baraboszkin - lubi

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Kto pamięta dechy na trybunach? Potem były plastikowe rury. W tamtych czasach spokojnie na ten sam stadion spokojnie wchodziło 15 tys ludzi, a nawet więcej. Nie wiem czy komfort siedzenia na plastikowych krzesełkach jest choćby odrobinę lepszy od siedzenia na plastikowych rurach. Dla takiego Mielnika rury byłyby nawet lepsze bo zajmuje dvpskiem tyle miejsca ile mu potrzebaa nie dwa krzesełka. Poza tym dwa krzesełka wpijają się spaślakowi w szczelinę pośladkową. Aha, Mielnik co do widowiska to na Z5 trzeba umieć jeździć. Czy taki Miesiąc, AJ albo Staszek Burza mieli problemy ze zrobieniem show? Przypomnij sobie co się działo pod zegarem,, a ile razy potrafił się odwrócić wynik biegu na ostatniej prostej. Mielnik, ja mam jednak sentyment do tego gruzu, chodzilem tam jeszcze wtedy gdy nie byłeś w planach. Nie wszystko co nowsze, nowocześniejsze jest lepsze. Pamiętasz może stojące Jawy? Co z tego że nieco gorsze czasy okrążeń. Ile tańszy był ten sport, ile więcej dzieciaków się garnęło ile więcej działo się na torze. Z chęcią oddam nawet 5 albo 10 sekund na kółku dla powrotu tamtej masówki w żużlu. Kible? Nie wiedziałem że jest jakiś problem do czasu jak SF zaczęły robić z tego życiową sprawę. Nigdy jeszcze się na stadionie nie zlalem. Jedno piwko na meczu nie przeszkadza w niczym, no chyba że zrobisz ich 5 czy 8. Tylko że idę na mecz żeby zobaczyć widowisko, a nie po to żeby się nawalić. To mogę zrobić po meczu. Jeżeli masz fizjologiczne problemy to może trzeba leczyć. Tak samo nie idę na mecz żeby się nażreć. Parę godzin bez jedzenia przeciętny człowiek jest w stanie wytrzymać. Po twojej posturze widać że ty niestety nie. Uwierz mi że kilka godzin bez jedzenia może wyjść ci tylko na zdrowie, a w ostateczności weź kanapkę na mecz. Wcale nie twierdzę że ten stadion to jakieś cudo, bo tak nie jest, ale do diabła ten stadion ma swój klimat. Kurcze, nie zawsze sterylne warunki czy komfort są najlepsze i najważniejsze.

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Jednym tchem go przeczytalem. Wiecej takich artykułów.

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Świetny artykuł,miło się czyta takie wspomnienia o lokalnych bohaterach.Proszę o więcej takich ciekawych tekstów.

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Miśkowiak 18 lat, Kowalski 17(rocznikowo). Jakiś pożytek z nich Włókniarz będzie miał, ale przy okazji kolejną szkółkę w Ekstra można uznać za zamkniętą.
  Wygląda na to że Cieślak zostawi po sobie w Częstochowie spaloną ziemię, bo dla niego liczy się tylko tu i teraz.

 • baraboszkin lubi Komentarz

  A niby jak Lokomotiv ma zbudować budżet na Ekstra, skoro gdy 2x do niej awansował na torze to Ekstra pokazała im środkowy palec ? Jak w takiej sytuacji mają zachęcić sponsorów ?
  Ekstraliga to ponoć najlepsza żużlowa liga świata. Ponoć. Wielkość buduje się przyciągając braci mniejszych i dając im szansę. Zagarniając ich pod swoje skrzydła żeby rozwinąć tą dyscyplinę sportu w Europie. Jak NBA wpuszczając Toronto Raptors. A Ekstraliga to tylko najlepsza krajowa liga w prowincjonalnym sporcie jaki jest żużel. Bez ambicji, żeby to zmienić.

