Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Brutalna prawda o składzie RzTŻ Rzeszów: W większości to amatorzy dosiadający motocykla rekreacyjnie

  Panie Drozd ... Co Pan zrobił dla Rzeszowskiego żużla do tej pory ? Dziękujemy za wsparcie. Pana poziom sięga...

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Panie Hynek , amatorstwem jest dla mnie publikacja jaką tu przeczytałem , zwłaszcza jak taki zawodowiec - redaktor , puszcza coś w eter i nawet nie poprawi w tej swojej publikacji błędòw. To jak ma być poprawnie - ten pochodzący , czy jak pisze PODCHODZĄCY niejaki Drozd z Rzeszowa , co ?
  Przy okazji przypomnę jeszcze raz red Hynek, że
  Ten fatalny wypadek Rafała Wilka na torze w Krośnie miał miejsce 3 maja 2006 roku, a nie jak Pan napisał kiedyś w 2007 r .
  Amatorka to ròwnież pisanie niby wywiadu z za tz biurka , bez przeprowadzenia bezpośrednio z osobą ktòrej dotyczy ( a to na SF jest bardzo częste ) , z chwytliwym tytułem i zazwyczaj starą i nieaktualną fotką np zawodnika , wygrzebaną z jakiegoś archiwum . Na dodatek to chwytanie się za łby ... :-) .
  Kluby nie podpisują zawodowych umòw z amatoremi ( to bardzo rzadki przypadek ) a już napewno z całą kadrą drużyny .
  Ci PRAWIE wszyscy zawodnicy obecnie RzTŻ Rzeszòw w sezonie 2019 reprezentowali Wilki Krosno i dotarli jednak do PO , a były naprawdę mocne ekipy z Opola, Poznania czy Bydgoszczy .
  Może i nie pokazali wszystkiego na co ich stać , ale napewno nigdy nie nazwałbym ich amatorami . Mieli lepsze , gorsze a niekiedy trafiały się kiepskie występy , ale napewno to nie są amatorzy, ktòrzy po pracy chcą sobie pokręcić kilka kòłek dla relaksu .
  Cieszę się, że Rzeszòw przystąpi do rozgrywek w 2020 r i drużyna na jaką pozwala budżet napewno powalczy o jak najlepszy wynik i miejsce w 2 Lidze .

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Tak trzymać Rzeszów! Z "łapanki" albo "amatorami" to są ludzie udzielający takich wypowiedzi albo wypisujący takie brednie jako artykuł.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Oj Panie Grzegorzu, nie dostales Pan oferty prowadzenia drużyny i takie teksty? Śmieszne co się czyta. Przynajmniej dobrze że większość kibiców wyśmiała tą "ekspertką" opinię. DRAMAT

  Rzeszów wstaje z kolan powoli i tak ma być! Hancock, śp. Tomek Jędrzejak, Morris itd. fajnie się ich oglądało ale jakim kosztem? Najważniejsze w takim sezonie po totalnej pustce to skończyć sezon na 0. Z takim składem "amatorów" można spokojnie myslec o playoffach, a że nie są to gwiazdy grandprix to można skończyć sezon na finansowym +. Jeśli to się uda to za rok może być tylko lepiej. Sponsorzy już nie będą patrzeć przez pryzmat Nawrockiego, tak jak to się dzieje w tym roku.

  Ktoś powie "nowa spółka, nie ma nic wspólnego z Irkiem", no ale jednak opinia o danym sporcie w danym miescie zostaje dla sponsora który niekoniecznie interesuje się żużlem, a chciałby zasponsorować drużynę.

