piotra Przybyckiego, bo on staje na głowie by udało się w ogóle zagrać !

 • tr33 lubi Komentarz

  P. Gliniak czasu to Wy już nie macie!!!Zarządem klubu powinny się zająć władze miasta Wrocławia.

 • tr33 lubi Komentarz

  Amatorka na najwyższym szczeblu rozgrywek.Polak potrafi ................

 • tr33 lubi Komentarz

  To troche nie rozumiem czerwonej dla Witkowskiego.. Sędziowie powinni jasno podejść i pokazać który ma dwie minuty i że ma zejść..

 • tr33 lubi Komentarz

  Wisła dzisiaj słabo, Konitz zupełnie się nie sprawdza, ten Toledo nic nie pokazał. Ale brawa dla Śląska, świetna pierwsza połowa

 • tr33 napisał/a komentarz do Śląsk Wrocław postraszył Orlen Wisłę Płock. Waleczni wrocławianie bez punktów

  Po raz kolejny bohaterami meczu zostali sędziowie! Pomijam "drobne" wpadki, kiedy to gwizdali kroki zawodnikom Śląska, których nie było (po koźle kroki liczy się od nowa drodzy panowie)! Otóż apogeum swojej beznadziejnej pracy osiągnęli, kiedy wyrzucili na 2 minuty Igora Zabica grającego z nr 3, do stolika przekazali informację, że kara dotyczy zawodnika nr 18 (Witkowski). Po wznowieniu gry drugi trener Wisły zareagował, że nr 18 jest na boisku a jego nr jest wyświetlany na tablicy kar. Jaka była reakcja sędziów? Zamiast przeprosić za pomyłkę - wlepili 4 minuty kary Witkowskiemu, który niczym nie zawinił - w efekcie dostał czerwoną kartkę i wyleciał z boiska. Kuriozum! Z takim sędziowaniem mogą wyjechać do Kataru - tam potrzebują takich wirtuozów!!! Śląsk zagrał dobrze, na miarę swoich możliwości. Duże brawa za ambicję i wolę walki. Wisła z taką kadrą nie mogła tego meczu przegrać. Tym bardziej irytujące jest to, że sędziowie nie dźwigają presji meczu i zabijają piękno tego sportu! Podobnie było w meczu z Chrobrym, kiedy sędziowie gwizdali Śląskowi wszystko, jeśli w akcji brał udział Jurecki (było chyba 5 karnych). Teraz to samo z Wisłą Płock. Jako kibic piłki ręcznej daję tej dwójce sędziowskiej czerwoną kartkę za sędziowanie! Mam głęboką nadzieję, że Śląsk utrzyma taki styl gry w kolejnych meczach. Gratulacje dla trenera Przybeckiego za poukładanie drużyny i nadanie jej charakteru! A wszystkim chłopakom za walkę, oddane serce i nieustępliwość!

 • tr33 napisał/a komentarz do Derby regionu dla głogowian. Chrobry wreszcie z punktami

  Śląsk przegrał, bo nie miał pomysłu na grę. Ciężko grać cały mecz w 8, w dodatku bez skrzydłowych. Brak Jakuba Łucaka był aż nadto widoczny. Chrobry wyglądał lepiej. Inną sprawą było sędziowanie. Dawno nie widziałem tak słabej pracy arbitrów. Widziałem wiele meczów, ale to co wyprawiało tych dwóch panów ubranych na czarno, przechodziło ludzkie pojęcie! Zagwizdali chyba z 5 karnych na Bartoszu Jureckim, których nie powinno być. Wystarczyło, że kładł się w pole 6m, nawet nie oddając rzutu a oni gwizdali karnego. Jak widać nazwisko zobowiązywało do tego... Kilka razy nie odgwizdywali kroków ani faulów. Wyrzucili z boiska Witkowskiego, nie wiadomo za co. W rewanżu jakby na przeprosiny usunęli z boiska Tylutkiego. To nie o to w tej grze chodzi! Grają dwie drużyny i to one powinny być w centrum zainteresowania a nie sędziowie. Chyba, że ktoś ma parcie na to by być zauważonym. Ale wtedy może lepiej zgłosić się do Tańca z Gwiazdami a nie sędziowania! Kibicuję Śląskowi i z pokorą przyjmuję to, że Chrobry był dziś lepszy. Mam nadzieję, że doczekam lepszych czasów dla piłki ręcznej we Wrocławiu! Szkoda, że wśród tylu firm w tym mieście nie znajdzie się jakiś mecenas/sponsor (np. Leszek Czarnecki, Zygmunt Solorz i inni), którzy pomogliby się podnieść tej drużynie z kolan. Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki ręcznej w Polsce! (panów sędziów z dzisiejszego spotkania - nie!)

