Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jakubu napisał/a komentarz do Menatyper - 14.10.2019.

  1. Barcelona - PSG 30:28
  2. Aalborg - Flensburg 23:25
  3. Celje - Elverum 29:31
  4. Zagrzeb - Pick 25:31
  5. Porto - Motor 34:30
  6. Mieszkow - Vive 31:32
  7. Montpellier - Kiel 26:33
  8. Veszprem - Vardar 27:26
  9. Wisła - Dinamo 28:26

 • Jakubu napisał/a komentarz do Menatyper - 06.10.2019.

  1. Flensburg - Zagrzeb 33:26
  2. Barcelona - Elverum 31:28
  3. Aalborg - Pick 25:26
  4. PSG - Celje 30:22
  5. Vardar - Kiel 28:27
  6. Vive - Montpellier 25:24
  7. Mieszkow - Motor 33:29
  8. Veszprem - Porto 34:30
  9. GOG - Wisła 26:23

 • Jakubu napisał/a komentarz do Menatyper - 23.09.2019.

  1. Pick - Flensburg 28:27
  2. Elverum - PSG 23:35
  3. Zagrzeb - Barcelona 26:38
  4. Celje - Aalborg 23:27
  5. Kiel - Mieszkow 33:24
  6. Porto - Vive 27:31
  7. Motor - Vardar 24:30
  8. Montpellier - Veszprem 28:32
  9. Wisła - Kristianstad 27:24

 • Jakubu napisał/a komentarz do Menatyper - 1. notowanie.

  Kopiuję wpis:
  Wisła Płock - Kadetten 26-27
  Veszprem - Kiel 28-28
  Mieszkow - Montpellier 27-30
  Barcelona - Celje 35-25
  Aalborg - RK Zagrzeb 29-26
  Vardar - Porto 33-27
  PSG - Pick 27-27
  Kielce - Motor 31-26

  PS. Oczywiście za Flensburg zero, obudziłem się w połowie meczu :)

 • Jakubu napisał/a komentarz do Menatyper LM

  Wisła Płock - Kadetten 26-27
  Flensburg - Elverum Handball 33-25
  Veszprem - Kiel 28-28
  Mieszkow - Montpellier 27-30
  Barcelona - Celje 35-25
  Aalborg - RK Zagrzeb 29-26
  Vardar - Porto 33-27
  PSG - Pick 27-27
  Kielce - Motor 31-26

 • Jakubu napisał/a komentarz do Menatyper LM

  1. Celje - Flensburg 24:30
  2. Elverum - Aalborg 27:29
  3. Veszprem - Motor 31:25
  4. Kiel - Vive 25:21

  BR - Corrales, Wolff
  LS - Jondal, Strlek
  LR - du Rietz, Nilsson (THW)
  ŚR - Karacic, Nenadic
  PR - Mem, Rod
  PS - Djukic, Horvat
  KO - Fabregas, Pekeler

  Dopiero dzisiaj zauważyłem zabawę, tak więc jeżeli mogę to chętnie dołączę, oczywiście z zerowym dorobkiem za minione spotkania wczorajsze jak i punkty zawodników, których mecze się odbyły tj. Corrales, du Rietz, Mem, Fabregas, Djukic i Horvat jeżeli dobrze patrze :)

  PS. Świetna robota, gratuluję determinacji i zaangażowania!

 • Jakubu napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Szczęśliwa porażka. PGE VIVE Kielce zagra w Final Four!

  Dominik Niehoff, były dyrektor ds. marketingu w Koronie, teraz zajmuje się szukaniem nowych sponsorów dla Vive, patrząc na efekty jego pracy w obu klubach to dosyć cienko mu idzie :)

 • Jakubu napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: uczestnicy podzieleni przed losowaniem. PGE VIVE zagra z Veszprem

  Pomijając aspekty sportowe wychodzi na to, że grupy C/D dla Wisły mogą być sporym obciążeniem pod względem kosztów. Ademar, Sporting, Besiktas, Niedźwiedzie i Cocks i najbliższym wyjazdem okazuje się podróż do Finlandii.

  Szczerze mówiąc jako kibicowi znudziła mi się obecna formuła, non stop obracamy się wokół tych samych drużyn i wobec rozdzielania zespołów z tych samych krajów już na tym etapie można rozpisać kto z kim zagra.

 • Jakubu napisał/a komentarz do Azoty rzucają Orlen Wiśle wyzwanie. Trzy poważne wzmocnienia w Puławach

  Może i faktycznie wyszło jak tytuł z brukowca, co nie zmienia faktu, że w Puławach znaleźli środkowego, którego w Płocku szukają od roku, a transfer skrzydłowego z Nantes w porównaniu ze skrzydłowym z Piotrkowa też wydaje się być większym wzmocnieniem. No cóż, czekamy teraz na wieści z Wisły :)

 • Jakubu napisał/a komentarz do Azoty rzucają Orlen Wiśle wyzwanie. Trzy poważne wzmocnienia w Puławach

  Z korzyścią dla reprezentacji myślę, że jeszcze lepszym posunięciem byłaby rezygnacja z kogoś z pary Masłowski/Łyżwa i postawienie na Kowalczyka. Uważam, że żaden z tych zawodników nie wybija się ponad resztę, a plusem Bartka jest wiek.