  Panowie Prezesi działać tak dalej! A paru "redaktorów" -"znawców" już budowało pomniki Panu Nawrockiemu :) polecam kubek zimnej wody, bo po kilku kolejkach może się okazać że Amatorzy będą wozić nie jednego Profesjonalistę.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Z łapanki to są...., ale dziennikarze na tym portalu

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Pan redaktor Grzegorz Drozd - czyli ten co zawsze ma rację (JA MAM ZAWSZE RACJE - Grzegorz Drozd, na jutubku). Sądzę, że opinia wygłoszona przez tego Pana jest z pewnością prawdziwa, jedyna słuszna, zresztą jak wszystko co firmuje Pan Drozd Grzegorz. Dla mnie, ba dla nas, zwykłych kibiców, już samo przeczytanie tych mądrości drozdowych jest niesamowitym zaszczytem. Jak widzę tylko jakiś tekst Pana Drozda, niezwłocznie go czytam, oczywiście, wcześniej się odpowiednio ubieram - wiecie - trzeba być elegancko ubranym i w ogóle - tylko w odświętnym stroju, rozumiecie specjalnie do sytuacji - inaczej nie wypada. No, po prostu GURU i tyle w temacie. Pełna atencja.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  To niech Drozd zacznie działać pisać i krytykować każdy potrafi ale ci zawodnicy nie jednego zaskoczą w sezonie i Drozd będzie musiał się z tym pogodzić

 • Mr Darek lubi Komentarz

  A przepraszam, to kogo wg szanownych dziennikarzy Rzeszów miał brać? Nadwątlona reputacja poprzez cyrk Nawrockiego, założenie od podstaw nowego klubu, 2 liga, to wiadomo, że nie będzie głośnych nazwisk. Priorytetem jest wyrobienie marki, zebranie odpowiednich sponsorów i funduszy, odbudowanie dobrego imienia i danie radości kibicom. A poza tym większość z zakontraktowanych będzie mogło się wykazać. Przecież nawet Rzym nie zbudowano w jeden dzień. Ale tu już widać mentalność dziennikarzyny jak u "polskiego prezesa" - nowy klub, to wpompować kasy, nabrać kredytów, kupić kogo się da, 2-3 lata sukcesów, a potem "łe, znudziło mi się, zabieram zabawki". A klub zostaje z bagażem długów i upada. Przykładów wiele, choćby z kopanej - Amica, Groclin, Termalica, Pniewy...

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Czy tutejsi moderatorzy mają kompleks mojej osoby? ;) Kolejny mój post bezpodstawnie usunięty. Chyba, że Grzesia Drozda coś zabolało...

  Powtórzę się. Wracamy do rozgrywek i trudno było oczekiwać zakontraktowania Hancocka, Morrisa czy innych gwarantów dwucyfrówki. Wszystko powoli... krok po kroku.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Zamiast cieszyć się że ligowy żużel wraca do Rzeszowa to już kręcą nosem. Doyla mieli ściągnąć? Skład mają taki na jaki ich stać na obecną chwilę. W dupach się przewraca pismakom i tyle.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  P.Grzegorzu Naprzód należy popatrzeć w tył co narobiła poprzednia ekipa .Towarzystwo żużlowe też starało się jak mogło aby znów była liga w Rzeszowie, Dołożył pan złotówkę do budżetu klubu aby tak oceniać ludzi co się starali coś zrobić w tym temacie.Zakontraktowali zawodników takich na jaki stać budżet klubowy .Jest przecież 4 zawodników z Tarnowa nie są amatorami paru jeszcze obco krajowców tak źle skład osobowy Stali nie wygląda jak na 2L Myślę że stal nie będzie czerwoną latarnią w lidze. Źle się dzieje z Piłą dobrze było by aby miasto sponsorzy się znaleźli niech by klub wystartował w lidze. Szkoda tylko fanów z Piły.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Co to za sonda???

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Apator może mieć problem z pozyskaniem Curzytków. Braci wyceniono na 120 tysięcy

  Nie rozumiem rodziców Curzytków. Zamiast dbac o rozwój młodych , chcą ich wepchać na ławę w Toruniu . Kto im tak namieszał w... EHHH szkoda chłopaków bo może rzeczywiście talent mają ale trzeba wiedzieć jak to wszystko z głową poukładać.

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Żużel. Transfery. Apator może mieć problem z pozyskaniem Curzytków. Braci wyceniono na 120 tysięcy

  @hmm: Ale po co Apatorom Curzytki ??? Co oni niby mieli by zdziałać w pierwszej lidze ?? O to samo Można zapytać Curzytków , po co się pchają na ławę.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Mój dziadek który walczył i zginął za ten kraj szybko by kopniakiem wyjaśnił Janowskiej siostrom Pawlickim i Drabikowej gdzie jest ich miejsce.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Niech oddają reprezentacyjne kevlary i spier....Mam dość tych szczeniackich wybryków gwiazdeczek. Nie zasługują na reprezentowanie Polski.

