Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

• 1234qwer napisał/a komentarz do Będą zmiany w Legii Warszawa?

Zamiast zmian to może raczej trener zastanowiłby się dlaczego dotąd przegrał aż 4 spotkania w lidze (w której ma prawo przegrać tylko z Krosnem) i dlaczego gość ( Kosiński), który trząsł ligą w zeszłym sezonie w Zagłębiu gra zdecydowanie poniżej swoich możliwości ( z resztą jak cały zespół). Wytłumacz trenerze jak mając w składzie Trybańskiego, Linowskiego, Andrzejewskiego, Malewskiego i Wilczka można przegrywać zbiórki w większości spotkań. Robienie teraz kozłów ofiarnych z zawodników takich jak Krzycki i Kosiński, którzy wchodzą na 10-12 min w meczu i to jeszcze z przerwami to nie przyznawanie się do tego, że ten zespół podąża w złym kierunku!

• 1234qwer napisał/a komentarz do Marcin Piechowicz bohaterem MKS-u! Nieudany debiut Mariusza Karola

radosna koszykówka - to jest konik treneiro wieczorka! jak zwykle zero stylu i szczęśliwa wygrana.

• 1234qwer napisał/a komentarz do Wojciech Wieczorek krytyczny po porażce z Jeziorem: W drużynie jest grupa ludzi, która nie myśli o dobru zespołu

,,...co zawiodło? wszystko! Kto zawalił? Wszyscy, a jako trener jestem pierwszym winnym'' C. Ancelotti po porażce z Athletico 0-4.

Trochę trenerowi DG przydałoby się POKORY, bo to co wyczynia od lat nigdzie nie byłoby tolerowane tak długo.
    Siarka do tej pory nie wie jak ten mecz wygrała, a zastanawia się jak DG mogła go przegrać!i dziękują trenerowi, że im pomógł!:)
    trener DG w żaden sposób nie potrafi pomóc swojemu zespołowi, ani sugestią taktyczną, ani konkretnym rozwiązaniem w obronie czy w ataku. Rotacja zawodników i nie przemyślane zmiany to nie jest prowadzenie meczu! jak siedzi w danym dniu rzut za 3 punkty amerykanom to mecz jeszcze jakos idzie, jak nie siedzi to nic innego nie wymyśli.

• 1234qwer został fanem Koszykówka

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.