Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • realista 50 napisał/a komentarz do Jan Tomaszewski o meczu Lechia - Legia: Polska piłka została zabita przez pana sędziego

  Ten sędzia to jest oszust . dokonał oszustwa na oczach tysięcy ludzi. Powinna wkroczyć z urzędu prokuratura , ale nie z Warszawy. W piłkę grałem wiele lat , funkcjonowałem w strukturach piłkarskich ,ale takiego bezczelnego "przekrętu " jeszcze nie widziałem. Mecz należy powtórzyć , bo wypaczony został jego wynik a sędzia dożywotnio zdyskwalifikowany . Mówię to jako prawnik !!!!!!!!!!!!!!!!!

 • realista 50 lubi Komentarz

  Proces licencyjny to fikcja i ja się nie dziwię kibicom z Rzeszowa że mają żal do PZM bo jednak są równi i równiejsi a Wanda Kraków to jest SYMBOLEM tej PATOLOGI !

 • realista 50 lubi Komentarz

  czyli regulaminowych maja tyle co Rzeszów :) Wiec praktycznie to samo.

 • realista 50 napisał/a komentarz do Setki tysięcy złotych fruwają w powietrzu. Sprzeczne informacje w sprawie długu Polonii Piła

  To jest właśnie zasada " równości wobec prawa " w wykładni PZM ! Kpina z kibiców i norm prawnych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dług jest długiem bez względu na jego wysokość. Polecam KC / dział zobowiązania/ i KPC .................

 • realista 50 lubi Komentarz

  Proces licencyjny w Polskim żużlu to fikcja i założę się że jakby prezes Nawrocki zapłacił wdowie po ŚP Tomaszu Jędrzejaku to Stal Rzeszów licencję by dostała bo co za różnica czy to jest 1.8 mil czy 1.6 mil !

 • realista 50 lubi Komentarz

  Nowi pilscy działacze ujęli się honorem i postanowili spłacić długi po poprzednikach - szanowałem to, ale po obecnych kwikach zawodników dochodzę do wniosku, że trzeba było zamknąc budę na rok i zacząć od zera tak jak Częstochowa, Gniezno, Ostrów, czy Lublin. Smutna jest ta nasza żużlowa rzeczywistość... A mnie osobiście boli, że taki Żentkowski i Soter łażą se po miescie jak gdyby nic się nie stało i nikt nie może ich pociągnąć do odpowiedzialności! "Państwo teoretyczne" w pełnej okazałości.

 • realista 50 lubi Komentarz

  Ja odpowiedzialem ale po raz chyba, 8 usunęli, ot taki obiektywny portal. Ale twój post też jest dobrą odpowiedzią. Ja jeszcze zapytałem o to jaką to niby odpowiedzialność ponosi komisja licencyjna(Kraków i Piła) a także ze nie lubię jak kopie się leżącego. Nie widzę też powodu aby ostafinski był wyrocznia. Dlatego pewnie usunęli. Wolę PS tam przynajmniej nikt nic nie kasuje. Pewnie ten też usuną

 • realista 50 lubi Komentarz

  Oczywiście że jest tak jak mówisz, zgadzam się z tobą.

 • realista 50 lubi Komentarz

  Niech Rzesza jedzie. Liga w komplecie też będzie atrakcyjniejsza. Zawodnicy i tak są bez klubów, także większość w Polsce nie pojedzie.

 • realista 50 lubi Komentarz

  Stali mówie Tak ! Nawrockiemu Nie !!!

 • realista 50 lubi Komentarz

  W Gdańsku Zdunek dostał licencję na 2 ligę bodajże w marcu. Dostał. I ja nie mówię, że w Rzeszowie mają nie dostać. Jeśli będzie taka możliwość to niech dostaną. Liga w 7 zespołów faktycznie jest do d.... Tylko najpierw proszę przedstawić plan naprawczy tj. uregulować sprawy z dłużnikami (przede wszystkim zawodnikami ale nie tylko). Podpisać porozumienia. Tu przeciez nie trzeba nawet spłacać wszystkiego od razu. Tak zrobił Zdunek. Strony się dogadały. Należności rozłożono na raty. Przedstawić te porozumienia w żużlowej centrali. Będzie to zrobione i wiarygodne to niech Stal dostanie szansę.
  Ale nie tak jak robi to Pan Nawrocki od d..y strony. W tym momencie zdecydowane NIE dla Stali. To byłaby kpina. Nic nie zrobił, nic się nie zmieniło a mają mu dać?

