Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • mati13 otrzymał srebrny medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • mati13 napisał/a komentarz do Kwalifikacje olimpijskie siatkarek. Malwina Smarzek-Godek nie była w stanie udzielić wywiadu. "Mali nie zawaliła"

  A cóż ona takiego może po takim meczu powiedzieć? Że jako atakująca nie potrafi skończyć piłki w górze na wagę finału? Taka atakująca, po tym poznasz jej wartość. Podbijali ją jak chcieli, ta się męczyła, a treneiro nie reagował, gdzie powinna była już dużo wcześniej być zmieniona niż druga część 4 seta. 5 set to kontynuacja dalszego braku skuteczności i w dalszym ciągu brak reakcji ze sztabu szkoleniowego.
  Porażka na własne życzenie.

 • mati13 napisał/a komentarz do PlusLiga. Problem Asseco Resovii Rzeszów jest złożony. "To nie tak, że zawodzi jeden element"

  Ty Damianku ze swej strony akurat robisz wszystko, by kibice byli zadowoleni...jakoś tak drugi rok z rzędu. Tak bardzo Ci się chce, tak bardzo się starasz, i tak bardzo dobrze się prezentujesz, że jesteś jednym z najlepszych w lidze. Oby tak dalej....teraz wrócić do domu, przeanalizować meczyk i wyciągnąć wnioski by....kontynuować tą dobrą serię i tą dobrą grę.

 • mati13 napisał/a komentarz do Liga Narodów. Prezydent irańskiej federacji o Vitalu Heynenie: On potrzebuje psychologa!

  Przepraszajcie ich dalej, a Ci...niczym jak Żydzi, będą nas kopać, gnoić i obrażać. Kasprzyk wszystkiemu ulegnie, tylko ktoś kiwnie palcem i już pełno w gaciach ze strachu, miękka klucha jak cały ten PZPS. Do niczego dobrego to nie prowadzi, wręcz przeciwnie....tak właśnie pozwalamy sobie dmuchać w kasze...my przepraszajmy, a inni niech nas gnoją.

 • mati13 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: wściekły Jakub Kochanowski. "Czujemy się, jakby nas ktoś okradł"

  Oj chłopaku chłopaku, poszedł do Skry i już gada ich językiem, że ich sędziowie okradli haha. Zresztą nie pierwszy to raz, kiedy to płakali że zostali oszukani bo sami wygrać nie mogli. Dziwne tylko, że Kłos twierdzi zupełnie co innego, dlatego każdy mówi co chce. Jak już emocje opadną, niech się lepiej ogarnie chłopak i pogodzi z faktem, że to Trefl wygrał i że w tym sezonie Skra gra fatalnie.

 • mati13 napisał/a komentarz do Bezsilna Asseco Resovia Rzeszów wciąż niemalże na dnie. Mateusz Mika: Nie możemy sobie z tym wszystkim poradzić

  I mówi to akurat "zawodnik", który właśnie "godnie" reprezentuje klub, w którym występuje. Cały rok to jedna wielka kpina i żarty w jego wykonaniu na boisku, cały rok jedne i te same wywiady jak gdyby nigdy nic. Najważniejsze, że nie ważne jak, ale że kasa się zgadza, a ten herb i to "godne" reprezentowanie klubu, to tylko dla picu w wywiadach.
  Możdżonek w swoim wywiadzie przynajmniej nie owija w bawełnę i powiedział jak jest, że brak drużyny i jaka zapewne panuje atmosfera w zespole, a co najważniejsze zasugerował wprost że chyba nie wszystkim się CHCE. A najlepszym tego przykładem jest choćby Schulz w ostatnim meczu z Zawierciem, gdzie na rozgrzewce podczas choćby wykonywania zagrywek, wolał sobie siedzieć na bandzie, niż serwować.
  Wstyd i hańba, najlepiej to połóżcie się bo skompromitowani to już jesteście wystarczająco!!!

 • mati13 napisał/a komentarz do Problemy Stoczni Szczecin i Chemika Bydgoszcz. PZPS chce wyjaśnień

  I co im z tych wyjaśnień? Ano nic. Zwykła gierka pod publiczkę, pokazanie niby reakcji ze strony związku. Tylko problem w tym, że ktoś takie zespoły dopuszcza do gry. Dlatego najpierw to trzeba zrobić porządek w związku, a dopiero potem podejmować jakiekolwiek reakcje. Cały ten PZPS to trzeba wypie.r.dzielić na zbity pysk. Trzeba się pozbyć tych ludzi co są tam tylko dla stołków bez pojęcia lub z zarzutami, i trzeba ludzi kompetentnych i nieskorumpowanych, co znają się na rzeczy. Potrzeba takich działań na wzór Resovii, bo jak widać, da się.

