Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • toms. lubi Komentarz

  Bardzo mi się to podoba - życzę Wybrzeże awansu

 • toms. lubi Komentarz

  Gdańszczanie, powodzenia Wam życzę, a Kibicom drużyny radochy z dobrej jazdy Waszych riderów. Durnymi komentarzami godfatherów i innej maści amonów nie przejmujcie się, oni tak mają, że nic mądrego napisać nie potrafią. Mogliby wzorować się na kibicach Motoru, no ale nie potrafią, to nie ten poziom i klasa.

 • toms. lubi Komentarz

  Powinni jeszcze wziąć Chriska Harriska lub Madsa Korneliusa i klub emeryta gotowy

 • toms. lubi Komentarz

  Ja proponuję wszystkich ratowników światowego żużla wysłać do UK albo do Władywostoka niech tam przejmą drużyny i niech tam go ratują a nasz rodzimy niech już zostawią w świętym spokoju .

 • toms. lubi Komentarz

  Witkowski cały czas bruździ. Na emeryturę komuchu!

 • toms. lubi Komentarz

  Myślę, że przede wszystkim Madsen w oczach kibiców stracił po tej akcji z Kowalikiem na antenie nc+, nie oceniam co kto mógł i kto miał rację, ale wizerunkowo nie poszło to mu na korzyść.

 • toms. lubi Komentarz

  Bo jeździ w Częstochowie. A wiadomo jacy zawodnicy tam jeżdżą ;)

 • toms. lubi Komentarz

  To nie reprezentanci Polski, ale rozkapryszone bachory! Kara powinna być dotkliwa.

 • toms. lubi Komentarz

  Janowski to już tylko zwyjły lanser z bidonem bez ambicji jazdy w kadrze. To już tylko ligowy wyrobnik. W nowym sezonie pożegnanie z gp

 • toms. lubi Komentarz

  Oby doszło do przykładnego ukarania, bo to co robią niektórzy żużlowcy to zwykłe jaja.

 • toms. lubi Komentarz

  Skoro odebrano tytuł DMP 1984 roku, to dlaczego Unia Leszno oficjalnie szczyci się tym tytułem? Ten tytuł został im odebrany i nie powinni uwzględniać go przy ogólnej licznie zdobytych tytułów DMP. Oficjalnie, nie ma złotego medalisty z tamtego sezonu.

  W książce "Vadamecum sportu żużlowego, cz II" jest opisany ten mecz przy opisywaniu sezonu z 1984 roku i pan Sokołowski zapomniał o jednej sytuacji z tamtego meczu, a mianowicie to, jak jeden z zawodników Stali Rzeszów, jadąc na 3 pozycji ostatniego okrążenia, ma defekt motocykla, a jadący za nim (jak dobrze pamiętam) Okoniewski (Unia Leszno) robi wszystko... żeby go nie wyprzedzić. Stąd ten pomysł, że mecz był sprzedany, a nie najzwyczajniej odpuszczony, panie Sokołowski.

 • toms. lubi Komentarz

  Prawda 3:0 Ostafiński hahah Pierwszy policzek został wymierzony gdy dzień po rewelacjach pana O Bjerre ,który jego zdaniem miał być na 100% w Falubazie został w GKmie, drugi policzek to zostanie Emila w Unii po rewelacjach pana O i transferze do Falubazu, ale teraz to już jest nokaut !!! 3:0 Cierniak który według pana O od lipca był już we Wrocławiu hahaha całe dziennikarstwo pana O a raczej pana "zero" prawdy tyle w temacie Dareczku

 • toms. lubi Komentarz

  Kacprowi medal to zabrali "koledzy" z kadry Drabik w biegu 16 tym i Przedpełski w finale,a dopiero później defekt.

 • toms. lubi Komentarz

  A MÓGŁ DZIŚ POJECHAĆ O ZWYCIĘSTWO W MEMORIALE KRYSTIANA REMPAŁY... KTOŚ CZUWAŁ NA GÓRZE...

 • toms. lubi Komentarz

  Zacznę od prezesa Częstochowy! Radość po wygranym biegu Madsena gdzie ewidentnie silnik Kacpra zadymił jeszcze na prowadzeniu pokazuje przykład małego Polaka. Człowieku gdzie patriotyzm gdzie zasady jedziemy wszyscy po medal. W taki sposób borykał się przez lata Golob z wszystkimi którzy jechali na niego i ten sam problem ma Bartek, który musi uważać na kolegów z Polski. Kiedy zaczniemy wracać do czasów Jancarza i Plecha którzy zawsze na siebie mogli liczyć, nie pomagać ale nie przeszkadzać. Przedpełski tak walczył z Kacprem że nie mamy medalu w najważniejszym momencie. Co się dziej z tymi ludźmi już tak są zafiksowani na swoim punkcie. Rozumiem na początku zawodów, ale kiedy ten jeden punkt daje medal to trzeba myśleć że dla kibica ważny jest medal a nie upokorzenie przez małostkowość. Chyba się nie nadaje do obecnego samolubnego świata wyścigów. Tęsknię za innymi czasami może romantycznym ale dla kibiców cudownych koleżeńskich i walczących w jednej drużynie. Dla tego mamy tak mało medali że moje ego nie pozwala odpuścić rodaków.