 • realista 50 napisał/a komentarz do Właściciel Stali Rzeszów spotkał się z prezesem PZM. Prosił o kolejną szansę

  Prezes PZM stwierdza że nie wie jaki jest stan prawny ? ! Kompromitacja !. Stan faktyczny jest taki , że na dzień dzisiejszy dwa kluby mają długi nieuregulowane wobec zawodników i maja licencję. A stan prawny to konstytucyjna zasada "równości wobec prawa"!!!! Były przypadki wznawiania procesu licencyjnego ,a zatem prawo pozwala..... A w przyszłości system prawny winien być w zgodzie z zasadą praworządności tj. regulamin sportu żużlowego winien odpowiadać systemowym zasadom ustawodawczym / ustawom / , a te winny być zgodne normami konstytucyjnymi. Skoro PZM dopuszczał precedens w zakresie licencji , to powinien być w tym zakresie konsekwentny wobec wszystkich klubów!!!!!!!!!!!!!

 • realista 50 lubi Komentarz

  Sadzikowski to jest jednak kombinator:) Co i komu on chciał udowodnić? Chyba to , że jest w stanie zbudować w Krakowie mocny pierwszoligowy żużel... Z dobrych chęci wyszło jednak rolowanie długów i możliwy upadek żużla w tym mieście...
  Całkowita jazda bez trzymanki w wykonaniu prezesa, w myśl zasady "jakoś to będzie"!
  Identyczna sytuacja jak w Bydgoszczy kilka lat temu, dlatego mam nadzieję, że Wanda stanie na nogi, bo jak widać po Polonii, można podnieść się nawet z samego dna... Jest jednak potrzebna w Wandzie jedna ważna zmiana - zmiana prezesa!

 • realista 50 lubi Komentarz

  Ja sie pytam jakim prawem WANDA rok w rok dostaje licencje??? Nie obchodzi mnie Ile jeszcze lat bedzie. Pytanie jest proste. Klub ktory rok w rok walkuje dlugi dostaje rok w rok licencje. Pila ktora Sama sie przyznala, ze od 2016roku roluje dlugi dostaje licencje uwaaga...... Bo jest wiarygodna. Za same oszustwa powinni z miejsca byc wywaleni,ale wtedy w 2 lidze nie miialby kto jechac.

 • realista 50 lubi Komentarz

  Już zaczęło się odwracanie uwagi od Wandy w komentarzach i oczywiście pojawił się Rzeszów. A to Wanda jest od lat nierzetelnym klubem. Sadzikowski jest za to odpowiedzialny. Teraz to grozi, ile to zawodnicy nie zarobili, itd. Pewnie w ten brzydki sposób, chce kibiców nastawić przeciw zawodnikom. A nieważnym jest ile dostali, tylko kiedy dostaną resztę. A Sadzikowski zapowiedział tylko przedstawienie sytuacji, a nie zapłacenie zaległości.Próbuje odwrócić uwagę. Wanda nie powinna dostać licencji już rok temu. Piła również. Obecnie, to Piła zaczęła jakoś się prostować, pojawili się nowi ludzie, itd. A w Wandzie wciąż Sadzikowski. Jak ktoś kto doprowadził do kiepskiej sytuacji finansowej, może to naprostować? Wątpię, aby był wystarczająco kompetentny. Ale to wiedzą lepiej kibice Wandy.