 • Jakubu napisał/a komentarz do Azoty rzucają Orlen Wiśle wyzwanie. Trzy poważne wzmocnienia w Puławach

  Transfer środkowego z Bundesligi i finalisty LM, ja nie wiem czym prezes Azotów ich przekonuje, ale Pan Wiśniewski powinien chyba udać się na jakiś staż do Puław i zobaczyć jak się to robi :) gratuluję świetnych transferów, dodatkowo Bartek na ławce, ten projekt musi w końcu wypalić!

 • Jakubu napisał/a komentarz do Kolejne wzmocnienie NMC Górnika Zabrze. Hubert Kornecki podpisze kontrakt

  Nie przypominam sobie jakichkolwiek ruchów Kielce-Opole, ale jeżeli Łangowski zmieni klub to jak najbardziej.

 • Jakubu napisał/a komentarz do Kolejne wzmocnienie NMC Górnika Zabrze. Hubert Kornecki podpisze kontrakt

  Iso gra na prawym, Adamuszek i Fąfara głównie w obronie, Gogola ma grać na środku. Zostaje Tatarincew typowo na LR do ataku i teraz Kornecki, według mnie wobec transferu Korneckiego temat Sićko w Zabrzu jest zamknięty. Szymon może natomiast iść do każdego klubu w Polsce z wyjątkiem Puław, gdzie casus Kowalczyk/Jarosiewicz pokazuje, że parcie na wynik nie idzie w parze ze stawianiem na młodych, nie koniecznie gorszych od pozostałych zawodników.

 • Jakubu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: bitwa o złoto. "Święta wojna" inna nie wszystkie

  Chyba się trochę mylisz kolego, Wisła to klub nieschodzący z podium MP od wielu lat, regularny uczestnik LM i wydaje mi się, że rolą mediów jest analiza i obiektywny osąd tego co dzieje się w klubie będącym symbolem rodzimej ligi. Niezależnie od sympatii kibicowskich należy przyjrzeć się całej sytuacji i nagłośnić sprawę właśnie dla dobra tego sportu, bo słaby Płock to jeszcze słabsza liga, która wobec hegemonii Kielc jest dla przeciętnego kibica zwyczajnie nudna.

 • Jakubu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Bogdanow dał impuls. KS Azoty Puławy blisko czwartego brązu

  Przy aktualnym potencjale Azoty powinny to wygrać +10 i spokojnie wrócić do domu. Tymczasem Opole, a od czerwonej Zadury to właściwie Łangowski i reszta trzymali wynik do końca. Szkoda, bo ewidentnie świadczy to o słabości gości. W trakcie czasów widać, że dużą rolę odgrywa Bartek Jurecki, może to on przejmie pałeczkę po Waszkiewiczu, skoro Jaszka się sprawdził to czemu nie on :)

 • Jakubu lubi Komentarz

  Zadecydowała dłuższa ławka. Mam nadzieję, że opolanie rzucą wszystkie siły na ostatni mecz sezonu i powalczą w Puławach. Na miejscu Azotów to nawet dopłaciłbym Waszkiewiczowi, żeby tylko po sezonie nie było go w klubie. Przy takim składzie, Azoty powinny zmieść Gwardię z parkietu, a my oglądamy w miarę wyrównaną walkę. Aż strach pomyśleć co z Azotami zrobiłby np. trener Trtik.

 • Jakubu napisał/a komentarz do I liga grupa B: ciąg dalszy wyścigu. SPR Tarnów pół kroku przez AZS-em Biała Podlaska

  Kto by nie awansował, przejmie rolę Meblarzy, przynajmniej w kwestii sportowej. Chociaż dla rodzimego sportu lepszy byłby awans AZS, biorąc pod uwagę, że jest to swego rodzaju SMS na poziomie akademickim. Z punktu kibicowskiego Biała też fajnie wygląda. A na koniec, Białostocczanie to mieszkańcy stolicy woj. podlaskiego, a nie Białej Podlaskiej :)

 • Jakubu napisał/a komentarz do PGNiG Superliga: Górnik pod powierzchnią. Gwardia w półfinale!

  Wielka szkoda Górnika, świetny sezon w ich wykonaniu zaprzepaszczony w dwumeczu. Mam nadzieję, że mimo braku awansu odbędzie się bez gwałtownych ruchów i Trtik zostanie w Zabrzu, bo wykonuje na prawdę świetną pracę. W trakcie czasów widać jego charyzmę jak i pozytywną atmosferę wśród zawodników, chociaż moim zdaniem zbyt długo trzymał w tym meczu Tatarincewa, który nie robił różnicy w ataku.
  Co do Gwardii to gratuluje awansu, mam nadzieję, że w meczu o brąz utrą nosa Azotom, które mimo mocnego składu grają totalny piach. Obawiam się tylko, że w kluczowych momentach może zabraknąć ławki.

