Varsovia - lubi

 • Varsovia lubi Komentarz

  To z "Hamleta" dobrze pamiętam ?

 • Varsovia lubi Komentarz

  czytając wpisy teraz jestem pewien, że to są wszystko dzieci
  znikam z tego forum dopóki nie osiągnie ono poziomu cywilizowanego
  jestem za jawnymi komentarzami z imieniem i nazwiskiem
  żegnam

 • Varsovia lubi Komentarz

  Pewnie należę do mniejszości ale osobiście nigdy nie byłem wielkim fanem talentu de Gea.


  Ja uważam że jest on dużym talentem i należy do grupy najlepszych bramkarzy świata, jednak jest dla mnie kilka ale jeśli chodzi o jego transfer do Realu. Przede wszystkim jest on bądź co bądź wychowankiem ATM i uważam że już ten fakt powinien go wykluczać. Jego życie w Madrycie też przez to mogłoby stać się utrudnione. Generalnie nie aprobuje transferów zawodników do największych rywali, bo przy tym zawsze jest sporo kwasu.

 • Varsovia lubi Komentarz

  Chociaż Navas zyskał. Nie chciał odchodzić i jego życzenie się spełniło. Nawet jakby on sam się przyczynił do fiaska z tego transferu, nie miałbym do niego żalu. Chciałem żeby to on był numerem jeden w sezonie 2015/16 w Realu i tak się właśnie stanie.

 • Varsovia lubi Komentarz

  United niesamowicie się sfrajerowali. Mogli zarobić 30 melonów, a tak nic nie zarobią i będą musieli wypłacać pensję do końca kontraktu gościowi, który nie będzie grał.

 • Varsovia lubi Komentarz

  Już widzę ten tytuł na sf: :Oficjalnie: Rafi_Piła nowym wzmocnieniem Mistrza Polski!"

  :D

 • Varsovia lubi Komentarz

  Presja właścicieli na wynik, i kto wie, pewnie również interesy z ich znajomymi menedżerami (prowizje i te sprawy).

 • Varsovia lubi Komentarz

  Brawo Termalica

 • Varsovia lubi Komentarz

  za remisy dobrze placa:),jak na razie Wisla to "pewniak:),hehe

 • Varsovia lubi Komentarz

  Może. Chyba bliżej nam mentalnością do tych muzułmańskich radykałów, których tak ochoczo krytykujemy. Im też "próbuje się wmówić, że nie mają racji". A są u siebie i mogą robić co chcą. Zresztą są w europie i też myślą że mogą robić co chcą. Jak nasi kibice będąc członkami UEFA.


  Tak naprawdę to ja już straciłem nadzieję na normalność. Zamiast na wzmocnienia, kasę wyrzucamy na bezsensowne kary bo istnieje grupa osób które muszą sobie podkopcić. Kary, których można się spodziewać. Kary - nie z kapelusza - tylko wynikające z zasad i regulaminów, które znane są 12 latkom przychodzącym na ten stadion.


  Nie wiem czy chce mi się iść na stadion na kolejny mecz oglądać jak ta banda odpali coś znowu na Videotonie - przecież zakaz zawieszono, to trzeba uczcić to racami!

 • Varsovia lubi Komentarz

  przecież nikt na siłę nie trzyma nas tam

 • Varsovia lubi Komentarz

  Wszyscy tak za przeproszeniem p****.

  Przynależność do UEFA nie jest obligatoryjna. To my się tam pchamy, choć nie wiem czy nas tam chcą. Jako członek UEFA mamy prawo współtworzyć prawo organizacji. Czy z tego korzystamy - nie wiem. Jeśli jednak nasze pomysły nie przechodzą, to znaczy, że coś z nimi jest nie tak.

  Osobiście jestem za przeniesieniem kary na kibiców trzymających flary czy rzucających petardy, których uda się zidentyfikować. Nawet jeśli będzie to tylko jedna osoba, powinna zapłacić wówczas całą karę za klub. I tyle.

  Nie wiem jak chcemy pomóc Lechowi w trudnym momencie, skoro ciągle go osłabiamy idiotycznymi zachowaniami. Wielkopolska, a zachowujemy się jak największe barany z Stolycy.

 • Varsovia lubi Komentarz

  Jak można przeprosić i zaprzeczyć?