 • realista 50 lubi Komentarz

  Proszę się odczepic od Wandy i jej prezesa. Wanda dostała licencje to chyba jest jasne że jest w porządku. Przeszła audyt, złożyła wszystkie papiery więc jest ok Zresztą jakby coś było nie tak to ostafinski, galewski i hynek dawno by o tym pisali. Więc niech Koza i Szczepaniak przestaną się wyglupiac i szkalowac dobre imię w/w i PZM. Zresztą gdyby były tam jakieś grosze to PZM jako ten który ocenia uczciwość klubów napewno im wróci.

 • realista 50 lubi Komentarz

  Zawodnicy domagają sie pieniedzy, a PZM z GKSŻ licencje dali a nawet do 1 ligi zapraszali - phehehe

 • realista 50 napisał/a komentarz do Podjęto decyzję ws. Nice 1. LŻ. W czwartek poznamy terminarz

  Żądam opublikowania mojego drugiego wpisu na podstawie którego zdecydowano się na publikację pierwszego . W drugim komentarzu internauci poznają procedurę prawną zgodną z Konstytucją Rzeczpospolitej. Nie obawiajcie się Panowie " Prawo ma być Prawem" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W przypadku braku publikacji będę zmuszony do złożenia zawiadomienia o możliwości popełnienia przestepstwa .

 • realista 50 napisał/a komentarz do Podjęto decyzję ws. Nice 1. LŻ. W czwartek poznamy terminarz

  Tak może być tylko w Polsce. Niepraworządność aż razi , bowiem decyzja jest niekonstytucyjna. Została naruszona zasada " równości wobec prawa". Skoro Stal ponosi konsekwencje za długi ,to dlaczego nie ponoszą Polonia i Wanda skoro mają też długi ? Nie jest ważne jakie bądż ile mają . Regulamin jest aktem prawnym i dotyczy wszystkich jednakowo!!!. Tym gremium imiennie, które podejmowało decyzję, powinien zająć się wymiar sprawiedliwości., ale w tym systemie - burdel- to rzeczywistość tj. oczywista -oczywistość..............Zgodnie z prawem I liga powinna jechać w obsadzie 5 drużyn albo alternatywnie 8 zespołów . Roszczenia / zobowiązania /i procedurę sądową - wierzyciel - dłużnik , reguluje Kodeks cywilny a nie PZM.

 • realista 50 napisał/a komentarz do Między Stalą i innymi zadłużonymi klubami nie można postawić znaku równości. Nawrocki to tykająca bomba

  Raz jeszcze powtórzę -dług jest zawsze długiem i nie jest ważne ile on wynosi bądż czy jest spłacany i w jaki sposób spłacany. Dług jest albo go nie ma. Jeśli jest dług to jest wierzyciel i dłużnik. Konstytucyjna zasada równości wobec prawa - w tym wypadku regulaminu jako normy prawnej dotyczy wszystkich stron . Zatem każdy klub który jest dłużnikiem podlega takim samym normom prawnym . W świetle przepisów prawa Stal czy Wanda , czy Polonia będąc dłużnikiem podlega tym normom prawnym na równych zasadach i stanowionych prawach!!!. Natomiast wierzytelność zawodników regulują KC -zatem postępowania cywilne / dział zobowiązania / - JASNE..............

 • realista 50 lubi Komentarz

  Ludziki z gksżu twierdzą że od nowego sezonu wszyscy dłużnicy pojadą w lidze trzeciej a liga pierwsza i druga będą wolne od długów . Rozumiem przez to że w dwóch ligach nie będzie żadnego pobłażania zwanego licencją nadzorowaną . Nie wierzę w to ale liczę na cud że wejdzie w życie ten zapis . Warto byłoby wówczas porozmawiać z Providentem aby został głównym sponsorem najniższej ligi świata . I niech gksż jeszcze uchwali nowy przepis mówiący o tym że na licencji nadzorowanej można jechać maksymalnie 10 lat ;)

 • realista 50 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • realista 50 lubi Komentarz

  Napij się dębowego mocnego karaluchu. U nas w Gorzowie Wlkp długi są rolowane co rok i żyjemy tak na pograniczu.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.