 • mati13 napisał/a komentarz do Asseco Resovia z biletem do Częstochowy. Mateusz Mika: Zadanie wykonaliśmy

  Zacznij Ty w końcu chłopie grać, bo to jest dramat jak się na Ciebie patrzy jak kaleczysz !!!

 • mati13 napisał/a komentarz do Zmiany w AZS-ie Częstochowa. Sinan Tanik stracił pracę

  Gdzie tam Łuka, dawać Kowala !!!

 • mati13 napisał/a komentarz do Pucharowe fatum Asseco Resovii. Andrzej Kowal: Nie ma bolesnych i mniej bolesnych porażek

  Haha Kowalu, no to powiedziałeś co wiedziałeś. Jakie to proste, że mecz rozstrzygnął się w dwóch elementach: serwis i przyjęcie. Czyli w tych elementach, które tak solidnie trenujecie przecież. Wy nie przyjechaliście by wygrać!!!

 • mati13 napisał/a komentarz do Bartosz Kurek: Moja kontuzja jest ciężka i przewlekła

  To zapewne skutki zeszłorocznego "wypalenia".

 • mati13 napisał/a komentarz do Andrzej Grzyb: Rozmawiałem z Leonem, wszystko sobie wyjaśniliśmy

  Żałosny gość !!!

 • mati13 napisał/a komentarz do Andrzej Kowal: Propozycję przyjąłem, bo odmowa byłaby dużym błędem z mojej strony

  Wstydu nie macie Panie Kowal i Panie Górski! Za nic honoru!
  Tak szybko wypoczął Kowal? 6 lat było wystarczająco długo, a tu wystarczyło 7 miesięcy na odpoczynek, a po drodze stanowisko dyrektora sportowego bo jakże by inaczej. Żenada.
  I Ty jeszcze śmiesz mówić że odmowa byłaby błędem z twojej strony!!!
  Do tego na twoje życzenie dokoptowany zostaje do zespołu twój były asystent, a teraz statystyk. To tylko pokazuje jaka patologia panuje w Resovii i jacy nieudolni jesteście. Ośmieszacie ten klub że aż niemiło.
  Na zawodnika nie ma pieniędzy, na jeden porządny transfer bo kurek z kasą został przykręcony, a na dokoptowanie kolejnego do sztabu trenerskiego kasa jest. Brawo Panie Góral!!! Doją Cie jak chcą, a Ty...się temu nie dziwisz. Panie Góralu, czy Ci nie żal?!

 • mati13 lubi Komentarz

  Kiedy ten poczciwy Góral przejrzy na oczy i wyp..doli tego łysego handlarza opon z funkcji prezesa ,bo to on jest odpowiedzialny za to , w jakim obecnie miejscu jest Resovia? Świechta się cwaniaczek za pieniądze Górala ( szczytem bezczelności było przyznanie samemu sobie nagrody pieniężnej za organizację turnieju FF w Krakowie), a rządzi klubem , jak wiejski motocyklista. Nie ma sensu przypominać wszystkich nazwisk ,które stały się niewypałami ,a za które wyłożono ciężkie pieniądze.I za to wszystko jest odpowiedzialny właśnie Górski.Dlatego z tego miejsca apeluję do prezesa z telefonem : Jeśli Masz odrobinę honoru Panie Prezesie Górski i Masz poczucie odpowiedzialności za swoje babole ,to Podaj się do dymisji ,bo zaczyna mijać się z celem przyszła rozbudowa Podpromia.Dobrze będzie , jak obecne Podpromie zapełni się choćby w połowie ,bo z meczu na mecz widać coraz więcej niebieskich krzesełek...Jeszcze z 2 lata i pod wodzą tego nieudacznika mistrz Polski będzie bronił.......się przed spadkiem...

 • mati13 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Roberto Serniotti zwolniony z Asseco Resovii. Andrzej Kowal nowym-starym trenerem rzeszowian

  To tylko pokazuje jakie kółko wzajemnej adoracji panuje w Resovii i jak obsadzone są stołki. Od dwóch sezonów jak Kowalowi nie szło z zespołem o czym świadczyły wyniki czy też sama gra i jej styl, to zawsze Góral i Górski stawali za nim murem i tłumaczyli, że niech dokończy sezon, dużo mu zawdzięczamy, jest tylko człowiekiem, wspierajmy go itd. Skoro tak, to dlaczego nie pozwolili dokończyć sezonu Serniottiemu tylko zwolnili go jeszcze przed półmetkiem sezonu? To co już się pisało, dostał skład w spadku, a Ci się jeszcze spodziewali nie wiadomo czego po jego pracy z takim składem. Przecież to wszystko jest absurd. Brzmi kuriozalnie, kabaret. Ci ludzie są niepoważni, ośmieszyli tylko ten klub na całą Polskę. Grabarz Górski musi odejść, najlepiej w pakiecie z resztą amatorów obsadzonych po różnych stołkach.