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Żużel. Wilki - Polonia: Magowi taktycznemu skończyły się czary. Pickering zawstydził kolegów (mecz w pigułce)

  Rzeczywiście szkoda kibiców. Tak się nie robi. Mimo że wiedzieli że nie ma kasy na awans to powinni dać z siebie wszystko i zrobić dobre widowisko. Z resztą chyba za darmo nie jechali i mogli zarobić. Porsing to moim zdaniem dziwny człowiek i nie warto mieć takiego w klubie. Edek i Chlib może nie mają kasy na sprzęt...

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Żużel. Jest nowy klub w Rzeszowie. Teraz potrzeba miliona złotych i zawodników. Marta Półtorak obiecała pomoc

  Więc jesteś głupcem, trollem jak tamci. Szkoda mi Twojej żony...

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Żużel. Jest nowy klub w Rzeszowie. Teraz potrzeba miliona złotych i zawodników. Marta Półtorak obiecała pomoc

  Człowieku przestań mącić i mierzyć wszystkich jedną miarą bo przypominasz mi tych o których piszesz. Jeżdżę kibicować do Krosna tak jak wielu normalnych kibiców z Rzeszowa i zawsze byłem za klubem z Krosna.

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Żużel. Jest nowy klub w Rzeszowie. Teraz potrzeba miliona złotych i zawodników. Marta Półtorak obiecała pomoc

  Ja też się bardzo cieszę jak i moi znajomi bo brakuje nam tego sportu. Innych trolli lepiej nie czytać. Pozdrawiam i również liczę na derby w przyszłym sezonie

 • Mr Darek lubi Komentarz

  Drodzy sąsiedzi , tak czytam te posty i do końca nie wiem - chcecie mieć żużel w Rzeszowie w końcu czy nie ? . Jedni są za, inni przeciw. Jednym pasują działacze ( i Pòłtorak ) innym nie . Są jacyś inni wskrzesiciele tego sportu w Rzeszowie do wyboru ?. Mnie ucieszyła wiadomość o rejestracji RTŻ u Rzeszòw bo jest szansa na derby . Nie wnikam w stare zażyłości, bo jestem z Krosna a nie z Rzeszowa i zapewne widzę to z zewnątrz . Jeszcze klub nie wystartował, a zapewne jest jeszcze cała masa problemòw do uporządkowania , a już jak czytam posty są uprzedzenia i podejrzenia rodem z ubiegłych lat . Ludzie z czasem się zmieniają ( może nie całkowicie ) , ale chyba dobrem nadrzędnym jest bardziej start , niż przemyślenia kto , ile i co z tego wyciągnie . Myślę, że ze względu na sytuację w jakiej jest rzeszowski żużel, osoby ktòre chcą to wskrzesić mają świadomość tego, że wszyscy będą im patrzeć na ręce i ich działania .
  Oczywiście nie wnikam w szczegòły, bo to nie mòj klub, ale cieszy mnie mimo wszystko, że powstanie na nowo i coś się jednak dzieje pozytywnego w tej sprawie u sąsiadòw w Rzeszowie . Trzymam kciuki by wypaliło i nastąpił start w 2020 roku .
  Jedno wiem, że nigdy wszystko nie przypasuje wszystkim i zawsze będą zaròwno głosy za jak i tych przeciwko . Jedni się cieszą i chwalą , inni narzekają i krytykują . ( u nas też tak jest w Krośnie ) .

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Mogli dać dziewczynom majtki pod brodę.

 • Mr Darek napisał/a odpowiedź do Twojego komentarza

  Czy nie za wcześnie na odsuwanie Australijczyka od składu ? Kto wie jacy zawodnicy przyjdą...

 • Mr Darek napisał/a komentarz do Żużel. Finał SoN: Zmarzlik fenomenalny, ale to Rosja została mistrzem świata. Daliśmy jej złoto w prezencie? (relacja)

  Finał wyglądał jakby Polacy nie chcieli wygrać...

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.