 • Jakubu napisał/a komentarz do Maciej Majdziński już w Bundeslidze. Rzutem na taśmę punkt uratował Paweł Genda

  Majdziński w 31 meczach rzucił 71 bramek, Przybylski w 18 ma 67 trafień. Statystyki tego drugiego dużo lepsze, jednak nie wydaje mi się, żeby nasz kraj było stać na tkwienie w kadrze B piątego strzelca lidera 2. Bundesligi, w dodatku 22-letniego.

 • Jakubu napisał/a komentarz do Wszystko jasne. Poznaliśmy uczestników i terminarz rundy finałowej PGNiG Superligi

  Z perspektywy profesjonalnej ligi, prawie półroczne wakacje dla 6 klubów to żart! Czy Pan Redaktor wie jakie były powody rezygnacji z Pucharu Superligi? Druga sprawa to kwestia spadku, czy Spójna z bilansem 2-28 wniosła coś do rywalizacji? Przecież ten bilans jest żenujący! Proponowałbym np. rywalizację ostatnich 6 zespołów coś na wzór piłkarskiej ekstraklasy, potem ostatni zespół gra dwumecz ze zwycięzcą dwumeczu liderów 1 ligi i wygrany wchodzi/zostaje w Superlidze.

 • Jakubu napisał/a komentarz do Młoda Polska wstaje z kolan. Biało-Czerwoni grają z Czechami

  Jesteście jednym z niewielu portali, który poświęca więcej czasu piłce ręcznej. W związku tym domyślam się, że grono odbiorców jest odpowiednio bardziej zorientowane w świecie szczypiorniaka. Dlatego z szacunku do czytelników prosiłbym o finalne skończenie nazywania zawodników kadry młodymi!

  Pomijając Moryto , reszta to co najmniej 23 letnie chłopy, którzy nie mają odpowiedniego ogrania na arenie międzynarodowej, ale na pewno nie są już młodzieniaszkami. W wieku Gębali czy Bąka są Remili i Sagosen, a oprócz tego są też młodsi np. Bilyk, Mem czy Richardson. Każdy z nich jest pierwszoplanową postacią zarówno w klubie, kilku również w kadrze, a my ciągle liczymy, że np. Tomek, młody talent, musimy go tylko nauczyć rzucać z jednego kroku i będzie super. Rozumiem, że to zupełnie inna skala itp., ale jako miłośnicy tego pięknego sportu nie mydlcie ludziom oczu i nazywajcie rzeczy po imieniu, szczególnie tym, którzy oprócz meczów kadry oglądają też szlagiery Gwardia-MMTS, z całym szacunkiem do obu klubów :)

 • Jakubu napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: topór spadł. Veszprem wyeliminowane!

  No i dwie sensacje na sobotni wieczór, najpierw padła wieża Babel w Veszprem, teraz Montpellier wyrzuciło Barcelone, jednak @kristobal miałeś rację, że może to być francuskie F4!

 • Jakubu lubi Komentarz

  Topór to dopiero spadnie. I to nie na jedną a na kilka głów. Dni kilku graczy wydają się być policzone, do tego nie wiadomo co z trenerem. Vranjes ładnie prowadził Flensburg, ale czy prezydium klubu da mu szansę? Czas pokaże, na obecną chwilą daję 30%, co chodzi o pozostanie trenera. Zapewne odejdzie gwardia z Iliciem na czele i być może sam Nenadić. Bardzo mi szkoda Veszprem, gdyż to moja druga ulubiona drużyna. Mam nadzieję że Barca również da plamę z Montpellier.

 • Jakubu napisał/a komentarz do Liga Mistrzów: dwaj giganci nad przepaścią

  Wstrzymałbym się do wieczora z tymi 3 drużynami z Francji, bo 3 bramki przewagi Montpellier to nie jest dużo, biorąc pod uwagę, że Barcelona tylko raz w tym sezonie rzuciła u siebie mniej niż 28 bramek. Natomiast fakt, duet PSG-Vive wygląda na najmocniejszy i ten dwumecz zapowiada się najciekawiej :)

 • Jakubu napisał/a komentarz do Oficjalnie: Maciej Gębala w SC DHfK Lipsk

  Z drugiej strony popatrzcie Panowie jaka fajna kolonia kołowych robi nam się za granicą - Syprzak, Walczak, Piechowski i Gębala - 2 w ASOBAL i 2 w Bundeslidze, a wcale nie jest powiedziane, że skoro Grabarczyk dostał szansę w Lubece to może i Kus wyląduje w jakimś średniaku po sezonie.
  Szkoda tylko, że jakoś znacząco nie przekłada się to na mocny punkt reprezentacji, bo niestety ktoś im tą piłkę jeszcze musi podać.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

jerseyus

Jakubu, nie prześpij kolejnego meczu Flensburga w środę! :)) Zestaw par i aktualna klasyfikacja w najnowszym poście.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Hej. Wytypuj wyniki na 2. kolejkę LM, bo już dziś pierwszy mecz. Trochę nie miałeś szczęścia w 1. kolejce, ale się nie poddawaj :))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.