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Zrozumiał i ..... wziął jakiegos Eklofa który w Polsce ostatni raz jeżdził z 7 lat temu. Mi sie wydaje ze panu Wladkowi dobro Polonii lezy ale dopiero na 2 miejscu wazniejsze jest aby Jacek mial prace i Oskar byl lokalna gwiazda bo w innym klubie musialby zapierniczac o sklad. Takie moje zdanie i nikt sie z nim nie musi zgadzac

 • baraboszkin lubi Dlaczego?

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Myślę że jakikolwiek przedstawiciel organizatora nie powinien publicznie oceniać/krytykować sędziego. Rolą tychże jest właściwe przygotowanie imprezy z czego zresztą ponownie One Sport wywiązał się dobrze. Dlaczego? Sugerowanie kibicom takiej czy innej oceny pracy sędziego jest po prostu stronnicze bowiem jak sam zainteresowany zaznaczył organizatorom chodzi głównie o show a nie o regulaminy sportu żużlowego. W takiej sytuacji żadna opinia nie może to być obiektywna. Ponadto wkracza ona nijako na teren zastrzeżony dla niezależności sportowej oceny. Proponowałbym na przyszłość większą uwagę skoncentrować na zapewnieniu lepszego, pozwalającego na mijanki toru i gwarantuję iż wtedy show będzie dużo lepsze! Ten z Landshut nie zapewniał zbyt wielu ciekawych wyścigów.
  PS Jestem ciekaw kto jeszcze wcieli się w rolę krytyka jednej decyzji jurora. Może teraz nowy minister sportu? A może prymas Polski lub sam ojciec właściciel?

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Boże kochany, jak ten czas leci! Jego siedmiu czystych kompletów z 1983 roku to do końca życia nigdy nie zapomnę.W najgorszym meczu ligowym w tamtym sezonie,zdobył ,tylko 10 punktów(w ZG). Takiego sezonu to nie miał,chyba nawet Gollob. Takich rakietowych startów to nie miał nawet Gundersen.Najlepsi czołgiści jak Hamill i Hampel nie dali by mu rady.Jurek był super ligowcem takim jak:Nowak,Jaworek,Krzystyniak,Raba,Berliński,Proch,Świst,Gluckilich,Kępa,Błaszak itd.którzy raczej poza meczami ligowymi za dużo w żużlu nie osiągnęli. W dzisiejszych czasach byłby stałym uczestnikiem GP. Różnica sprzętowa była wtedy dla Polaków kolosalna w porównaniu z obcokrajowcami. Szkoda,że nie został przy żużlu. Zwykłe maślaki,których robił na torze z uśmiechem na ustach, zarabiają,kręcąc się przy żużlu kilkadziesiąt tysięcy rocznie.Jurek miał po prostu pecha,że startował w tych chorych czasach.Nie powiodło się w życiu liderom Stali z 1983 r.:Jancarz,Nowak,Rembas.Wielka szkoda.

 • baraboszkin lubi Oświadczenie Roberta Miśkowiaka. "Nie zarobiłem w Gdańsku fortuny!"

 • baraboszkin lubi Artur Mroczka też nie zgadza się na propozycję Wybrzeża!

 • baraboszkin lubi Poole Pirates krytykuje postępowanie Unibaksu Toruń w sprawie Darcy'ego Warda

 • baraboszkin lubi Chris Harris ....Czyli BSI na torze.

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Do mizerji jaka mamy w Polonii,taki ogorek jak znalazl.

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Ciagle beczeliscie ze Torun w Tv to teraz macie paryz. BUHAHA

 • baraboszkin lubi Derby bez kibiców z Zielonej Góry!

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Komentarz usunięty przez użytkownika

 • baraboszkin lubi Komentarz

  Wyngiel... ludzie!!!! wyngiel przywiezli, wyngiel we wsi jest! Lubelski Węgiel pozdrawia Składy Węgla.