 • toms. lubi Komentarz

  A jeszcze jedno, brawo Kacper.!!! Dzisiaj mnie przekonałeś do siebie, waleczny i dla mnie w-ce mistrz Europy. Madsen tylko dostał prezent...

 • toms. napisał/a komentarz do Żużel. Te zmiany mogą wstrząsnąć transferowym rynkiem. PZM szykuje nam prawdziwą bombę

  Wprowadzą 6 zawodników w meczu i jeszcze bardziej okroją szkolenie, a za 5-6 lat będą ratowali się cięciem składu do 4 zawodników plus ewentualnie rezerwowy. Szkolić i jeszcze raz szkolić a nie biadolić nieudacznicy.

 • toms. lubi Komentarz

  To skandal !!! To zabije rozwój polskich juniorów !!!
  Chcą ratować Spartę aby jako junior jeździł Czugunov.

 • toms. lubi Komentarz

  Szwedzki czy brytyjski żużel to raczej nie nasz problem. Niech tamtejsze federacje główkują, jak postawić na nogi dyscyplinę w swoich krajach.
  Oczywiście punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i akurat mnie się taka zmiana nie podoba bo zabiera Lublinowi spory atut w nadchodzącym sezonie. Jeśli chcą coś takiego wprowadzać, to niech to robią w sensownych ramach czasowych tak, żeby każdy mógł się na spokojnie do tego przygotować, a nie piszą na kolanie żeby komuś tyłek ratować.

 • toms. lubi Komentarz

  Jak dla mnie, wejście któregokolwiek z tych przepisów byłoby błędem.....

 • toms. lubi Komentarz

  Rusko i "szkolenie młodzieży" to jak Jerzy Urban i odmawianie nowenny.
  Proponowane zmiany jeszcze bardziej zduszą ledwie dychający proces szkolenia naszych rodzimych zawodników.
  Doraźne potrzeby wiecznie drugich mają być powodem rewolucji?
  Opamiętajcie się!

 • toms. lubi Komentarz

  Gdy w tekście zobaczyłem nazwisko Rusko od razu skojarzyłem o co chodzi.

 • toms. lubi Komentarz

  Znowu ten dziad Witkowski miesza się do żużla? Po to został wprowadzony zapis o 2 polskich juniorach, żeby szkolić nasi mieli gdzie się rozwijać, a teraz znowu mamy w lidze utrzymywać obcokrajowców? Co za chory człowiek

 • toms. lubi Komentarz

  Kloc rusko i beton Witkowski. zaraz znowu szkolenie w Polsce padnie bo Kloc ma pomysł żeby jeździli juniorzy zagraniczni

 • toms. lubi Komentarz

  Rusko i kodeks etyczny ?! przez Ruskę co roku trzeba do regulaminu dorzucać nowe paragrafy, bo szuka luk, żeby orżnąć przeciwnika i to jest etyczne ? dostał plandekę za grube pieniądze do testowania i jej nie używa, gdy na rękę jest mu odwołanie meczu, bo wg regulaminu nie jest do tego zobligowany (?) i to jest etyczne ? teraz trzeba wprowadzać paragrafy, żeby go specjalnie zobligować... sprowadza sobie juniorów z innych klubów i jednocześnie forsuje punkt w regulaminie, że należy mu się za nich ekwiwalent za wyszkolenie, za nieswoich wychowanków (!) i wg regulaminu może (nie musi, ale może - w ostateczności) zażądać ekwiwalentu i za Drabika i za Wojdyłę i za Cierniaka jak przyjdzie do WTS-u, nawet od ich macierzystych klubów, przepis ten po cichu pojawił się w regulaminie wraz z chwilą przyjścia Drabika do Wrocławia i czy to jest etyczne ??! a po mojemu Rusko za tym stoi, bo komu by na tym absurdalnym przepisie bardziej zależało, leśnym dziadkom z GKSŻ (?), Rusko sam stosuje chwyty poniżej pasa, a śmie grzmieć na innych, hipokryzja do potęgi, Rusko i etyka, mógłby się nie ośmieszać

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.