 • tr33 napisał/a komentarz do Śląsk Wrocław nadal bez punktów. "Zespół potrzebuje pomocy z zewnątrz"

  Aż żal patrzeć, jak drużyna z takimi tradycjami tak nisko upada! Szkoda, że nie znalazł się nikt, kto wsparłby ten klub i zrobił konkurencję dla Kielc i Płocka. Niestety miasto woli łożyć grube pieniądze na kopaczy nożnych a na inne sporty niewiele zostaje. Jest też kryzys i biznesmeni wolą zaciskać pasa niż bawić się w filantropów. Potrzebny byłby ktoś pokroju Solorza, Czarneckiego. A wracając do drużyny - to po pierwszych meczach trudno wierzyć w to, że bez wzmocnień uda się w tym roku pozostać w superlidze. (Chyba, że będzie reorganizacja i żaden z zespołów nie spadnie). Trudno - mimo chwilowych przebłysków - walczyć jak równy z równym, kiedy ma się tak krótką ławkę rezerwowych. Może trzeba poszukać zawodników w niższych ligach i dać im szansę się pokazać ? Może to jest jakiś sposób, by poszerzyć skład i spróbować jeszcze powalczyć...

 • tr33 napisał/a komentarz do Przed Śląskiem Wrocław gorący okres transferowy. "Musimy zmienić zespół personalnie"

  Może w końcu ktoś doceni potencjał drużyny z taaakimi tradycjami w polskiej piłce ręcznej! Gdyby piłkarze ręczni Śląska otrzymali finansowanie na poziomie 1/10 kwoty przeznaczonej dla piłkarzy nożnych, to byłaby to drużyna walcząca o tytuł a nie utrzymanie! Jestem przekonany, że wraz z wynikami zapełniłyby się trybuny i Śląsk swoje mecze rozgrywałby w Hali Stulecia czy w Orbicie a nie w małej sali AWF. Apel do osób decyzyjnych - sport nie kończy się na piłce nożnej (którą swoją drogą bardzo lubię). Zmiany muszą być głębsze, bo same transfery pozwolą na byt na najbliższy sezon a trzeba myśleć trochę dalej. Stąd powinno się moim zdaniem rozpocząć równoległe szkolenie dzieci i młodzieży, by za kilka lat grę opierać na wychowankach. Byłem kilkukrotnie w Danii i widziałem, jak zorganizowane jest to w tym kraju. I nie chcę słyszeć, że u nas się nie da! Jakoś system szkoleniowy w ekipie skoczków narciarskich zafunkcjonował. Był moment na orliki, teraz promuje się delfinki. Może na kanwie odbywających się mistrzostw w Polsce (i min. we Wrocławiu), ruszyć z programem szczypiorniaka w każdej szkole? Dlaczego nie?! Wykorzystajmy tę chwilę a zaprocentuje w przyszłości i wynikami naszych szczypiornistów i zdrowiem naszych dzieci!

 • tr33 napisał/a komentarz do Choroba zmogła Polaków. Nasi kombinatorzy norwescy wycofani z mistrzostw świata

  Nie abym się czepiał, ale: "Chłopcy są bardzo chorzy i przyjmują antybiotyki" i "wirus dopadł również Szczepana". Wiadomo, że wirusów nie zwalcza się antybiotykami! Trochę tu niespójności.

 • tr33 został fanem Liga Mistrzów

 • tr33 został fanem Grzegorz Garbacz

 • tr33 został fanem tagów: Piotr Przybecki, Piłka ręczna

 • tr33 otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • tr33 napisał/a komentarz do Premier League: Świetne derby Londynu. Arsenal pokonany!

  Przez najbliższe pół roku północny Londyn będzie niebieski! :-) I oby to był ten przełomowy moment dla drużyny Kogutów! Come on the Spurs!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.