 • Varsovia lubi Komentarz

  I jeszcze wpuścili go na ostatnią minutę, pewnie dlatego że Wda nie zdołała wyrównać, wiec sami musieli sie wyeliminować z dalszej gry. W przerwie dostali tylko gotowe rozwiązanie jak tego dokonać hehe :). Pod tym wzgledem faktycznie sprawa dziwnie wygląda, bo trudno wytłumaczyc sens takiej zmiany tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego (nawet zmeczeni zawodnicy obronili by wynik, nie trzeba było wpuszczać świeżego zapasu sił).

 • Varsovia lubi Komentarz

  Gdy weterani Realu Madryt grali w Krakowie w 2007r. Amavisca tak odp na jedno pytanie:
  "Pamiętasz jakiś polskich piłkarzy z tego meczu?
  Jednego – Juskowiaka. No i jeszcze Kobylańskiego, z którym wymieniłem się koszulkami i mam ją w domu do dziś. Więcej graczy nie pamiętam. Minęło już 15 lat. Poza tym, nie obraźcie się, ale polska piłka nie jest zbyt popularna w Hiszpanii."
  Patrząc na może nie zabójczą skuteczność Roberta w reprezentacji, ale widząc dzisiejszy mecz i wcześniejsze przede wszystkim z Realem cieszę się, że jest Robert, Krychowiak czy Milik, którzy w Hiszpanii. Holandii czy Niemczech udowadniają, że w Polsce również rodzą się piłkarze na szczeblu klasy światowej.
  Co do meczu - spokojna, pod kontrolą 1 połowa i już na wyższym biegu 2 połowa jeśli chodzi o Bayern.
  Cieszy gol i asysta Roberta, ale gratuluję Bayernowi Costy - świetny występ przeciw Realowi - świetny występ i dziś, to może być nawet lepszy transfer niż Arturo Vidala.

 • Varsovia lubi Komentarz

  Karę plus straty z powodu braku publiczności powinny pokryć barany, które to wywiesiły. Inna sprawa, że jak to jest ? delegat nie sprawdza przed meczem jakie flagi będą wywieszane ? Jeżeli nie, to powinno tak właśnie być. I klub przed meczem powinien wiedzieć, że taka a taka treść jest problematyczna i można się liczyć z karą, no chyba że wywieszą coś czego nie pokazali delegatowi itd. W UEFA tak jak w FIFA nonsens goni nonsens, ale niestety członkostwo tam nie jest obowiązkowe. Jeżeli się chce grać w Europie trzeba się bezwzględnie dostosować i nie ma przebacz..

 • Varsovia lubi Komentarz

  Kara, karą, może słuszna, może nie, ale nawet nie chodzi o to. Wie każdy jak to w uefie jest, a nie można z nimi wygrać. Można albo się od nich odciąć i nie brać udziału albo przyjąć warunki jakie stawia uefa.
  Widać, że w Polsce jest naprawdę parcie na puchary, to dlaczego klubu nie poczynią starań, aby same wykopać niepoprawne politycznie hasła ze stadionów. Przecież bardzo często na stadionach są hasła polityczne i rasistowskie czy nacjonalistyczne. Ja wiem, że to są duże koszty, bo bardzo wielu kibiców się odwróci od klubów, ale dlaczego nie spróbujemy poradzić sobie z tym na własnym podwórku, bo na meczach ligowych są bardzo często te same hasła. Dlaczego kluby nie chodzą na rękę piknikom, tylko zagorzałym kibicom, przez których klub cierpi?

 • Varsovia lubi Komentarz

  Bo jej córke masz kochać, a nie ją ;)

 • Varsovia lubi Komentarz

  Źle niby nie jest na papierze,ale z naszymi polskimi zespołami to nigdy nie wiadomo :). Nie ma co kalkulować. Rywale jak najbardziej do przejścia co należało by wykorzystać! Liczę na to ,że będziemy mieli dwie drużyny w Lidze Europy. Nie można się obawiać takich drużyn (z całym dla nich szacunkiem),bo nigdy nic nie osiągniemy! Jesteśmy faworytami i tyle!Tak należy myśleć!

 • Varsovia lubi Komentarz

  Do Boju Polacy ,będzie dobrze .