Black Wars - lubi

  • Black Wars lubi Komentarz

    Dzięki minimalnej porażce wskoczyłem na podium :)
    ---------
    Gratulacje indywidualne dla Kasyxa, Chapeau bas!! Gratulacja dla wszystkich biorących udział również za to, że wytrwaliśmy do końca :) Szczególne podziękowania dla Gospodarza zabawy: Wars kupa dobrej roboty!!

  • Black Wars lubi Komentarz

    GRATULACJE DLA ZWYCIĘZCÓW ! !!

  • Black Wars lubi Komentarz

    3. 14.05 18:00 Verona - Torino 1
    4. 14.05 21:00 Nice - Lille x
    5. 14.05 21:00 Rennes - Marsylia 2
    6. 15.05 12:30 Stal M. - Śląsk W. x
    7. 15.05 18:30 Anderlecht - Royale Union SG 2
    Rzuty karne : (drugi wybierający musi mieć DWA inne przynajmniej typy do tych spotkań)
    (K/1) 15.05 12:30 Bologna - Sassuolo 1
    (K/2) 15.05 15:00 Leeds - Brighton x
    (K/3) 15.05 16:00 Genk - Gent 1
    (K/4) 15.05 17:00 Guimaraes - Gil Vicente 1
    (K/5) 15.05 18:30 Espanyol - Valencia 1

  • Black Wars lubi Komentarz


    2. 14.05 20:00 Lechia - Pogoń x
    3. 15.05 12:30 Bologna - Sassuolo 1

    5. 15.05 15:00 Leeds - Brighton 1
    7. 15.05 18:30 Espanyol - Valencia x
    (R/1) 15.05 18:30 Atl. Madryt - Sevilla 1

  • Black Wars lubi Komentarz

    2. 14.05 15:30 FSV Mainz - Eint.Frankfurt 1
    3. 14.05 18:00 Verona - Torino X
    4. 14.05 21:00 Nice - Lille 1
    6. 15.05 12:30 Stal M. - Śląsk W. X
    7. 15.05 18:30 Anderlecht - Royale Union SG 1
    Rzuty karne:
    (K/1) 15.05 12:30 Bologna - Sassuolo X
    (K/2) 15.05 15:00 Leeds - Brighton 1
    (K/3) 15.05 16:00 Genk - Gent 1
    (K/4) 15.05 17:00 Guimaraes - Gil Vicente 1
    (K/5) 15.05 18:30 Espanyol - Valencia X
    Maciula powodzonka

  • Black Wars lubi Komentarz

    2. 14.05 20:00 Lechia - Pogoń 1
    3. 15.05 12:30 Bologna - Sassuolo X
    4. 15.05 15:00 Aston Villa - Crystal Palace 1
    5. 15.05 15:00 Leeds - Brighton 1
    6. 15.05 17:30 Radomiak - Wisła Kraków 2
    (R/1) 15.05 18:30 Atl. Madryt - Sevilla 1
    Abak powodzonka ;)

  • Black Wars lubi Komentarz

    (R/1) 15.05 18:30 Atl. Madryt - Sevilla X

  • Black Wars lubi Komentarz

    1. 14.05 15:30 VfB Stuttgart - FC Koeln 2
    2. 14.05 20:00 Lechia - Pogoń 1
    4. 15.05 15:00 Aston Villa - Crystal Palace 1
    5. 15.05 15:00 Leeds - Brighton 1
    6. 15.05 17:30 Radomiak - Wisła Kraków 2
    (R/1) 15.05 18:30 Atl. Madryt - Sevilla x

  • Black Wars lubi Komentarz

    U mnie bez spotkania 7

  • Black Wars lubi Komentarz

    Najbliższa kolejka jest dość nietypowa, bowiem trwa od niedzieli do wtorku!

  • Black Wars lubi Komentarz

    My "sowy" tak mamy:)
    3 godzinki snu i wystarczy.

  • Black Wars lubi Komentarz

    Tak jest zaraz po przebudzeniu;)
    Atletico przegra oczywiscie

  • Black Wars lubi Komentarz

    1. 14.05 15:30 VfB Stuttgart - FC Koeln 2
    4. 15.05 15:00 Aston Villa - Crystal Palace 1
    5. 15.05 15:00 Leeds - Brighton 2
    6. 15.05 17:30 Radomiak - Wisła Kraków 2
    7. 15.05 18:30 Espanyol - Valencia x
    (R/1) 15.05 18:30 Atl. Madryt - Sevilla

  • Black Wars lubi Komentarz

    1. 14.05 13:15 Ross County - Dundee Utd 2
    2. 14.05 15:30 FSV Mainz - Eint.Frankfurt 1
    3. 14.05 18:00 Verona - Torino x
    4. 14.05 21:00 Nice - Lille x
    5. 14.05 21:00 Rennes - Marsylia 1


    Rzuty karne : (drugi wybierający musi mieć DWA inne przynajmniej typy do tych spotkań)
    (K/1) 15.05 12:30 Bologna - Sassuolo 2
    (K/2) 15.05 15:00 Leeds - Brighton 2
    (K/3) 15.05 16:00 Genk - Gent 2
    (K/4) 15.05 17:00 Guimaraes - Gil Vicente 2
    (K/5) 15.05 18:30 Espanyol - Valencia x

  • Black Wars lubi Komentarz

    Wyniki w blogu

  • Black Wars lubi Komentarz

    Kurczaczek...już poprawiam

  • Black Wars lubi Komentarz


    2. 14.05 15:30 FSV Mainz - Eint.Frankfurt 1
    3. 14.05 18:00 Verona - Torino 1
    4. 14.05 21:00 Nice - Lille 1
    6. 15.05 12:30 Stal M. - Śląsk W. 1
    7. 15.05 18:30 Anderlecht - Royale Union SG x
    Rzuty karne : (drugi wybierający musi mieć DWA inne przynajmniej typy do tych spotkań)
    (K/1) 15.05 12:30 Bologna - Sassuolo 1
    (K/2) 15.05 15:00 Leeds - Brighton 2
    (K/3) 15.05 16:00 Genk - Gent 1
    (K/4) 15.05 17:00 Guimaraes - Gil Vicente 1
    (K/5) 15.05 18:30 Espanyol - Valencia x

  • Black Wars lubi Komentarz


    2. 14.05 20:00 Lechia - Pogoń 1
    3. 15.05 12:30 Bologna - Sassuolo 1
    4. 15.05 15:00 Aston Villa - Crystal Palace 1
    5. 15.05 15:00 Leeds - Brighton 1
    6. 15.05 17:30 Radomiak - Wisła Kraków 2
    (R/1) 15.05 18:30 Atl. Madryt - Sevilla 1

  • Black Wars lubi Komentarz

    Espanyol - Valencia 2

  • Black Wars lubi Komentarz

    1. 14.05 13:15 Ross County - Dundee Utd 1
    2. 14.05 15:30 FSV Mainz - Eint.Frankfurt 1
    3. 14.05 18:00 Verona - Torino x
    5. 14.05 21:00 Rennes - Marsylia 2
    6. 15.05 12:30 Stal M. - Śląsk W. 1
    Rzuty karne : (drugi wybierający musi mieć DWA inne przynajmniej typy do tych spotkań)
    (K/1) 15.05 12:30 Bologna - Sassuolo 1
    (K/2) 15.05 15:00 Leeds - Brighton 1
    (K/3) 15.05 16:00 Genk - Gent x
    (K/4) 15.05 17:00 Guimaraes - Gil Vicente x
    (K/5) 15.05 18:30 Espanyol - Valencia x