 • mati13 lubi Komentarz

  Ależ Kowal ma plecy!!!!Zwolnił GÓRAL trenera,który w 10 klubach pracował,dwa razy wygrał Ligę Mistrzów,awansował dwukrotnie z przeciętnymi drużynami do finałów Ligi Mistrzów.Czego się GÓRAL spodziewał,że Asseco z tym składem będzie liderować w lidze i walczyć o mistrza?Panie KOWAL,jest takie przysłowie,że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.Problemem Kowala jest to,że żaden klub nie chce takiego fachowca zatrudnić.W dobrym momencie sobie to GÓRAL z KOWALEM zaplanowali,z całą czołówką ASSECO już grało,ze średniakami z czuba też,więc o zwycięstwa i punkty będzie teraz dużo łatwiej i znów po paru zwycięstwach, geniusz PODKARPACIA zostanie wychwalany pod niebiosa przez jego zwolenników i stanie się w ich oczach MESJASZEM PODKARPACIA.ROBERTO SERNIOTTI znajdzie sobie panie KOWAL pracę w innym klubie w przeciwieństwie do pana,bo na fachowców z takim doświadczeniem i sukcesami trenerskimi zawsze jest zapotrzebowanie.Powodzenia ROBERTO w nowym klubie,wsadzili Pana na niezłą minę,podobnie jak Fefe.Po paru miesiącach zmiana trenera,bo się nie sprawdził!!!???Panie GÓRAL jest pan takim samym amatorem jak PZPS!!!Tylko oni chyba nie są aż tak szaleni,żeby Kowala wybrać na trenera reprezentacji?Najpierw pozbyli się GROZERA,potem ACHREMA i IGNACZAKA,teraz obwiniają trenera,że z przeciętnymi grajkami jest na 6 miejscu w lidze,a na którym miałby być według pana Panie GÓRAL?Wszystkie zespoły powyżej mają w mojej ocenie lepsze składy,a to że budżet ASSECO jest źle wydawany i zespół źle skonstruowany to niech pan obwinia GÓRSKIEGO i zwłaszcza KOWALA,bo to są przez niego wybrani zawodnicy! Dokąd zmierzasz Resovio?

 • mati13 napisał/a komentarz do Oficjalnie: Roberto Serniotti zwolniony z Asseco Resovii. Andrzej Kowal nowym-starym trenerem rzeszowian

  Cyrk na kółkach! To jest niepoważne, to jest jedna wielka kpina z kibiców. Nawet szkoda cokolwiek komentować bo to szkoda nerwów. Wstyd i kompromitacja!!!
  Jeżeli Góralowi zależy na Resovii, to powinien pierwsze pozbyć się tego nieudolnego zarządu, wszyscy WON!

 • mati13 napisał/a komentarz do Vital Heynen złożył dokumenty. Oficjalnie jest kandydatem na trenera reprezentacji Polski

  Brać go Panie Jacuś, bo potem znowu będziesz dymisjonował swoje wynalazki i rozpisywał konkursy lub zapowiadał swoje zachcianki co do podwójnego trio.

 • mati13 napisał/a komentarz do Ryszard Bosek o AZS-ie: Ktoś chce wygrać na naszej klęsce

  a ten dalej swoje...

 • mati13 napisał/a komentarz do Andrzej Szewiński interweniuje w sprawie AZS-u. Mówi dość kompromitacji klubu

  Już mi się ten Pan podoba, super to podsumował. Szkoda tylko, że reakcja przyszła dopiero w takim momencie, a nie było takiej już wcześniej, po wcześniejszych słabych sezonach. No ale z drugiej strony taka sytuacja tylko wyjdzie im na dobre, mam nadzieję. Wypierdzielą wszystkich Boskich i może zaczną grać na nowo.

 • mati13 lubi Komentarz

  No ,to jeszcze nowy trener od przygotowania fizycznego i będzie super.

 • mati13 napisał/a komentarz do Roberto Serniotti za sterami Asseco Resovii! Włoch podpisał dwuletni kontrakt

  Witamy w Rzeszowie !!!

 • mati13 napisał/a komentarz do Piotr Nowakowski: Sezon w Asseco Resovii był kompletnie nieudany

  No ładnie Piotrze, ładnie.

 • mati13 napisał/a komentarz do Bartosz Górski: Staramy się sprawnie i szybko budować skład zespołu

  Ten naczelny oszołom o którym mowa, to on zawsze taki "błyskotliwy i wygadany" o czym świadczą jego teksty właśnie. Aż dziwne że tak pózno dopiero napisał/skomentował, bo zawsze pierwszy w swoich komentarzach.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.